Skocz do zawartości
Gundelf

[skarga] <Laki, januszek, Arczi>

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick osoby oskarżonej: Laki, januszek, Arczi.

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:9509832, STEAM_0:1:49947495, STEAM_0:1:55136945

3. Przybliżona data zajścia: 03.12.2018

4. Nazwa mapy: ttt_shattered_island

5. Opis sytuacji: Po rdmie kilku graczy przez Don Mateo'a, napisałem do administracji o przyznanie mu odpowiedniej ilości slayi, na co było zero reakcji, po kilku wiadomościach admini zaczęli bagatelizować problem.

6. Coś od siebie: Tylko tyle, że wymieniona wyżej administracja na serwerze jest niesprawiedliwa pod względem oceniania winy, kiedy chodzi o kogoś kogo znają i lubią. Oraz przydałoby się jej przeszkolenie w myśleniu "adminowaniu". Pozdrawiam i przepraszam Don Mateo'a za skorzystanie z jego sytaucji to napisania skargi.  Samą skargę piszę dlatego, że sytuacje w których niektórzy administratorzy  zachowywali się tak jak w wyżej wymienionym przykładzie miały miejsce wiele razy, i zapewne wiele razy się powtórzą, więc mam nadzieję że przynajmniej ograniczy się ich liczba ;-D.

Edytowane przez Gundelf
problemy z formatowaniem tekstu ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra dajcie mi slaye bo serio mi to disco wypadło z łap i zrzuciłem aż dwie znaczące osoby na tym serwerze gdzie jedna napisała "XD"

/Nie ma potrzeby przeklinać - Kare

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tej skardze nie chodziło mi o nadanie Ci slayi, tylko wytknięcie niesprawiedliwości administracji ; D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Składasz skargę na 3 osoby, w której piszesz, że cała administracja jest BE i przydałoby się jej jakieś szkolenie. 300 IQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba źle zrozumiałeś, nie mówię o całej administracji tylko tej trójce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno tak idiotycznej dobrej skargi na TTT nie widziałem. Zakładam, że ci zabici przez mateło gracza nie mają rąk, aby sami napisać reporta, jak im to przeszkadzało. Nie, to jedyny sprawiedliwy Gundelf musi się poświęcić i pokazać, że tych trzech beznadziejnych, niesprawiedliwych administratorów bezczelnie olewa problemy serwerowe! Jak arogancko pokazują, że zdanie przypadkowej osoby nie ma znaczenia, gdy pokrzywdzony nie czuję potrzeby czepiać się o coś, co mogło być przypadkiem! Jak dobrze, że nawet gdy administratorzy nie potrafią zareagować poprawnie, przynajmniej jedna osoba czuwa, aby zachowany był ład na serwerze. Proponuję natychmiastowe wyrzucenie z administracji tą trójkę, która jawnie pokazała, że nie potrafi uczciwie podejść do sprawy, oraz dać Gundelfowi uprawnienia administratora, aby mógł być jasnym niczym latarnia morska dla statków sygnałem, jak powinien zachowywać się uczciwy, obowiązkowy człowiek administrator.

PS: Ewentualnie można też odrzucić skargę, pokręcić głową i zając się ciekawszymi rzeczami niż czytanie tych bzdur. Naprawdę nie widzę sensu w marudzeniu za innych, którzy się najwidoczniej tym nawet nie przejęli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-,- grasz na TTT i chyba wiesz że nie da się pisać reportów na osoby które opuściły serwer....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalezione obrazy dla zapytania michael jordan gif laugh

Spoiler

Pragnę ci przybliżyć kilka rzeczy, bo widzę że nie bardzo masz świadomość tego, jak wygląda funkcja admina.

Co mapę sprawdzamy ogromną liczbę reportów. uwierz mi, zabierają nam mnóstwo czasu, często rundy gry, często też dłużej.

Do tych zwykłych reportów dochodzą trash reporty, które musimy sprawdzić w logach, zobaczyć death sceny, przeanalizować, wyciągnąć wnioski. Nikt kto nie sprawdzał reportów nie ma pojęcia ile jest z tym użerania.

Gdy gramy na serwerze wspólnie- w kilku administratorów, sytuacja wcale nie jest lżejsza, bo zazwytczaj z większą ilością adminów idzie też większa ilość graczy i trash reportów.

Uwierz mi, nie każdy w natłoku pracy i chęci zagrania kilku rund w ciagu mapy jest w stanie czytać wszystko na czacie, a w szczególności admin chat. Ale nawet jeżeli, to nie oznacza to też że jesteśmy zobowiązani na każdą wiadomość odpisać.

Nie wiem czy chłopaki olali cię celowo (januszek pewnie tak- do wyrzucenia), czy po prostu nie zauważyli.

Mogę natomiast powiedzieć jak to wyglądało z mojej perspektywy- i owszem. Ja totalnie zlałem to co pisałeś. Już ci mówię dlaczego.

Siedziałem sobie na wyrku ucząc się odpowiedzi do jutrzejszego egzaminu, moja kobitka grała sobie w TTT pod moim nadzorem (a przynajmniej próbowała, bo nadal nie ogarnia do końca). Ja oglądając jej gameplay na 60 calowym pozłacanym 24 karatowym złotem, wysadzanym diamentami i rubinami telewizorze 3d LCD sfinansowanym z łapówek od Mateła stwierdziłem, że:

Pomimo iż Mateło jest skrajnie niereformowalnym, sprawiającym ogromne problemy w komunikacji toksycznym graczem, to wbrew pozorom ZNA zasady TTT, potrafi grać i nie robi RDMów. 

I tutaj jest to do czego odnosiłem się wielokrotnie- jeśli gracz nie sprawia problemów (w tym wypadku nie ma żadnych problemów z przestrzeganiem zasad trybu TTT) i zdarzy mu się jednorazowo sytuacja w której zrobi komuś krzywdę- można mu to odpuścić z nadzieją, że więcej się mu to nie powtórzy. Najwyżej za drugim razem ukarze się go dwukrotnie boleśniej.

Tą też zasadą kierowałem się przy podejmowaniu decyzji, że nie podejmuje czynności związanych z matełem. 

Z pewnością jednak gdyby sprawa dotyczyła tego że mateł kogoś prowokuje czy obraża, z gracją kucyka przytuptałbym do tronu aby wymierzyć mu sprawiedliwość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli faktycznie było tak jak mówisz to zwracam Ci honor, jednak jestem pewien że januszek i Arczi odpisywali na moje wiadomości i mimo to nadal zlewali temat :/. Mimo to takie rzeczy jak rdm i ucieczka nadal powinny być karane bez względu na to, jak gracz gra oraz jak jest lubiany, z naciskiem na to drugie ponieważ w takich wypadkach niektórzy nie są obiektywni... Z resztą sami możecie sobie odpowiedzieć sumiennie, czy gdyby ktoś kogo lubicie zrobił coś takiego dalibyście mu coś za to? , a gdy taka sama sytuacja powtórzyłaby się w przypadku osoby której nie lubicie, jak byście zareagowali?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę że Arczi oraz Januszek kierowali się identycznymi pobudkami- zaniżoną szkodliwością gracza w rozgrywce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal, lekka niesprawiedliwość no ale cusz, może gdyby zamiast zwykłego olania i pisania głupot pokroju "nie ma reportu, nie ma problemu" wyjaśnili swój tok rozumowania w podjętej decyzji nie miałbym o to takiej spiny :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż coś tu też dodam od siebie owszem widziałem że piszesz lecz ostatecznie zostałeś zatopiony przez kolejne 20 osób które były na serwerze cóż co ja mogę powiedzieć winna gdzieś leży po naszej stronie lecz to nie znaczy że olewamy graczy tak jak przytoczył laki też nikt nie jest wyjątkowy a natłok powoduje że nie możemy wszystkiego sprawdzić. Coś od siebie bo się czuje urażony dla mnie wszyscy gracze są tacy sami i wszyscy niech płoną równo,  gdybym nie dawał ludziom których lubie to hepad by nie wyłapał bana z tego samego dnia PS ja też. Cię kocham tako

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w sumie to po dłuższym zastanowieniu mimo iż nadal uważam że 100% nie jest to sprawiedliwe, to jednak dałem się ulec emocjom i przesadziłem z tą skargą :/... Także no adminów przepraszam a temat do zamknięcia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.