Skocz do zawartości
kreciq198

<TTT> Kreciq

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek => 20lat

2. Adres e-mail => [email protected]

3. Steam ID => STEAM_0:0:205164402

4. Czy byłeś kiedyś administratorem, doświadczenie jako administrator => tak, ale to było dawno jeszcze za czasów popularności cs 1.6, więc nie wiem czy można nazwać to doświadczeniem

5. Czemu chcesz być administratorem SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty => Jak większość z Was pewnie wie jest to moje drugie podanie. Od pierwszego minęło wystarczająco dużo czasu(było składane w okresie wakacyjnym) abym spróbował jeszcze raz. Uważam, że sposób w jaki gram zmienił się od pierwszego podania i to znacznie, ale do rzeczy. Dlaczego pisze to podanie? Głównym powodem jest to,że w godzinach wieczornych często(nie mylić z zawsze) brakuje władzy na serwerze, a właśnie o tej porze często pojawiają się osoby często psujące rozgrywkę innym. Ja jestem obecny prawie zawsze w tym czasie i chciałbym aby zamiast nocnego poirytowania gracze mieli przyjemną rozgrywkę przed snem. Po drugie konflikty jakie miałem na początku mojego startu na serwerze zanikły i jestem praktycznie bezkonfliktowym graczem. Większość z Was jeśli nie dobrze mnie zna to przynajmniej mnie kojarzy. To tyle ode mnie. Proszę o SZCZERĄ opinię na tym zależy mi najbardziej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

ezgif.com-add-text_zps9w5qwzkb.gif

Może być, ale lepiej, żeby już nie rozmawiał z obcokrajowcami.

Edytowane przez Tácõ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje zachowanie od pierwszej wizyty zmieniło się drastycznie, oczywiście na dobre, ale jestem zmuszony być neutralny, ponieważ nie podoba mi się twoje zachowanie w stosunku do młodszych graczy. Popraw to, a będę mógł z sumieniem powiedzieć, że się nadajesz. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kreciq ma dużo godzin na serwie i jest bardzo ogarnięty plus ma dobry kontakt z ludźmi więc byłby bardzo dobrym adminem/moderatorem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry. 

Prosiłeś o szczerą opinię.

Z Twoim podaniem było najwięcej dyskusji, wymiany i różnic zdań, dlatego też musiałeś najdłużej czekać na odpowiedź. Postanowiliśmy jednak dać Ci szansę pokazać się z tej lepszej strony. Resztę informacji otrzymasz na priv.

Podanie przyjęte.

Pozdrawiam i zamykam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.