Skocz do zawartości
Heroes

[ban] Heroes

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick, na który została nałożona kara: Herøes

2. Steam ID: STEAM_0:1:59721240

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A1%3A59721240&Submit=Search

4. Opis sytuacji: Hm no więc tak grałem sobie na placu i niestety wywaliło na nim mapę, a jak wiadomo po wywaleniu serwera domyślną mapą, którą jest grana jest zeizei. Jako, że już na placu trochę gram to takie wywalanie mapy i granie tego zeizeia jest z czasem nużące, bo ile można grać tego coursa, więc namówiłem na zmianę mapy i to w sumie jest moje jedyne przewinienie, za które dostałem bana na miesiąc. Może nie ma się czym chwalić, ale w przeszłości czasami już namawiałem na zmianę mapy podczas zeizeia, który był wymuszony przez serwer i nie tylko ja tak robię, wiele osób namawia do rtv, bo nie ma sensu granie mapy, której nawet gracze nie wybrali, tylko została wymuszona z góry. Zeizei nie jest jakąś złą mapą, ale jakby był jakiś fajny to gracze sami, by go wybrali do grania, nie robią tego bo: często nie da się go grać bo był ostatnio grany (wywalenie serwera) i ta mapa po prostu się graczom znudziła. Teraz odniosę się do tej całej bajeczki wymyślonej przez Profeskę, którą idzie łatwo zweryfikować sprawdzając demko radzę adminom najpierw je sprawdzić, a dopiero potem zobaczyć to co napisał pierw Profeska w skardze na paćka a potem ja tutaj. (przewinąć demko można do 1:50, a potem od 5:30-10:00 bo wtedy wychodzę z serwera  zresztą jak inni gracze gdy widzą, że grany jest zeizei)

Teraz rozpocznie się clownfiesta :/

Cytat

A teraz przejdźmy do najlepszego czyli wisienki na torcie, mianowicie nasz gracz z ultimatum @Heroes na mapie zeizei postanowił pokazać swoje oblicze po raz kolejny, dokładniej mówiąc z początku zaczął ten gracz przeszkadzać innym graczom w przechodzeniu mapy (skacząc na bloczek który się zapada na kilka sekund) po "entym" razie znudziła mu się ta zabawa

To co tutaj napisał wyżej wymieniony administrator to są chyba jakieś żarty nie wiem czy może jestem w jakiejś ukrytej kamerze czy coś. By opisać to dokładniej dla niezaznajomionych z tematem, lub mapą chodzi o takie trzy klocki, które trzeba zrobić na bhopie, bo zapadają się gdy się na nie wskoczy. Ja zrobiłem tą "przeszkodę" i stałem po 2 stronie niż trudzący się z tą pułapką gracze. Raz powtarzam RAZ z drugiej strony skoczyłem na ostatni bloczek który się zapadł, ale nie miało to wpływu na niczyją grę, bo osoba, która była w tym momencie była na tej pułapce została cofnięta na drugim klocku gdyż nie robiła tego bhopem. Widząc jak niektórzy gracze trudzą się z tą pułapką cofnąłem się na jej początek i pokazałem łatwiejszy sposób, by to zrobić, ale mimo tego że chciałem po prostu pomóc to Pro(f)eska postanowił wymyślać takie kłamstwa aż mi szkoda na to słów.

Następnym powodem bana jest namawianie do rtv, które nie było też jakieś nachalne, gracze pytali się jak wyłączyć mapową muzykę, która jest zbugowana na zeizeiu, oraz jak się odrodzić bo nie żyli i musieli patrzeć jak inni się bawią to im odpowiedziałem, że jak wpiszą rtv i zmienią mapę to odrodzą się na następnej mapie. Po słowach icetea "zamknij k*rwa ryja" Dodałem że ile razy dziennie można grać tą mapę itp. tu znów odnośnik do bajkopisarza Profeski.

Cytat

więc co ON postanowił zrobić? Jak się pewnie domyślacie postanowił zmienić mapę no ale zaraz przecież każdy może wpisać komendę na zmianę mapy, owszem ale przy okazji namawiając innych graczy aby osiągnąć swój cel. W tamtej chwili odezwał się stały gracz Icetea aby go powstrzymać. Niestety mimo walki z tym "potworem" nasz stały gracz poległ a Heroes dalej namawiał do zmiany mapy przy okazji chwaląc się ile to on banów nie dostał i jaki on jest cytując "jestem nietykalny na tym serwerze". 

Wiem jestem potworem chciałem zmienić mapę, przez która gracze wychodzą z serwera i jest grana do zarzygania ah ten zły ja. Teraz odniosę się może do tej walki stałego gracza z tym potworem. Kto jak kto, ale Icetea raczej nie jest najlepszą osobą, by zwrócić komuś uwagę odnośnie namawiania do rtv. Rozmowa z Icetea była raczej taką dla beki, bo żartował sobie że naśle na mnie Wodza i mi internet odłączy bo mam z orange :D, że naśle Gabe i mi steama zablokują, że naśle papieża i będę miał status jakiegoś heretyka i takie tam. A ja powiedziałem, że jestem nietykalny na tym serwerze co było czystą ironią, jak gracz, który już tyle czasu przesiedział na banie mówi że jest nietykalny. Nie wszystko co mówię na serwerze jest na poważnie, jak gracze śmieją się, że jestem [email protected] strefy to też sobie żartuje z tym że pomidor to mój pionek i takie tam.

5. Coś od siebie: Reasumując moim jedynym przewinieniem było namawianie, które było robione w dobrej wierze bo na zeizeiu. Nie chce żeby wyszło że uważam że jestem jakimś niewiniątkiem, bo tak nie jest, ale moim zdaniem Pro(f)eska przesadził. Godzinę próbowałem to wyjaśnić polubownie ale niestety się nie da. Dodam, że doceniam Profeske jako admina, który praktycznie w pojedynkę pilnuje serwera, ale ostatnio ma on tendencję do wyolbrzymiania i nadinterpretowania regulaminu. Ban 3-miesięczny dla Augusta za powiedzenie "bo ci zaraz bana wlepie", który na szczęście został usunięty albo te godzinne muty za nic dla mnie i dla Tivo. To tyle mam nadzieję, że ta cała sytuacja się wyjaśni i jakiś admin sprawdzi demko, które jest dostępne do końca dzisiejszego dnia, gdyż są one przechowywane 7 dni, jak któryś admin nie zdąży go dziś pobrać to mogę je udostępnić wystarczy do mnie napisać na priv to tyle ode mnie.

Pozdrawiam Heroes.

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak administracja się odniesie do tego ale chciałbym przypomnieć o jednym.

Cytat

Każde złamanie regulaminu może oznaczać przywrócenie poprzedniej kary w pełnym wymiarze bez możliwości odwołania się od niego i składania kolejnych próśb o cofnięcie kary! 

------- Edited

@Heroes

Cytat

@nonejm nie wiem do czego tu się odnosić mają admini. "Może - partykuła nadająca wypowiedzi odcień przypuszczenia, wahania, osłabienia kategoryczności."

To że może to oznaczać przywrócenie kary w pełnym wymiarze nie oznacza że musi. Teraz jak mam ultimatum i gram na ttt i dostane karma bana to też według Ciebie powinien on być zmieniony na perma? Tego że nawet nie raczyłeś obejrzeć demka, by mieć własne zdanie tylko wpychasz się ze swoją bezsensowną wypowiedzią nie będę komentować, a adminowanie, i długości kar zostaw dla obecnej administracji bo ty na tym stanowisku się nie popisałeś.

Pozdrawiam Heroes.

odpowiadając na twój post .

Ze względu na to że mnie nie było ani nie oglądałem demka.
- Nie napisałem, że jesteś winny czy też nie. Nie napisałem, że zrobiłeś źle czy też admin zrobił źle. Nie oceniałem sytuacji w żaden sposób.

Przypomniałem pewną informację, której interpretacja należy do obecnej administracji..
---
Tyle było w moim temacie. Więc następnym razem zacznij czytać ze zrozumieniem i interpretować to.

A takie "prowokacje" i "offtopicki" niezgodne z regulaminem forum zostaw dla siebie :) bo może, się to źle skończyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak pisałem prywatnie do ciebie to tak napisze również publicznie zostawiam do oceny dla reszty administracji. W moim mniemaniu ban jest słuszny. Dodam jeszcze że bardzo dobrze że napisałeś odwołanie odnośnie twojego bana bo jeżeli faktycznie coś źle zrobiłem(potraktowałem cie źle) to jedynie co mogę zrobić to przeprosić za swoje zachowanie. Człowiek całe  życie się uczy :)
Link do demka zostawiam tutaj dla zainteresowanych: demko *click*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@nonejm nie wiem do czego tu się odnosić mają admini. "Może - partykuła nadająca wypowiedzi odcień przypuszczenia, wahania, osłabienia kategoryczności."

To że może to oznaczać przywrócenie kary w pełnym wymiarze nie oznacza że musi. Teraz jak mam ultimatum i gram na ttt i dostane karma bana to też według Ciebie powinien on być zmieniony na perma? Tego że nawet nie raczyłeś obejrzeć demka, by mieć własne zdanie tylko wpychasz się ze swoją bezsensowną wypowiedzią nie będę komentować, a adminowanie, i długości kar zostaw dla obecnej administracji bo ty na tym stanowisku się nie popisałeś.

Pozdrawiam Heroes.

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, powiem tak...

Z tym przeszkadzaniem na bunny hopie Profeska może rzeczywiście trochę przesadził, ale jeżeli chodzi o namawianie i cwaniactwo z Twojej strony, miał 100% racji.

Dobrze wiesz, że grasz na serwerze pod pewnym warunkiem, mimo wszystko dalej łamiesz regulamin (tak, wiem, ZeiZeiii jest grany milion razy dziennie (ironia), jednak mało mnie to interesuje, 4fun 4fun'em, ale jakieś zasady też muszą być. Jeżeli nie podoba Ci się mapa, to możesz wyjść z serwera i wrócić, gdy się zmieni lub wejść do obserwatorów i przez chwilę zająć się czymś innym. Niby takie proste rozwiązanie a sprawia tyle problemów, ehh.)

Ban po konsultacji z Profeską zostaje skrócony do dwóch tygodni, jeśli zostaniesz przyłapany na multikoncie - PERM bez możliwości odwołania.

Przy okazji.

Rzuf, przypominam, że Ty też grasz na Placu pod tym samym warunkiem, co Heroes, widziałem wczorajsze demko, również z ZeiZeiii'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.