Skocz do zawartości
kexon2

[ban]Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1.nick Speed:P

2.ID STEAM_0:1:228974743

3.Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Speed&Submit=Szukaj

4.No więc tak gralismy ja i muj kolega na waszym serwerze scp siedzielismy sobie na ts i ten muj kolega zawolal swojego kolego ktury byl adminem na waszym serwerze natsuki, no i muj kolega powiedzial mi ze jest d, no i on wlepil nam bana za ghosting ale to nie jest powud zeby dawac bana za ghosting na kilka miesiecy no i bardzo bym chcial zebyscie mnie odbanowali bo znowu chcialbym grac na waszym serwerze.

5. i przepraszam za bledy ale cos mi sie alt zepsul 

Edytowane przez Łebski
Poprawa estetyki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Po pierwsze polecam to : https://www.ortograf.pl/zasady-pisowni/o-i-u-zasady-pisowni

11 godzin temu, kexon2 napisał:

muj kolega zawolal swojego kolego ktury byl adminem na waszym serwerze natsuki, no i muj kolega powiedzial mi ze jest d

Po drugie, nawet jeśli to prawda to perma raczej byś nie wyrwał.

Najlepiej niech Natsuki sam wypowie się o tej sytuacji :).

Pozdrawiam, Maciuś Zaczkowsky 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam,

A więc zacznijmy od początku.

Pewnego razu kiedy grałem na Breachu #1, na serwer wbił Plague (Kolega z którym ghostowałeś); akurat przenosiłem się na #2, więc napisałem do Plague, żeby tam wbił, bo więcej osób (byliśmy kolegami z innej serwerowni Breach), wtedy napisałem mu: "Idziemy na jakiegoś discorda sobie pogadać? Czy coś podobnego." Odpisał mi, że jest z kolegą na teamspeaku. Wtedy wbiłem i normalnie gadaliśmy, lecz kiedy zaczęła się nowa runda zaczęliście ghostować. Zwróciłem wam uwagę, że jest tu operator. Nastała wtedy ok 1-2 minutowa cisza. Zaczęliście sobie znowu gadać i żartować. Zaczęła się kolejna runda. Ty lub Plague znowu powiedział ,,Jestem D! A ty?''; w tamtym momencie od razu wyszedłem z tego teamspeaka i nadałem wam bany.

W odwołaniu nie widzę skruchy jedynie przeprosiłeś za błędy ortograficzne.

Ban zostaje.

Tyle ode mnie!

Miłego Dnia/nocy!

Natuski

//Zamykam ~Łebski

Edytowane przez Łebski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.