Skocz do zawartości
sokowirowka

[Plac Zabaw] sokowirowka

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 19
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Steam ID:STEAM_0:0:9003094   https://steamcommunity.com/profiles/76561197978271916/
4. Link do profilu http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=13633
5. Coś od siebie... Witam wszystkich tutaj zebranych. Mam na imię Oskar, mam 19 lat interesuję się szachami oraz warcabami, jestem z waraszawy, chodze na zy(L)ete i **** sie z innymi kibolami.

Wydaje mi się, że od pewnego czasu tworzę cześć community jakie zrzesza Plac Zabaw, dlatego chciałbym złożyć podanie o administratora. Niestety nie posiadam żadnego starzu w tego typu funkcji, lecz chciałbym się tego nauczyć, a jak wiadomo- nauki nigdy za mało. Chciałbym spełniać tą funkcję i kłaść nacisk na powstrzymywanie graczy od łamania regulaminu, ponieważ jest to częstą sytuacją na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam złe wspomnienia z tobą na serwerze. Za dużo kontrowersji i nie potrzebnej gadaniny. 

Nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak sokowirówka jest odpowiednim kandydatem na Administratora PZ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.01.2019 o 13:24, pomidor™ napisał:

@pomidor™ zobacz sobie na jego profil hlx z podania a tu masz czas na serwerze: 14d 05:43:47h.

Co do podania, gracz agresywny, ale można z nim pogadać.

Na chwile obecną jestem na TAK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ok, tylko co mnie w obecnej sytuacji interesuje total connection time?

W pierwszej kolejności patrzy się na aktywność miesięczną, TCT to sprawa drugorzędna, a może nawet trzeciorzędna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chwilowo jestem również na nie, popraw swoją aktywność bo w ciągu miesiąca masz przegrane zaledwie 4godziny 15minut i 11 sekund. Jeżeli twoją aktywność się poprawi zobaczymy co z moim głosem, powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Panowie z całym szacunkiem przepraszam że zabieram głos w temacie osoby z którą nigdy w życiu nie grałem, ale kurde, gość który ma nick Sokowirówka, twierdzi że ma na imie oskar, ale w emailu widnieje bartek, do tego punkt coś o sobie totalnie zniszczył publike. Przecież to jest najlepsze podanie na admina od czasu zamknięcia serwerów unturned :D Jak dla mnie kandydat 10/10

Edytowane przez Laki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak 

Miły pomocny zabawny gracz 

Powodzenia 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Część,

W tym przypadku popieram zdanie @profeska, na chwilę obecną masz zdecydowanie zbyt mało przegranego czasu na serwerze abyśmy mogli cię przyjąć do grona administracji

Pojawiaj się częściej, pokaż że będziesz dobrym adminem i spróbuj za jakiś czas ;)

Na chwilę obecną podanie odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.