Skocz do zawartości
Człowiek Atrapa

[PLAC ZABAW] Mały A'Tuin

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 17 lat

2. Kontakt e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_1:0:153422726   https://steamcommunity.com/profiles/76561198267111180/

4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=210

5. Coś o mnie:

Nazwyam się Piotr Polikarp Trochonowicz. Pochodzę z województwa Lubelskiego z niewielkiej miejscowości pod Lublinem. Lubię grać w gry komputerowe i słuchać muzyki alternatywnej. Nigdy wcześniej nie byłem administratorem ani na forum, ani na serwerze jak ten, lecz uważam, że podołam temu zadaniu.

Zawsze staram się podchodzić do nowych graczy łagodnie i najpierw nauczyć, potem karać. Oczywiście miewam rózne nastroje, lecz staram się by moje samopoczucie nie wpływało na obowiązki. Zauważyłem, że gram na naszym serwerze podczas nieobecności większości administratorów i napotykam niepokojąco dużo aktów serwerowego wandalizmu i łamania regulaminu. Chciałbym im zapobiec, aby nasz, myślę, ulubiony serwer działał jak najsprawniej. Uważam siebie za osobę, która szybko się uczy i jest kulturalna.

Pozdrawiam

Mały A'Tuin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten użytkownik ukrywający się pod nickiem Mały A'Tuin którego prawdziwy jego nick w grze zwie się Człowiek Atrapa nie stwarza problemów na serwerze ba niektórzy graczy mogli by brać z niego przykład. Zawsze przestrzega regulamin i bardzo przyjemnie z nim prowadzi się rozmowy. Nie widzę zastrzeżeń do twojej osoby, przyda się nowy w naszych szeregach (w końcu nie będę świeży ☺️ o ile się dostanie 🙄) . Jestem na Tak 😏

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak. Sympatyczny gracz, pomaga nowym ludziom na serwerze, fajnie się z nim rozmawia i przestrzega regulaminu

Edytowane przez Adas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo sympatyczny i miły dla osób grających na serwerze. Z regulaminem raczej nie ma problemów. 😎

Jestem na tak. 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktywność na serwerze - Jest 
W miarę logiczne podejście - Jest 

Aprobata graczy Placu - Jest 
Towarzyskość- Jest 
Bolec w D - Brak

Osobiście nie widzę żadnych przeciwwskazań

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny, przyjemny chłop. Nada się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK. Kolega ogarnia i miło się z nim rozmawia. Martwię się jednak o jego stan zdrowia. Otóż gdy nadchodzi zmiana trybu na JailBreak włosy tego oto człowieka stają się jaskrawo pomarańczowe, powiedziałbym nawet że rude, a wiadomo co się wiąże z byciem rudym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda już nie gram, ale Szlachetny Turbot, Człowiek Atrapa, Gibki Rasista czy jak teraz się nazywa był przyjazny, przestrzegał regulaminu, pomagał innym. Dla mnie był idealnym kandydatem, i pewnie dalej jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem nowym graczem i dzięki, np. temu graczowi mam zamiar grać na tym serwerze częściej, a może nawet kiedyś napisze podanie o administratora by móc wspomóc ta społeczność. Jestem na TAK. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

mily gracz jesttem na tak

Edytowane przez dragonek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK, bardzo miły, pomocny, przyjazny dla społeczności gracz i do tego nie łamie regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz ogarnięty, rozważny i pomocny. Jak najbardziej na tak. 

(tylko zainwestuj w mikrofon xD)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo miły gracz, na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak najbardziej ;) jestem na TAK!

Mieliśmy dać razem podanie, ale nam nie pykło :(

Zacznij podawać konkretne argumenty, dlaczego tak, dlaczego nie. W innym przypadku Twoje komentarze będą usuwane, bo to już nie pierwszy raz.

Pomidor.

Edytowane przez pomidor™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.