Jump to content
Batumen

[TTT] Batumen

Recommended Posts

Treść podania:
1. Wiek (preferowany >= 16). - 16
2. Adres e-mail. - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. - STEAM_0:0:168619694 
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. - prawie rok byłem adminem JB w CS:GO

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. - Coraz więcej osób 13> wchodzi na serwer i RDM-ują oraz często nie ma adminów na serwerze. Dużo osób zdążyło mnie poznać, większość z tej dobrej strony. Nie mam konfliktów z graczami na serwerze.

Hmm.. podanie wygląda jak napisane pod wpływem chwili [czyt. zdenerwowania się na RDM-ujących graczy, bądź też na 13latków drących się przez mikro]. Sama motywacja podania jest słaba, żeby nie powiedzieć beznadziejna co już na samym starcie powinno je odrzucić. Co do gracza, nie mam większych zastrzeżeń, jest okej. Jednak czy powinien być adminem lub operatorem? Uważam,że nie. Jednak przyjemnie mi się z nim gra więc pozostanę neutralny, ale skłaniałbym się ku odrzuceniu podania, przynajmniej na ten czas.

Edited by Tácõ
Poprawa nieładnych zdań

W dniu 7.12.2018 o 20:29, Batumen napisał:

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. - Coraz więcej osób 13> wchodzi na serwer i RDM-ują oraz często nie ma adminów na serwerze. Dużo osób zdążyło mnie poznać, większość z tej dobrej strony. Nie mam konfliktów z graczami na serwerze.

cóż to prawda że pojawia się coraz więcej dzieci chociaż nie rozumiem tak stwierdzenia że jest coraz więcej osób 13>??? źle że ludzie powyżej 13 lat wchodzą na serwer :P, oczywiście kilka osób ciebie zdążyło poznać ale wielu stałych graczy raczej ciebie średnio kojarzy, w tym gronie także jestem ja wiem że wchodzisz na serwer czasami ale to tylko tyle.

W dniu 7.12.2018 o 20:29, Batumen napisał:

wchodzi na serwer i RDM-ują oraz często nie ma adminów na serwerze. Dużo osób zdążyło mnie poznać, większość z tej dobrej strony. Nie mam konfliktów z graczami na serwerze.

cóż tak ostatnio jest mała lawina dziaciaków i ludzi którzy RDM-ują ale twój argument że nie ma adminów na serwerze jest wyssany z palca co bym nie wchodził na serwer to pałęta się tam pewien operator na T lub reszta administracji zazwyczaj są mniej więcej 2 osoby które pilnują "porządku" Jestem na nie

A ja w ciebie wierze koleżko. Podanie napisane bez zbędnego paplania, na serwerze też nie odzywasz sie jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Podoba mi sie taka postawa. Nie sprawiałeś mi nigdy problemów, a reporty pisane przez ciebie były zawsze konstruktywne i uzasadnione.

Jedyne z czym masz problem to z wyróżnianiem sie z tłumu. Ktokolwiek zapytany o ciebie odpowiada "zwykły gracz" "nie kojarze z osobowości".

Niemniej masz mój kredyt zaufania. Postaraj się tylko więcej się udzielać, i bedzie ok.

Chłopak zna regulamin i jest aktywny. Dla mnie może być, zważając na małą dzisiaj liczbę aktywnej administracji. Jeśli chodzi o problem przedstawiony przeze mnie w poprzednim zdaniu, to sam bym się nawet podjął próby rozwiązania tej sprawy, no niestety, ale mam pewne ograniczenia heh. Ukształtuj, tak jak laki wyżej napisał, swoją serwerową osobowość ;)

Edited by PutaMadre

Operatorów nigdy za dużo, jesteś mało konfliktowym gościem i grasz już trochę czasu na serwerze, ja jestem na tak

Niczym nigdy nie zawinił, często u nas gra. Można dać mu szansę. Na tak.

Nie znam, ale nie sprawia problemów jako gracz, daję szansę na TAK

Dzień dobry.

Decyzją administracji zostajesz przyjęty na okres próbny.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.