Jump to content
Sign in to follow this  
Bartolinka

Ban na strefa gier :< Gmod

Recommended Posts

Nick: BARTOLINKA 

STEAM_0:1:109340330

operator który dał kare: Puta to kozak

linka do bana:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&amp;searchText=bartolinka&amp;Submit=Search

po tym jak admin dał mi nie słusznego sleya to szczerze się wkurzyłem i napisałem do niego niecenzuralne wyrazy ponieważ. Nie chciał słuchać moich wyjaśnień dlaczego tak postąpiłem a sama odpowiedz w reporcie mu nie wystarczała  i napisał cytując ,,Mam w dupie co piszesz". jeżeli chodzi o same zdażenie za które dostałem sleya to. Podczas gry dostałe z degla w nogi. Po chwili zobaczyłem gracza który miał takiego degla ale szybko zmienił na snajperkę więc go zapytałem jaką ma główna broń on powiedział że nie ma i zaczął uciekać w stronę t-rooma. zabiłem go i miał degla i też był t. za to dostałem sleya. proszę o unbana i przepraszam za moje zachowanie 

Spoiler

https://imgur.com/a/Z1Z5yfw         Na wiadomość na samym dole odpowiedziałem "No to mam w dupie co do mnie piszesz."

Lepiej ci będzie, jeśli sobie posiedzisz na tym banie. Będzie to dobra nauczka na przyszłość.

Edited by Wachu
Edytowano na prośbę PutaMadre

Ty kurwo

ty kurwo

ty kurwo

To nie tylko niecenzuralne wyrazy kolego :D Powiem szczerze, że jesteś chyba pierwszym graczem, który za coś takiego dostał tak krótką karę. aż szczerze dziwię się, że piszesz do tego odwołanie. 

Swoje cholernie chamskie wyzwiska potrafisz określić jedynie "niecenzuralnymi wyrazami", ale potrafisz jasno wytknąć operatorowi, że nie obchodzily go twoje wyjaśnienia, oraz ze napisał do ciebie MAM W DUPIE CO PISZESZ. 

Cóż za hipokryzja...

myśle że ban jest słuszny. mnie też wyzywa na psay rzadko bo rzadko ale wyzywa może jak ban minie to ochłonie i zacznie myśleć co pisze i do kogo 

4 godziny temu, Bartolinka napisał:

Podczas gry dostałe z degla w nogi. Po chwili zobaczyłem gracza który miał takiego degla ale szybko zmienił na snajperkę więc go zapytałem jaką ma główna broń on powiedział że nie ma i zaczął uciekać w stronę t-rooma. zabiłem go i miał degla i też był t. za to dostałem sleya. proszę o unbana i przepraszam za moje zachowanie 

Podkreśliłem twoje wypowiedzi i nie rozumiem tego: jak opisujesz w sytuacji dostałeś z deagle w nogi, następnie podążałeś za graczem który zmienił z deagle na snajpe czyli "miał snajpe" więc kazałeś mu pokazać swoją broń główną którą była snajperka, a przypomnijmy dostałeś z DEAGLE więc po co ci broń główna gościa który przed tobą uciekał?

BTW: Nikt prócz detektywa nie ma prawa rozkazywać innemu graczowi pokazać broni głównej, tak samo jest ze sprawdzarką z tym wyjątkiem, że nikt nie na prawa zmusić cię wejść do sprawdzarki. 

Puta dał ci słusznego slaya, a że byłeś irytujący spamując Pucie Kozakowi na pw to cie zbanował, przekroczyłeś granice w tak młodym wieku wyzywając Pute od kurw za slaya, ale wytłumacz mi to co opisałem.

Edited by Matelooooo

Wystarczyłoby żebyś umiejętnie opisał całą sytuację do której doszło odpowiedzi na reporta i nie dostałbyś ani slaya ani bana... No cóż, ale lepiej zamiast chwilę pomyśleć nad odpowiedzią na reporta to zwyzywać admina/operatora. GRATULUJĘ

Mogę ci zdjąć bana, ale następny taki wybryk będzie karany permem, bo skoro zrozumiałeś swój błąd to, czemu miałbyś go powtórzyć? Napisz, czy się zgadzasz na taki układ, a po tym można zamknąć temat.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this