Jump to content
ANSI:)

[Plac Zabaw ] ANSi:)

Recommended Posts

1 wiek 17 

2 kontakt e-mail 

[email protected]

3 steam  id oraz namiary STEAM_0:1:203585056 .http://steamcommunity.com/profiles/76561198367435841 

4 link do profilu 

Hlstastx http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=24074

5 Siema jestem Łukasz pochodzę  z małej miejscowości Pawłów.  Nigdy nie byłem adminem Ale szybko się uczę. Mam dobre kontakty z ludźmi z serwera i jestem bardzo pomocny i lubię zaprzyjaźniać się z nowymi graczami .  Interesuje mnie hemoglobina, halucynaja , woda , ziemia dwutlenek węgla (CO2) ogólnie taka sytuacja . Chciałbym zostać adminen bo widzę że są popelnianene przestępstwa na serwerze i chce temu zapobiec . Pozdrawiam i życzę miłego dnia . 

Edited by ANSI:)

49 minut temu, Jakub Jakub ;) napisał:

Jestem na TAK, ale tylko dlatego że jesteś prsyjacielski lecz twoja aktywność w jakimś czasie maleje

Mam zamiar poprawić swoją aktywność na serwerze . I dzięki za wypowiedź 

Oczywiście na tak. Jakiś czas temu, gdy jeszcze grałem, nie było z nim problemu a sam często pomagał innym. Fajnie się z nim gadało i myślę, że będzie dobrym zamiennikiem dla mnie :*

Myślę, że przyda się kolejna "młoda krew", a w szczególności w administracji. 

Kiedy grałem na serwerze Ansi był aktywny na serwerze i też bardzo często pomagał w jakiś drobnych rzeczach. Jestem na Tak

Cześć, chciałem powiedzieć, że ANSI to pomocny, życzliwy, znany i lubiany człowiek, który z pewnością sprawnie będzie posługiwać się komendami adminowskimi. Uważam, że należy mu się tytuł i możliwości administratora serwera Plac Zabaw.

Pozdrawiam

Nie pamiętam aby były z nim kiedykolwiek problemy. Gracz jest pomocny oraz potrafi używać mikrofonu ;) . Przyda nam się dodatkowa para rąk do administracji, jestem na TAK.

Na TAK! Miły, ogarnięty a także pomocny gracz.

Edited by Garzki

@pomidor™ ten czas jest taki mały, gdyż Ansi zmienił konto na tym wcześniejszym miał 

Total Connection Time: 12d 07:18:20h

http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=300

Ja jestem na Tak Ansi jest bardzo miłym i koleżeńskim graczem. Nie przypominam sobie, by popełniał jakieś większe przewinienia, przeważnie trzyma się regulaminu, a w obecnym niedoborze administracji przyda się dodatkowa para rąk do pilnowania serwera.

Jestem na tak. Spokojny i ogarnięty Gracz. 

@ANSI:)
Cześć, aby nie zostawiać ciebie z ręką w nocniku chce cię poinformować że z uwagi na to, iż twoja aktywność na serwerze bardzo mocno spadła ostatnimi czasy, na chwilę obecną wstrzymujemy się z podjęciem ostatecznej decyzji co do przyjęcia ciebie do administracji

Zostawiam więc podanie otwarte - jest teraz okres świąteczny i nie mam zamiaru na tobie wymuszać, wspomnianej wcześniej, frekwencji (Święta powinny być zarezerwowane dla rodziny)

Widać że gracze cię akceptują a ja również miałem okazję z tobą przez chwilę wymienić zdanie i nie widać względem twojej osoby przeciwwskazań

Podsumowując, na chwilę obecną zostawiam temat otwarty - finalna decyzja zostanie podjęta jakiś czas po świętach

Jestem stanowczo na NIE

gracz ten często freekilluje oraz nie zna zasad serwera. Dzisiaj na mapie typu jail podczas freedaya kampił wraz ze swoim kolegą w zbrojowni, co świadczy o skandalicznym braku znajomości regulaminu.

Witam wszystkich chciałbym przeprosić za moja mała aktywność na serwerze bo jest to spowodowane problemami z moim kontem steam dziękuję za uwagę 😁😊

@ANSI:) jak jest u ciebie teraz z kontami i w ogóle całością

Czy nadal chcesz być adminem?
Czy używasz obecnie innego konta do grania? - Jak tak to proszę podaj je abyśmy wiedzieli jak postępować

@ANSI:)

Z uwagi na problemy u ciebie z kontem itd. chwilowo podanie odrzucam

Jak już sobie wszystko poogarniasz i pograsz z nami jescze trochę na serwerze to gorąco cię zachęcam do złozenia ponownego podania na admina

Na chwilę obecną temat zamykam ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.