Skocz do zawartości
kamil5631

[Plac Zabaw] Agust D

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 18
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:86035920
4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=2195
5. Coś o sobie: Na pianinie gram jak szopen, Jeżdze na desce to nie tony hawk bo to snowboard, na wybiegu wyglądam jak je*any model, wloski sobie sam obcinam bo jestem fryzjerem, na placyku 6 lat zycia juz marnuje. Chciałbym zostać administartorem serwera plac zabaw, ponieważ, spędzam na serwerze dużo czasu. Ponadto moj tata jest policjantem, wiadomo strozem prawa, od zawsze byl dla mnie wzorem do nasladowania, ale niestety od zawsze mialem problem z nadwaga, dlatego to jest jedyne miejsce gdzie moge strzec porzadku. Proszę spełnijcie moje marzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie TAK. Wspaniały kandydat na admina i ponadto złoty człowiek. Czasem wciela się w rolę admina i pilnuje porządku na serwerze, strasząc łamiących regulamin banem. Skoro adminowanie tak mocno weszło mu w krew to można spełnić jego marzenie i oszczędzić nerwów Profesce, by ten nie banował biednego Jabuszka za udawanie administratora. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do Agusta nie mam żadnych zastrzeżeń jest bardzo pomocnym i przyjaznym graczem. Jestem oczywiście na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że na TAK pomocny miły, nadaje się, już profeska cie nie będzie banował ☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mie będzie to odpowiednia osoba na stanowisko administratora. Jest on osobą potrafiącą utrzymać atmosfere, jak dla mnie wielkie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jabuszko? Spoko ziomek z którym można porozmawiać i pożartować, do tego często gra na serwie. Jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tego pana co napisał podanie znam już od czasu kiedy zaczynałem stąpać swoje pierwsze kroki na placyku css (za czasów source). Czasami podpada dla mnie i niestety albo stety muszę mu tłumaczyć co/jak i za co dostał bana ale wierzę że w roli administratora popiszę się i pokaże się jak z najlepszej strony. Daje ci szansę i jestem na Taak drogi jabłuszku :)

Edytowane przez profeska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

August to miły, pomocny, ogarnięty gracz. Przyda się taka osoba w administracji.

Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, z uwagi na dużą ilość czasu jaki spędzasz z nami na serwerze oraz to że jesteś bardzo energicznym graczem i wrzucasz dużo do naszego community uważam że warto dać ci szansę aby zostać jednym z nas!

Witamy w gronie administracji, na forum dostaniesz instrukcję z informacjami co dalej :) 

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.