Jump to content
jableczniik

Za co i od kogo (deteban)

Recommended Posts

Data: około 2/3 tygodni temu

Nick na który została nałożona kara: Jablecznik сука
Twoje ID: STEAM_0:1:228663525
Dlaczego kara ma zostać umożona: dostałem detebana (nie wiem od kogo) z powodem brak zdrowego rozsądku i godności człowieka nie wiem jakiego zachowania dotyczy ban gdyż nie dostałem informacji od admina że robie coś źle jestem tu nowy i bana dostałem będąc detektywem bodajże z 2 razy. Chciał bym także się dowiedzieć od kogo i za jakie zachowanie będąc detektywem dostałem bana. :)
Ewentualne dowody: nie posiadam

Edited by jableczniik
zapomniałem dodać id

Witam

deteban został nałożony z powodu:

-dawanie prov na podstawie lubienia kogoś

-RDM na 2 provenach (zaznaczonych)

-na pytania "ofiar" dlaczego je zabiłeś stwierdziłeś że ci się nudziło

-zaklepywanie miejsc oraz zadawanie obrażeń każdej osobie która się w niej znajdowała

cóż to tyle osoby takie jak ty nie powinny nosić miana detektywa

stwierdzenie że "ups nie wiem co zrobiłem źle" trochę nie pasuje do tego co robiłeś

15 godzin temu, januszek napisał:

Witam

deteban został nałożony z powodu:

-dawanie prov na podstawie lubienia kogoś

-zaklepywanie miejsc oraz zadawanie obrażeń każdej osobie która się w niej znajdowała

cóż to tyle osoby takie jak ty nie powinny nosić miana detektywa

stwierdzenie że "ups nie wiem co zrobiłem źle" trochę nie pasuje do tego co robiłeś

Ogólnie to musiałeś pomylić osoby: 

1.nie mam "przyjaciół" na serwerze i nie stwierdzam że lubie kogoś bardziej więc dostał by prov?

2/3. raczej gdybym coś takiego powiedział 2 osobom to bym dostał reporta w grze albo na forum 

a na reszte zarzutów nie odpowiem bo nie mam pojęcia o co chodzi nic takiego nie robiłem. Mam nadzieję że pomyliłeś po prostu osoby podczas wpisywania bana.

Edited by Tácõ
blad kolacy w oczy

1 godzinę temu, jableczniik napisał:

Ogólnie to musiałeś pomylić osoby: 

1.nie mam "przyjaciół" na serwerze i nie stwierdzam że lubie kogoś bardziej więc dostał by prov?

Cóż powiem to tak bo widzę że nie zrozumiałeś więc powtórzę jeszcze raz tak nie masz przyjaciół. Chodzi o ludzi których akurat w tym momencie darzyłeś "sympatią"

16 godzin temu, januszek napisał:

dawanie prov na podstawie lubienia kogoś

-zaklepywanie miejsc oraz zadawanie obrażeńkażdej osobie która się w niej znajdowała

2. Były i siedziałaś za to slay

3. Możesz nie mieć pojęcia ale tak było

4. Jabłecznik problem jest w tym że ja bardzo rzadko daje detebany ktoś musi naprawdę przegiąć pałe żebym rzeczywiście to robił

5. To tyle nie widzę sensu wykłucania się dalej, obecnie twoje zachowanie na samym serwerze jest dobre i jeśli się utrzyma to złóż odwołanie za tydzień to je rozpatrze raczej pozytywnie

To tyle temat zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.