Jump to content
Adam_k5

[ban] Adam_K5

Recommended Posts

1. Adam_K5

2. STEAM_0:0:86708882

3. http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:86708882&advType=steamid&Submit#

4. Byłem O5 i eskortowałem na powierzchnię glutka i....ee......nie zabiłem, a przynajmniej nie strzelałem do niego.

5. Głównie to nie chodzi o to abyście mi skrócili tego bana tylko....

....bo Makklowicz (osoba, która dała mi bana) powiedział, że bana dostane na 3 dni, lecz niestety jak wszedłem na sourceban to zobaczyłem, że mam na tydzień!?

Mam nadzieje, że to była tylko pomyłka i chciałbym, aby ten okres kary został zmniejszony do tej wcześniej ustalonej.

Czekam na szybką reakcję od administracji '>' <3  !Niech żyje Azus!

Edited by Łebski
"osunęli tego bana"?

Witam.

To prawda, powiedziałem że będzie na 3 dni. Jednak wziąłem pod uwagę twój poziom (43 o ile dobrze pamiętam) i zdecydowałem że dostaniesz tydzień bana na którego w moim mniemaniu w 100% zasługujesz.

Pozdrawiam Makklowicz

Dziękuję za wyjaśnienie, lecz mam jedną zagwozdkę...

Czemu nie postanowiłeś mi o tym powiedzieć na rozprawie. To tak samo jakby sędzia wydał wyrok, poprosił o opuszczenie przez wszystkich sali sądowej, po czym w papierach zmienił wyrok bez wiedzy oskarżonego. Dowiedziałem się o tym dopiero jak zostałem zbanowany. W moim mniemaniu było to trochę....nie uczciwe co do mnie. W dodatku myślę, że zostałem tu trochę wywyższony z tą karą. Bo jeżeli dla przykładu miałbym niski level, to dałbyś mi pewnie zaledwie na 3 dni bana. Ludzie są istotami niedoskonałymi i zdarzają im się umknąć jakiegoś prawa. Nieznajomość prawa szkodzi i dobrze wiem o tym, ale w tym przypadku uważam, że każdy powinien odpowiadać za dany wyrok w ten sam sposób. To tak jakby dokonać przestępstwa jako obywatel i jakiś wysoki urzędnik państwowy, gdzie obywatel dostałby wyrok na 5 lat, a urzędnik 10. Może trochę tutaj za bardzo filozofuje oraz biorę w postaci przenośni, ale ja to tak dostrzegam. Myślę, że wy jako administracja powinniście bardziej uważać na to w jaki sposób zapewniacie ten ład na serwerze. Ehhh... Myślę, że dostane od was po dupie za to, ale mam prawo się wypowiedzieć.

Do zobaczenia na serwerze za tydzień Makklowicz. ;) 

Omae Wa Mou Shindeiru 😈

Ehh rozprawa kończy się albo odesłaniem delikwenta, albo banem w tym przypadku skończyła się banem. Gdy dostałeś bana pojawiła ci się informacja żebyś spojrzał na SB i to tam był twój "wyrok". Nie powinieneś się sugerować tym co napisałem na serwerze podczas rozprawy, bo to były tylko moje wstępne przemyślenia które się zmieniły po rozpatrzeniu wszystkich hmm... zmiennych jeśli mogę to tak nazwać.

Faktycznie widzimy się za tydzień.

Pozdrawiam Makklowicz

//zamykam na prośbę Makklowicza ~Łebski

Edited by Łebski

Guest
This topic is now closed to further replies.