Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Don Mateo

2. Steam ID: STEAM_0:0:128476860

3. Administrator, który nałożył karę: Laki

4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Don&Submit=Search

5. Opis sytuacji: Więc wchodzę sobie na serwer dostałem slaya, okey sprawdzam ilość nadanych slayi wyskakuje liczba jeszcze jednego slaya, po wyskoczeniu tej liczby idę sobie spokojnie oglądać youtube.

Wracam po slayu, cyk kolejny slay skrypt jasno wskazywał że został mi tylko jeden slay czyli razem dwa, według wstępnych obliczeń ale no dostaje kolejnego slaya i przypominam sobie sytuacje, głównego administratora serwera. O nicku Calywtrawie, jego sytuacje gdzie wykonywał life check, na graczach afczących i nie dostał na to kary bo jak to główny administrator serwera może być równy z graczem przecież to niemożliwe.

Okey, tłumacze na początku w nerwach że slay jest niesłuszny mimo wszystko go przeczekałem, obraziłem administratora który nadał kare że wbije tylko raz na jakiś czas i nie warto na niego pisać skarg, potem doszedłem do skryptu w rozmowie z kreciqiem że jest zbugowany.

Jak już się uspokoiłem arczi tłumaczył mi że regulamin jasno mówi że nie można zabijać afk'ów okey ale co w sytuacji gdzie zostaje mała liczba graczy i ja robię life checka ta osoba nie odezwała się więc chyba mam prawą ją zabić tak jak to robił cały w trawie.

Otóż nie. NIE MAM PRAWA, ponieważ łamie regulamin serwera który jest równy tylko dla graczy nigdy dla administracji aż mi się przypomina sytuacja w której pokłóciłem się z graczem LAKI o istotny fakt bo groził mi slayem i już wtedy napisał mi na pw, że jakby chciał to by mnie mógł zbanować bo jestem toksyczny czy coś tam.

No więc zapytałem wtedy czemu mnie nie zbanuje oczywiście temat przemilczał, więc go olałem dzisiaj po błędzie skryptu i "faworyzowaniu administracji" zirytowałem się tym faktem że te dwa stanowiska nie są równe bo dobrze wiemy, że admin admina nie ukarze bo przecież to koledzy i razem działają w spólnej sprawie walce z przestępstwem o nazwie łamanie regulaminu na SG.

Słowem zakończenia dodam fakt, że osoba o nicku Moreno jak świadomie obrażała graczy przy administracji nigdy nie została ukarana, prawda jest taka że to wasze koło wzajemnej adoracji każdy widzi i każdy wie jaka jest sytuacja po napisaniu reporta na admina, sam na siebie nie rozpatrzy a drugi admin będzie go bronił jak kuli lecącej w prezydenta.

PS. Proponuje albo dodać regulamin który nie koliduje z zakazami i zezwoleniami albo przestać przymykać oko na administracje bo to wygląda jak czysta faworyzacja jednej ze strony.

PS2. Liczę na wszelkie nagrania, dowody od Lakiego które jednokrotnie wskażą że jestem na maksa toksyczny i nie wykażą że administracja serwera zachowuje się podobne lub gorzej pozdrawiam i z miłą chęcią poczekam na argumenty nie konfliktowego admina.

Edytowane przez Szisz
Poprawa czytelności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-Nigdy w życiu nie widziałem reporta na Wacha z powodu "RDMu za lifecheck/zabicie afka" Pewnie jakby taki był, to bym go slayował.

przypomina sytuacja w której pokłóciłem się z graczem LAKI o istotny fakt bo groził mi slayem i już wtedy napisał mi na pw, że jakby chciał to by mnie mógł zbanować bo jestem toksyczny czy coś tam. No więc zapytałem wtedy czemu mnie nie zbanuje oczywiście temat przemilczał

Nic takiego nie miało miejsca mały kłamczuszu (͠≖ ͜ʖ͠≖)

-PS. Proponuje albo dodać regulamin który nie koliduje z zakazami i zezwoleniami albo przestać przymykać oko na administracje bo to wygląda jak czysta faworyzacja jednej ze strony.

Jeżeli nie potrafisz zrozumieć, że PRZYWILEJ robienia life-check'a KOLIDUJE z zakazem zabijania afków, to naukę logicznego myślenia radzę ci zacząć od tego: 

Spoiler

Znalezione obrazy dla zapytania klocki do wkÅadania

PS2. Liczę na wszelkie nagrania, dowody od Lakiego które jednokrotnie wskażą że jestem na maksa toksyczny i nie wykażą że administracja serwera zachowuje się podobne lub gorzej pozdrawiam i z miłą chęcią poczekam na argumenty nie konfliktowego admina.

Znalezione obrazy dla zapytania michael jordan gif laugh

Edytowane przez Laki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic takiego nie miało miejsca mały kłamczuszu (͠≖ ͜ʖ͠≖)

Kurcze, no nagle nie przyznasz się że jak powiedziałeś mi na serwerze bądź pw steam, że mógłbyś mnie zbanować a cała administracja nie miała by nic przeciwko bardzo ciekawe, jeżeli na serwerze znajdują się logi z naszych pw, to można by je było odświeżyć ; )

Jeżeli nie potrafisz zrozumieć, że PRZYWILEJ robienia life-check'a KOLIDUJE z zakazem zabijania afków, to naukę logicznego myślenia radzę ci zacząć od tego: 

Zrobiłem rzecz, którą zrobił wielokrotnie główny administrator, popychając ludzi propami pod auto, lub zrzucając ich z dachu, jak byli afk nie rozumiem więc, dlaczego ja zostałem za to ukarany brałem przykład z osoby która jest "najważniejsza na serwerze"

giphy.gif

To jest logiczna odpowiedź na moje pytanie dotyczące dowodów na moją osobę na prawdę nisko będę musiał upaść żeby z tobą prowadzić dyskusje, też mam wejść na forum z gifami i odpowiadać na pytania?

PS.

Nie edytuj moich wypowiedzi, dzięki.

Edytowane przez Matelooooo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy administrator który propkilluje, zabija afków lub w jakikolwiek sposób ZRDMuje dostaje SLAYA. Ważne tylko, żeby dostał R E P O R T A

Spoiler

Kurcze, no nagle nie przyznasz się że jak powiedziałeś mi na serwerze bądź pw steam, że mógłbyś mnie zbanować a cała administracja nie miała by nic przeciwko bardzo ciekawe, jeżeli na serwerze znajdują się logi z naszych pw, to można by je było odświeżyć ; )

Współczuje daltonizmu, na czerwono zaznaczyłem tekst: image.png.e5b82363f79cd0c0e613024a5d3fa741.png

Do którego odniosłem to zdanie: image.png.5c9c7fb829b6740f07304b2fa6e77d5a.png

Powiedziałem ci na steamie, że sprawiasz administracji ogromny problem, i jeżeli sie nie zmienisz to szybciutko polecisz, i BA! Jakbym [cytując] ja wj***ł ci bana od ręki w tamtym momencie, to zaden inny administrator nie kiwnalby palcem żeby powiedzieć coś przeciwko temu. Już wtedy dawałem ci kilkukrotnie ostrzeżenie że jesteś bardzo blisko przekroczenia pewnej granicy.

Nie zadałeś mi pytania czemu cię nie zbanuje- dobrze dla ciebie bo usłyszałbyś coś co pogłębiłoby kilkukrotnie twoją traumę:

Spoiler

6C4A4710534A205E10D021742AB1AC27E45952D6

Edytowane przez Laki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy administrator który propkilluje, zabija afków lub w jakikolwiek sposób ZRDMuje dostaje SLAYA. Ważne tylko, żeby dostał R E P O R T A

Nie, nie dostaje i nie ma co się oszukiwać że temat slayów jest często przez administracje pomijany jeżeli reportowanym jest administrator, teraz nie próbuj wybielić całej prawdy bo większość graczy którzy napisali REPORTA na admina przynajmniej raz w ich grze zdążyli zauważyć że ten drugi admin wtedy olewa tego reporta albo szuka potem wymówki na innej mapie że przeoczył tego reporta.

Na steamie sobie tylko pisaliśmy, nie rozmawialiśmy ale no wiadomo czepiam się co do tematu sprawiasz administracji ogromny problem to napisz mi, co nim dokładnie jest i przedstaw w końcu dowody na moją winę bo na razie tylko używasz sobie formatowania tekstów do poprawienia estetyki zdania ale ja dalej czekam na LOGICZNE DOWODY.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy masz jakikolwiek argument do tego co napisałeś? czy sprawdziłeś chociaż jednego reporta? Masz może dostęp do panelu admina? Czy twoje argumenty są wyssane z nosa, i opierają się tylko o twoją smutną subiektywną opinie?

Albo może chociaż jednego pokrzywdzonego?

Spoiler

Na steamie sobie tylko pisaliśmy, nie rozmawialiśmy ale no wiadomo czepiam się co do tematu sprawiasz administracji ogromny problem to napisz mi, co nim dokładnie jest i przedstaw w końcu dowody na moją winę bo na razie tylko używasz sobie formatowania tekstów do poprawienia estetyki zdania ale ja dalej czekam na LOGICZNE DOWODY.

Jak mam ci przedstawić dowody/świadków na twoją winę jeżeli według ciebie grono administracji to banda kumoterów i nepotystów :D

Nie gromadze nagrań z całej rozgrywki, więc nie wiem na jakie dowody liczysz.

Cały serwer po wlepieniu ci bana zaczął bić mi brawo i strzelać korkami od szampanów, 

Nie znajdzie się natomiast jeden administrator który stwierdzi że ban jest niezasłużony i jesteś niewinny. Tego jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

ten temat raczej nie ma na celu "dyskusje" o jakichkolwiek "nadużyciach" z strony administracji. Jeżeli macie zamiar podyskutować właśnie na ten temat to każdy może stworzyć temat na forum. Proszę, by zostały przytaczane tylko rzeczy, które mają ścisły związek z sprawą.

@Matelooooo powodem bana nie jest rdm, tylko toksyczne zachowanie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj mateo muszę się z tobą nie zgodzić, jako gracz naszego serwera, nie raz widziałem jak administrator/operator dostawał slaya, więc imo śmieszna sytuacja, że mówisz o niesprawiedliwości. Co do moreno, to tak, jest on toksyczny, ale ty nie jesteś lepszy, administratorzy także na ciebie przymykali oko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ode mnie, uważam,że dziś zachowanie Mateło nie było toksyczne do tego powodu by ukrarać go banem [choć nie sluchalem uwaznie wszystkiego czego mowiliscie w tym czasie]. To prawda nie zachowal sie najlepiej,ale nie wiem czy kara jest odpowiednia w stosunku do czynu[Jesli jednak od pewnego czasu to calkowicie zmieniam postac rzeczy, mowie tylko o DZISIEJSZEJ sytuacji]. Co do slayi na adminów, owszem są wykonywane, lecz nie dzieje się to zawsze. Mam na oku pewnego admina, który dokonuje sie wielu RDMów gdy tylko jest sam na serwerze, jednak nie będę nic więcej dodawał póki co, bo mam nadzieję,że to tylko chwilowa głupota. [TAKO BÓJ SIĘ XD] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam istotny punkt, bo jak widać nie jestem osamotniony ; D

"Z Wachem nie wygrasz. Kilkukrotnie reporty na niego były odrzucane czy to przez niego czy przez innych adminów.90% reportów  które na niego pisałem były za RDM na AFK'u, co najciekawsze odpowiedzi  brzmiały: " Nie trzeba było afczyć" lub " Był live check"

Cytat, przez jedną osobę która odezwała się do mnie po tej apelacji ta osoba nie życzy sobie upublicznienia więc tego nie zrobię ale jednak @Laki jeżeli już któraś osoba z rzędu mówi że administracja nie kara administracji to coś jest chyba z tym związanego?

ja serdecznie pozdrawiam i czekam na wypowiedź osoby inne niż administracja i puta ~ dobry kolega Lakiego.

Które wypowiedzą się jeszcze o mojej toksyczności, jak na razie nie widzę tu tłumów zapowiadanych przez lakiego którzy świętowali moją banicje, uhh pewnie trzeba było być posłusznym barankiem który poprosi grzecznie pana administratora o skrócenie kary i może i tak było lepiej, no ale jak już mamy poruszać podwójne standardy administracja też nie jest banowana za kulturę w tym wypadku wachu jak to tam wygląda @Laki podwójne standardy część druga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

@Matelooooo- pamiętam jak parę miesięcy wstecz wspominany przez Ciebie Moreno był twoim "nemezis" i każde wejście na serwer w Waszej obecności kończyło się kłótnią o to że któryś z Was powinien dostać 1 czy 2 slaye i gagiem zarówno dla Ciebie jak i oponenta, a potem proszeniem o ungaga na adminczacie/psay'u lub zwyczajnym foszkiem i wyjściem z serwera. Żałuję tylko że tyle zwlekałem z pgagiem dla Was, choć to też najpewniej skończyłoby w punkcie wyjścia, czyli odwołaniu, bądź skardze na forum.

Zauważ, że nie każdy report kończy się slayem, nawet w przypadku gdy inno zabił inno. Jeśli zabójca podaje sensowny powód zabicia drugiej osoby, po przeanalizowaniu deathscenki kończę takiego reporta, lub wcześniej jest on wybaczany przez ofiarę. To nie jest tak że admin nie ukara admina bo są kolegami, tylko po prostu nie ma takiego powodu (patrząc z obiektywnego punktu widzenia). Tak samo, reporty od i na admina X nie są sprawdzane przez admina X (chyba że odpowiedzią drugiej strony jest "asjhdjksah" albo "zle ci z oczu patrzylo").

Wspomnę tylko, że bardzo lubiłeś też prowokować, nie tylko graczy ale też administrację, ale myślę że to już temat na inną dyskusję.

Według mnie ban powinien zostać i szczerze- powinien być dłuższy.

Pozdrawiam. ; D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby administracja była tak niesprawiedliwa jak mówisz, to parę osób dostała by bana tylko za to, że są irytujący/męczący/toksyczni/głupi. Prawdopodobnie znalazłbyś się w tej grupie zresztą i został zbanowany już dawno (Moreno pewnie zresztą też lol). Jedna tylko sprawa - każda sytuacja jest inna, więc inaczej się ocenia. Ja wiem, że modne jest ostatnio być wielce pokrzywdzonym przez złą administrację, ale może zacznijcie myśleć, zanim piszecie te skargi? Jak jest 1 admin na serwerze, to nie będzie się karał jeśli nie jest przekonany o swojej winie, tylko zostawi report, aż przyjdzie ktoś inny - po to właśnie było to tak ustalane, żeby nie było samowolki, że ktoś będzie swoje reporty rozpatrywał. Wiem, że mentalność niektórych graczy kończy się na "moim zdaniem powinien dostać slaya, jak nie dostanie, znaczy kolesiostwo i niesprawiedliwość", ale litości.

Tak swoją drogą, proponuję do dopisania regulaminu działu punktu o tym, żeby nie pisać skarg o coś wyrządzonego innym osobom - któryś już raz widzę, że ktoś oburza się o slaye lub ich brak dla kogoś innego, kto pewnie nawet nie ma pojęcia o skardze na forum. Podejście "on nie został za to ukarany, to ja też nie zostanę" niezbyt się sprawdza na tym trybie. Zajmijcie się sobą zamiast innymi podczas gry na serwerze, co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.