Skocz do zawartości
kreciq198

[skarga] DJ

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick gracza DJ
2. steam ID nie wiem jak dodać sorki bois, nigdy nie przypuszczalem ze dojdzie do takiej sytuacji
3. przyblizona data zajścia 23.11.2018 godziny 20:30-20:48
4. mapa ttt_minecraft_b5 oraz poprzednia mapa minecraftowa (ta co są podziemia i dużo auto pomp)
5.opis sytuacji : zaczęło się od tego,że ja jako detektyw po zobaczeniu kosa na czacie od jakiegos gracza dalem kosa na ów "DJ" i zaczęły się wyzwiska na mnie. Było to coś w stylu "takich jak ty nie powinno tu być", "takich jak ty powinno się tępić" . Zignorowałem to. Jednak to nie był koniec kolejny raz byłem traitorem było zero dowodów na to,iż nim jestem zostałem zabity mniej więcej w połowie rozgrywki z dopiskiem "ez kill śmieciu" to również przepuściłem. Jednak sytuacja, w której jestem kolejny raz RDM-owany na kolejnej mapie i kolejny raz jestem traitorem nie może zostać przepuszczona. Gość robi to w 2 sekundzie bez skrupułów i kolejny raz mnie obraza, podczas odpisywania na mój report słyszę tylko "ajajaj". Pomyśleć tylko,że zaczęło się od tego,że dałem prawidłowego KOSA na traitora, którym był on gdy zobaczyłem na chacie taką informację. Po tej sytuacji wylewa się na mnie wiadro pomyj i psuje rozgrywkę.
To kilka jego zachowań, nie skopiowałem wszystkich ponieważ liczyłem na zdrowy rozsądek ów gracza
[Psay]: DJ do You: wypierdalaj przyjebańcu
[Psay]: DJ do You: wypierdalaj przyjebańcu
[00:03] DJ [niewinny] zabrał(a) Kreciq [zdrajca] 93 (100) HP przy użyciu Auto Pompa
[00:03] DJ [niewinny] zabrał(a) Kreciq [zdrajca] 81 (88) HP przy użyciu Auto Pompa
[00:03] DJ [niewinny] zabił(a) Kreciq [zdrajca] przy użyciu Auto Pompa
odpowiedź na reporta : "jaki revenge pajacu byl na ciebie kos kurw a co za przyjebany gość"

6. Coś od siebie : dodam tylko,że to zasluguje na perma bana lub na dłuższą banicję, warto mieć na uwadze, że wynik gościa przez 6 rund danej mapy to było -6 punktów podczas gdy mój był w okolicach 30-40. Zakładam,że nie byłem jedyną jego ofiarą. Również jego karma na to wskazywała. Rzadko zdarzało się, że przekraczała 800 punktów. Byłbym wdzięczny gdyby ta sprawa została rozpatrzona tak szybko jak będzie to możliwe. Dziękuje i pozdrawiam.

Edytowane przez kreciq198

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam do tego:

- troll propami, popychanie itp,

- tlumaczenie typu ze mozna zabijac tylko jak ktos ci zdejmie 50 hp propem

- fake kos

- reportowanie za byle co

- rdm bez podstawy

Dostał niedawno bana na 7 dni ale uważam, że zasługuje na perma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowiee - perm to nie jest odpowiedni ban dla takiego osobnika. Po co kolorować listę na SB czerwonymi kolorkami skoro są bany na np 200 lat :bitchplease: Zachowacie jednolitość a i jest bardziej imponujące niż perm.
Tego nawet urna z jego prochami nie przeżyje. 
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.