Skocz do zawartości
Jakub Jakub ;)

Propozycja supporta

Rekomendowane odpowiedzi

A może by tak dodać cos takiego jak support a usunąć junior admina?

Supporta miałby mniejsze prawa od admina (nie może dawac perm banow na serwer, max ban 2h).

Mniejszy wymagany wiek aby go mieć (😭).

a po jakimś okresie czasu bądź po 16 urodzinach po naradzie [email protected] i innych adminów można by było taka osobę dac na krzesełko admina.

Myślę że coś takiego na 100% pomogło by administracji (która jest coraz mniej aktywna) i całej społeczności :)

Czekam na wasze odpowiedzi

(JEST TO TYLKO PROPOZYCJA I MOJE SKRYTE MARZENIA)

Pozdrawiam Kuba 

Edytowane przez Jakub Jakub ;)
Mały błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Były przemyślenia w takich tematach ale nie wiemy za bardzo jak to ograć żeby miało ręce i nogi i i żeby się nie martwić że ktoś coś odwali - jak macie jakieś propozycje rozwiązać funkcjonowanie takiego stanowiska to chętnie poczytamy ;) i może nawet coś wywnioskujemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to niektóre tam dałem ale zawsze można zrobić większy rygor, aby takowej osobie to nadać np.:

--Wiek 16> -6 miesięcy stażu na serwerze;

--Wiek =>16 -3 miesiące stażu na serwerze;

--Mogą to dostać tylko zaufane osoby, takie, którym administracja może ufać/wierzyć;

--Oczywiście takie, które są bardzo aktywne w życiu serwera/forum;

--Takie które znają regulamin.

Można by bylo pewnie jeszcze coś dodac, także mozna pisać i pisać (póki admin nje zamknie tematu :P)

Edytowane przez Jakub Jakub ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Jakub Jakub ;) problemem nie jest wybór osób, to akurat dla nas najmniejszy problem

Chodzi o to co taki gościu miałby konkretnie możliwość robić, tak żeby w przypadku jakiegoś naćpania się nie wywalił połowy serwera 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to napisałem tam u góry trochu @Timon

Max ban 2h

Może dawać ct bany

Może kickować

Nie może dawać permow

Może dawać gag/mute 

Nie Może odbanowywac (jeżeli jest taka możliwość)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem absolutnie za tym pomysłem. Przez to co się dzieje w tej chwili na serwerze to nawet mi się odechciewa grać(mi czyli grubemu, spoconemu nerdowi bez życia). Gram często co widzą inni gracze i z tego co widzę to co chwile wbija albo dziecko w wieku poniżej 12 lat, albo free konto ze skryptami na hp czy też różnego rodzaju trolle. O to w tym chodzi aby ta osoba była " serwerowym woźnym" , tzn żeby nie miał większych praw do zarządzania serweram a mógł tylko sprzątać niepotrzebnee "śmieci". Takich wożnych przydałoby się ze 2/3 na ten moment. Z zasadami działania zgadzam sie z Jakubem, te zasady z brakiem możliwości dawania permów czy zdejmowania banów muszą być, ponieważ nawet zaufany gracz potrafi coś czasami odkasztanić i zbanować cały serwer. Pozdrawiam i licze że rozpatrzycie i pomyślicie nad tym trochę dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi