Skocz do zawartości
OneTapOneKill

ban OneTapOneKill

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: OneTapOneKill

2. Steam ID:STEAM_0:1:227839776

3. Link do bana nahttp://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:227839776&advType=steamid&Submit

4. Opis sytuacji: Wszedłem na serwer napisałem na !p losowy nick,że jest zdrajcą a czlowiek mi uwierzył i zabił tego osobnika potem se pisałem losowe nicki i dostałem bana za ghosting od Januszka lecz nie rozumiem tego nie muszą odczytywać losowych wiadomości i ban na 2 miesiace za napisanie nieprawdy?

5. Coś od siebie: Nie wiem czy to był powód by mi nadać kare ale dla tego osobnika o nicku Januszek to był to przepraszam lecz nie widzę z mojego punktu widzenia mojej winy tylko niedowalonego mózgu innych z góry dziękuje i licze na unbana.A po za tym daleś bana jakiemuś odwalaczowi na 3 miesiące i mi dajesz na 3 miesiące gdzie tu masz sens.

Edytowane przez OneTapOneKill

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za zmianą bana z artykułu "Ghosting" na "Ghosting + trolling/powodowanie utraty karmy" 

oraz idącym za tym tokiem myslenia przedłużeniem  kary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to może coś tak odemnie januszka z niedowalonym mózgiem

https://imgur.com/9UKapsx

zaju był T i w tym momecie żyło tylko 6 osób

cóż w sumie nie mam co dodać do tego może jedynie to że było więcej takich "incydentów" i gracze informowali o twej osobie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  1. Zakaz ghostowania - porozumiewania się z żyjącymi graczami po śmierci w celu przekazywania informacji związanych z daną rundą.

Tak to tutaj zostawię. Więcej chyba nie trzeba pisać.
Jeżeli nie widzisz u siebie winy to ja bym osobiście nie widział Cię na tym serwerze, ale nie mam już mocy wykonawczej ( :') ) więc zostawiam to stróżom prawa
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, januszek napisał:

to może coś tak odemnie januszka z niedowalonym mózgiem

https://imgur.com/9UKapsx

zaju był T i w tym momecie żyło tylko 6 osób

cóż w sumie nie mam co dodać do tego może jedynie to że było więcej takich "incydentów" i gracze informowali o twej osobie

Skoro nie można używać !p i pisać co się chce do kogo to poco ta komenda jest?By admini mieli więcej roboty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisał do wielu osób żyjących o obecnym stanie rozgrywki, a następnie baitował pisząc przykładowo ![Nick grracza] tekst który chciał wysłać jako nieudolna probe wyslania tej wiadomosci. Zasluzony ban za idiotyczne zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze nikt nie musi czytać tej wiadomości,a po za tym skoro w komendach jest ta komenda i system jej nie blokuje po śmierci to teoretycznie można ją używać.I po pierwsze Januszek gdzie jest w tym tekście że do ciebie jest niedowalonym mózgiem mówiłem to do ludzi którzy to czytali i brali to na serio.Po za tym poco jest ta komenda jak za napisanie !p nie żyje można teoretycznie dostać bana.A to już nie można baijtować Kreciq?Ludzie nie muszą tego czytać.A po za tym Zajuu napisał do mnie na !p że nie żyje i nie żył to on teoretycznie też powinien dostać bana na 3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z poszkodowanym, to nie był przejaw ghostingu, a idiotycznego trollowania - proponuje właśnie na to zmienić powód bana i zamknąć temat. Komenda jest po to, aby komunikować się z innymi, a nie utrudniać i psuć rozgrywkę ludziom na serwerze - wiem, może to być szokujące, że psucie innym zabawy jest u nas karalne, ale co poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trollowałeś czy ghostowałeś nie mi to oceniać jednak zarówno jedno jak i drugie jest po prostu żałosne, jeszcze robiłeś to w taki sposób, że spowodowało to tylko zamieszanie na serwerze, przez które ludzie zamiast grać zastanawiali się czy masz ujemne IQ czy po prostu nie znasz zasad. Nie mam zamiaru tracić na Ciebie więcej czasu. Żegnam

Zawiedziony postawą gracza, Kreciq 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podejście OneTapa do sprawy widoczne w jego postach na forum. Ban nieadekwatny do sytuacji, jestem za zmianą na perm bana. Tacy ludzie zupełnie nie są temu serwerowi potrzebni. Co do samej definicji ghostingu, to wciąż się zalicza, gdyż wpływa na rozgrywkę graczy pośmiertnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Kare napisał:

Zgadzam się z poszkodowanym, to nie był przejaw ghostingu, a idiotycznego trollowania - proponuje właśnie na to zmienić powód bana i zamknąć temat. Komenda jest po to, aby komunikować się z innymi, a nie utrudniać i psuć rozgrywkę ludziom na serwerze - wiem, może to być szokujące, że psucie innym zabawy jest u nas karalne, ale co poradzisz.

Kare ale powiedz mi czym ja psułem i rozgrywkę nie miałem wpływu na rozgrywkę ponieważ już umarłem jeżeli ktoś zabił kogoś bo przeczytał odemnie,że ta osoba jest Traitorem to sorry ale nie musieliscie go zabijać.A po za tym dostałem kary 99 slay i nagle ban na 3 miesiące czyli razem dostalem 100 slay i bana na 3 miesiące od Januszka?

Edytowane przez OneTapOneKill
Bo musialem dopisac cos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, OneTapOneKill napisał:

jeżeli ktoś zabił kogoś bo przeczytał odemnie,że ta osoba jest Traitorem to sorry ale nie musieliscie go zabijać.

A ty musiałeś to pisać? 
Czy ty na prawdę jesteś tak ograniczonym psychicznie tworem, bo nawet Cię człowiekiem w tym momencie nazwać nie mogę - ubliżyłbym naszemu gatunkowi - żeby tak to wszystko tłumaczyć? Jeżeli takie jest twoje podejście do sprawy to wnioskuje dla delikwenta o permanentną banicję z powodem "Bycie ograniczonym umysłowo" (Nie mam tu na celu obrażenia ludzi ograniczonych umysłowo z powodu choroby itp) lub powodem bliźniaczym.
Dziekuje i nie pozdrawiam!
PS. Tak - obraziłem Cię OneTap.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, OneTapOneKill napisał:

powiedz mi czym ja psułem i rozgrywkę nie miałem wpływu na rozgrywkę

Widzę, że nie rozumiesz za co zostałeś zbanowany. Dalszą dyskusja nie ma najmniejszego sensu. Temat zamykam, a ban zostanie "troszkę" przedłużony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.