Skocz do zawartości
Korol190`

Ban na strefa gier :< Gmod

Rekomendowane odpowiedzi

nick Korol190 
 Steam ID: STEAM_0: 0: 176350843
Przepraszam ale no nie wiem kto mi kare nałożył
nie wiem co to jest 
Gram sobie i rzuciłem granata wybuchającego i zabiłem 1 osobę przez przypadek, a w innych rundach mówiłem ,,kos [Nick]" ale nie słyszeli i zabijałem innych bo powiedziałem kosa a oni nie usłyszeli|

Mam lat 13 gram w Gmoda tak z 3 lata Strefa gier to mój najlepszy serwer i chce dostac tego un bana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara : Korol190

2. Steam ID: STEAM_0:0:176350843

3. Administrator, który nałożył karę: Ten niedobry Januszek

4.Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&amp;searchText=korol&amp;Submit=Search

5. Gram sobie i rzuciłem granat wybuchający i zabiłem 1 osobę przez przypadek, a w innych rundach mówiłem ,,kos [Nick]" ale nie słyszeli i zabijałem innych bo powiedziałem kosa a oni nie usłyszeli

6. Mam lat 13 gram w Gmoda tak z 3 lata. Strefa gier to mój najlepszy serwer i chce dostac tego unbana.

Poprawione z nudów żeby forum nie spamił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ban został nałożony na 7 dni. Teoretycznie mógłbyś przeczekać ten okres, w końcu zasłużyłeś, a bany za mass rdm dostaje sie zwykle kilkukrotnie większe, ale z racji tego że widzę że ci zależy, to jeżeli przeprosisz i obiecasz że to się nie powtórzy, mogę ci go skrócić do 10 grudnia, do godziny 19:45.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry. z tej strony Ten nie dobry Januszek,

1.twoje RDMY nie były dziełem przypadku tylko umyślnym działaniem przez całą mape

2.nie było jednego RDM tylko 4 z czego 3 osoby same się zgłosiły do mnie mówiąc że przez całą mape rzucasz granaty bez powodu

3.w tym przypadku wiem ponieważ sam byłem "ofiarą" takiego przypadkowego granatu więc byłeś obserwowany przez połowe mapy

4.ban zostaje zero skruchy i do tego kłamstwo,

5.życze miłego pobytu i mam nadzieje żę jeszcze nas odwiedzisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.12.2018 o 18:23, Laki napisał:

Ban został nałożony na 7 dni. Teoretycznie mógłbyś przeczekać ten okres, w końcu zasłużyłeś, a bany za mass rdm dostaje sie zwykle kilkukrotnie większe, ale z racji tego że widzę że ci zależy, to jeżeli przeprosisz i obiecasz że to się nie powtórzy, mogę ci go skrócić do 10 grudnia, do godziny 19:45.

Dobrze bardzo przepraszam i obiecuje że to się nie powtórzy naprawdę bardzo lubię ,,strefa gier" bo to najlepszy serwer. I nie po to kupiłem Gmoda żeby dostawać bana i w niego nieg grać bardzo prosze o wybaczenie :> 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.12.2018 o 19:09, Korol190` napisał:

Dobrze bardzo przepraszam i obiecuje że to się nie powtórzy naprawdę bardzo lubię ,,strefa gier" bo to najlepszy serwer. I nie po to kupiłem Gmoda żeby dostawać bana i w niego nieg grać bardzo prosze o wybaczenie :> 

Nie po to go kupiłeś a jednak dostajesz Karma bana średnio co 3-4 dni. Pewnie też były spowodowane zwykłym "rzuceniem granata wybuchającego". Przy ocenie takiego zachowania powinno się też patrzeć na przeszłość delikwenta, a w tym wypadku jest ona prosta - gracz nie zna zasad albo mu się rozgrywka szybko nudzi.
Ban powinien zostać, a kolega powinien sobie przez ten czas przeczytać ponownie zasady trybu (i najlepiej zdać kartkówkę z nich u jakiegoś admina na nie mniej niż 4 - tak dla pewności). 
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc wszystko co miało być powiedziane zostało. Nie widzę potrzeby ciągnięcia tego dalej 

Temat zamykam

Pozdrawiam ten zły januszek

Edytowane przez januszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.