Jump to content
Sign in to follow this  
Heroes

Ban na forum

Recommended Posts

1.Nickname Zbanowanego na forum: Heroes

2.Przyczyna otrzymania bana: Przyczyną otrzymania bana jest prowokowanie, które w ogóle nie miało miejsca, przynajmniej z mojego punktu widzenia.

3.Coś od siebie: Cała sytuacja wyglądała mniej więcej tak pisałem bodajże z Arczim na czatbox, że chętnie napiszę za niego skargę, bo moje skargi mają 100% skuteczności i w tym momencie wypowiedział się nonejm napisał coś w stylu bym uważał bo on też może coś na mnie znaleźć. Ja odpowiedziałem, by nonejm tak nie mądrował bo znów mu się ktoś włamie na konto. Nonejm odpowiedział "cześć tu rambo oraz asko :D" uśmieszek sugerował że sobie żartuje że właśnie w tym momencie ktoś mu się włamał na konto na co ja wysłałem mu pkt regulaminu, który dotyczy włamania się kogoś na czyjeś konto.

Cała rozmowa była raczej luźna i lekko humorystyczna, lecz w tym momencie wkroczył moderator Dragonfly i dał mi perma za prowokowanie. Początkowa część rozmowy mogła wyglądać troszeczkę inaczej, ale wyglądała mniej-więcej tak jak napisałem niestety nie mogę tego teraz sprawdzić bo wyżej wymieniony moderator usunął całą konwersacje. Nie chce by wyszło, że robie ssy wszystkiemu co się dzieję, ale akurat wtedy miałem takie przeczucie by to zrobić.

2B1144DE9CA656FF6DD80E3F54A8A8C2B1A19840

Tak wyglądała już druga część rozmowy, moderatorzy mogą sprawdzić to co się działo wcześniej jak widać rozmowa przebiegała raczej w miłej atmosferze i to nonejm pierwszy nawiązał do mojej osoby, moja odpowiedź nie miała być żadną prowokacją i z mojego punktu widzenia nią nie była. Jak moja odpowiedź na zaczepkę nonejma go uraziła to przepraszam, ale uśmieszki i iksdeki podczas całej rozmowy raczej sugerowały, że oboje nie bierzemy tej rozmowy nazbyt poważnie. Proszę o ub i może rozstrzygnięcie całej tej sytuacji przez jakiegoś innego moderatora, bo Drygonfly mnie chyba nie lubi :D.

Przepraszam za możliwe błędy, ale piszę to z telefonu gdyż nie ma mnie w domu, a dowiedziałem się że mój ub trwa do końca dzisiejszego dnia.

Pozdrawiam Heroes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...