Skocz do zawartości
edzio72

[skarga] matrixpatryk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: matrixpatryk

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:159284808

3. Przybliżona data zajścia: Z sourcebans'a wynika że przed 16:50 czyli na oko jakiaś 16:30-16:50

4. Nazwa mapy: ttt_mc_dolls/ttt_minecraft_b5

5. Opis sytuacji: W pierwszej kolejności opisze sytuacje z mapy ttt_mc_dolls(runda 6).Runda rozpoczyna się jak każda inna a więc odpisywałem na reporta poczym w trakcie odpisywania dostaje "unikaj" od jednego z detektywów za to że stoję sobie na środku mapy a więc na pewno coś kupuje... po odpisaniu na reporta wchodzę sobie na półkę z książkami gdzie siedzi sobie kolega matrixpatryk[Detektyw] który każe zejść z półki bo twierdzi że może sobie zajmować każde miejsce lub wyganiać każdego to napisałem że w regulaminie niczego takiego nie ma że detektyw ma prawo zajmować sobie 1/10 mapy i w dodatku zajmować dość znaczące przejście na mapie. To kolega stwierdził że daje na mnie kosa... i tu pierwszy raz ciesze się że gracze nie słuchają tępych kosów bez powodu... jednakże po 4-5 kosie wydanym przez detektywa (nadmienie że kolega cały czas stoi obok mnie) mówi że musimy go zabić bo on nie chcę stracić karmy... aż się znalazł gracz który wykonał tego kosa... w reporcie kolega stwierdził że było dużo kosów na mnie... w pierwszej minucie gry na całkowitym widoku dostałem dużo kosów... (chyba że podlicza swoje kosy... to wtedy na pewno było 4-5 kosów) 

W drugiej sytuacji już na start kolega stwierdził że dla zabawy wywali diaxy potrzebne do ukończenia alternatywnego zwycięstwa inno, co chyba świadczy o trollowaniu lub kolega specjalnie pomaga zdrajcą. Z reporta którego dostałem wynikało "że skoro inni gracze tak robią to ja też mogę" i tylko tyle zrozumiałem... odpisałem do niego że przez niego teraz dostane kb a kolega twierdzi że bardzo dobrze i będzie trollował dalej.

6. Coś od siebie: Z rozmowy z kolegą widać całkowitą ignorancją wobec innych i poczucie wyższości nad innymi graczami bo twierdzi że jest lepszy bo grał 27h... twierdzi że jak komuś się nie podoba jak on gra (do mnie) to niech zmieni serwer... czekam na odpowiedz kolegi jeżeli oczywiście ma coś sensownego do powiedzenia bez twierdzenia że na innych tak się gra i jest dobrze. 

EDIT #1

Zapomniałem dopisać że to nie pierwszy jego okaz ignorancji, to jest już 3 raz kiedy przez niego ktoś traci karmę(tylko tyle ile widziałem).

Edytowane przez edzio72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nagranie z dollsów:

Byłem świadkiem drugiej sytuacji, gracz ten obrażał oraz strzelał do ludzi, którzy wkładali diamenty do pieca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

^odnosząc się do filmiku GrzesiekXPompa również powinien zostać ukarany, wygląda to tak jakby był jego kumplem, a jeśli nie to jego zachowanie jest po prostu żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minute ago, kreciq198 said:

^odnosząc się do filmiku GrzesiekXPompa również powinien zostać ukarany, wygląda to tak jakby był jego kumplem, a jeśli nie to jego zachowanie jest po prostu żałosne.

Jakiego zachowania oczekujesz od kogoś z "Xpompa" w nicku kek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam to dostał ode mnie slay'e za twoje reporty, jeżeli jednak nie to wybacz, musiałem przeoczyć.Według mnie to i tak ich zachowanie nie jest wystarczające żeby ukarać ich czymś innym niż slaye.Btw @Havor, może jakiś banik za random Disco w grupę ludzi HMMMMMMMMMMMMMMMMMM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minute ago, Tácõ said:

Z tego co pamiętam to dostał ode mnie slay'e za twoje reporty, jeżeli jednak nie to wybacz, musiałem przeoczyć.Według mnie to i tak ich zachowanie nie jest wystarczające żeby ukarać ich czymś innym niż slaye.Btw @Havor, może jakiś banik za random Disco w grupę ludzi HMMMMMMMMMMMMMMMMMM?

shhh you aint seen anything

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tako jeżeli dostaje bana (karmabana) z winy kogoś to chyba mam prawo się wypowiedzieć na forum tym bardziej że jak sam napisałeś że dałeś mu kare, może 2-3 slaye co nie zmienia faktu ze ja dostałem karmabana nawet jeżeli dałbyś mu 10 slayów to nie widzę zbytnio sprawiedliwości... ja siedzę na karmabanie 12h a on siedzi w widzach max 15min.

EDIT 

Gdyby bohater mojej skargi miał chociaż trochę skruchy to by przeprosił a nie wydzierał się na mikrofonie że "że to moja wina i dobrze że mam kb" (i parę innych słów)

Edytowane przez edzio72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz sobie poczeka te kilka rund bo dostanie kilka slay'ów. 

Co do karmabana... Edziu, jeśli mi dostarczysz dowód, że CAŁA Twoja stracona karma jest tylko i wyłącznie z jego powodu, to wtedy tego bana zdejmę. Ale szczerze... sam w to wątpię. 

Skarge zamykam, a gracza idę ukarać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.