Skocz do zawartości
PutaMadre

[TTT]Puta to Kozak

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16) - 18
2. Adres e-mail - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary - STEAM_0:1:68438459
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator - W gmodzie? Tak, na naszym kochanym serwerze bricz #1.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty? Gram na naszym tititi już od nawet długiego czasu i od kilku tygodni można zauważyć niemałą lukę, jeśli chodzi o ilość administracji (w porównaniu do poprzednich okresów). Jako przykładny metalowiec chcę pomóc tym, którzy pilnują serwera. Same uprawnienia przydadzą mi się nie raz podczas łapania ghosterów czy też do zaprowadzenia spokoju na serwerze. Wydaje mi się, że mimo niegdyś łatki trolla jestem nawet ogarniętą osobą, żeby dostać te podstawowe administracyjne uprawnienia.

Edit./ Jako toxik potrafię rozmawiać z prawie każdym graczem i wydaje mi się to sporym plusem. heh roy

Spoiler

Szczerze to myślałem przez pewien czas co tutaj jeszcze napisać, ale nic nie przyszło mi do głowy.

Edytowane przez PutaMadre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z putą od zawsze były problemy. Dorastał w ciężkich warunkach, a mimo to nie dał się i "wygrał to". Choć jest nieprofesjonalny i ciągle mnie wyzywa od mainów lokiego, to jest idealnym kandydatem do sprawowania reżimu. Nie widziałem nikogo lepszego, kto by umiał równie dobrze cenzurować wypowiedzi i uziemiać bunty. Dlatego z głebokości serca jestem na ye. NIECH YEEEE PUTA!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Puta to dobry gracz, potrafi obrażać innych w miły sposób. Czasami się zawiesza podczas mówienia. Jeśli usuniesz skrypt na BunnyHopa to będę na tak (nie przystoi adminowi skryptowac). 😛Puta nie jest egoistą, podzielił się skryptem, także jestem na TAK.

Edytowane przez Tácõ
Tak chcial

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mi się zdaje, czy puta przypadkiem nie miał zakazu na sprawowanie funkcji administracyjnych??? (Dawno mnie nie było na serwerze więc jeśli się mylę to z góry przepraszam)

//Nie do końca: 

Cytat

Również nie możesz składać podań na serwerach gdyż jako administrator zawiodłeś po całości. To może się zmienić jedynie w przypadku gdy [email protected] danego serwera zgodzi się abyś mógł aplikować na administratora.

Więc za zgodą może~Snajper

Edytowane przez snajper24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No teraz to mi zrobiłeś poker face'a puta, wiesz o co chodzi.

Toxic jakich mało, chociaż teraz pewnie brzmię jak hipokryta, lol.

No generalnie to złoty człowiek, chociaż jego pamięć pozostawia wiele do życzenia, więc jak zostanie przyjęty to 100% zapomni o tym w przeciągu 2/3 dni

Uwielbia wkurzać innych ludzi, ale trzeba przyznać - robi to solidnie, oraz z klasą 

Najczęstsze słowa jakie od niego słyszałem to: "Animal, jesteś debilem" oraz "Animal, frajerze" - więc jest miły i przyjazny

No i oczywiście jest bardzo skromny i pomocny

Na TAK 

P.S. puta to ślązak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hahahahhHAHAHAHAHAHAHhahhahahHAHAHHAHAHAHAHAHhahahahahhaHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHhahahahahHAHHAHAHAHAHAHAHhahhahahahahahhaHAHAHHAHAHAHAHAHAHhahahahhahahahahhahahahhahaHAHAHHAHAHHhahahahahhahHAHHAHAHAHHAHAHhhahahahahhahHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHhahhahahhahahahhaha

Nie no ja na tak jestem, bo jest członkiem wiadro teamu i mamy fajne bluzy i ogólnie go kocham.

Edytowane przez Tácõ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry samarytanin, byl za moim unbanem na placu zabaw, to ja jestem za tym aby zostal administratorem czy tam operatorem na serwerze TTT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem kandydat nie nadaje się na administratora - ghostuje, trolluje i generalnie zły z niego człowiek, ale dobrze się z nim grało na ttt i lubię go, więc jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10/10 JESTEM NA TAK

konkretny oczytany gracz, nie sprawia problemów i co najwazniejsze- stary wjadacz

Edytowane przez Laki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ogarnia chłop tryb i zasady, jest z nami długo, na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Puta łapał ghosterów nawet nie będąc w administracji, więc co sie będzie działo gdy już w niej będzie? Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpisuję się, że Puta jest osobą bardzo komunikatywną, na serwerze w Szczególności Strefy Gier zawsze chciał dołączyć do grona graczy. Jest to dla niego ważne, bo przesiaduje na tym serwerze naprawdę sporo czasu. Gracze potrzebują trochę graczy. Puta bardzo lubi pomagać a z tego jego nolifienia na tym serwerze może sporo wyniknąć. Jego wiek nie zaprzecza dołączeniu do administracji ale jego głos nie jest piskliwy. Z kolei mój jest na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Puta jest ogarniętą i sympatyczną osobą, ponadto posiada doświadczenie z serwerów Breach. Zdecydowanie na TAK.

Z poważaniem

Łebski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc tak. Zrobię to w stylu Breacha.

Plusy:

+ Ogranięty

+ Miły człowiek

+ Fajnie się go wyzywa

Minusy:

- Prawdopodobnie jak dostanie operatora będe miał piekło

- W gorszym przypadku bana

Zdecydowanie na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK:

+Ogarnia

+Da się z nim normalnie rozmawiać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry.

Podanie zostało rozpatrzone pozytywnie- zostajesz przyjęty na okres próbny

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.