Jump to content
Engry

[PLAC ZABAW] Engry

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Wiek: 16

2. Kontakt e-mail:  [email protected]
3. Steam ID oraz namiary:  STEAM_0:0:94839163 https://steamcommunity.com/profiles/76561198149944054/
4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=768
5. Coś o sobie: Witam, mam na imię Kacper, pochodzę z województwa Podkarpackiego. Interesuje się motoryzacją oraz lubię grać w piłkę nożną. Na placu gram dość spory czas. Piszę podanie na admina ponieważ zauważyłem że na naszym kochanym serwerze jest dość często łamany regulamin, chciałbym temu zapobiecJestem stałym graczem tego serwera. Myślę że spora część osób mnie kojarzy z tej dobrej strony. Jeszcze nigdy nie byłem adminem ale dość szybko się uczę. Myślę że się na mnie nie zawiedziecie! ;)

Pozdrawiam

Engry   :)

Edited by Engry

Pomocny, sympatyczny , wprowadza dobrą atmosferę , kulturalny w przeciwieństwie do mnie. Jestem absolutnie na TAK.

Jestem na TAK

+jest często na serwerze

+miły, pomocny, widać że się nadaje na admina

+fajnie się rozwinąłeś w podaniu :D 

Gracz koleżeński, pomocny, zna regulamin.

Myślę, że można dać mu szansę. :)

Jestem na TAK. 

Jestem na TAK 

-miły gracz

-pomocny

Jestem zdecydowanie na TAK! Engry jest miłym i przyjaznym graczem, znam go od dłuższego czasu, więc wiem, że dobrze spisze sie na stanowisku admina. ;) 

Jestem na tak. Sympatyczny gracz, nie łamie regulaminu, spora aktywność na serwerze.

Oczywiście jestem na tak. Ów gracz idealnie nadaje się, by zasilić obecną administrację swoją skromną osobą.

Jestem na tak. Pomocny, koleżeński, fajnie się z nim gra.

Cześć, nie mam do ciebie zastrzeżeń, kojarzę cię jako w miarę spokojnego i ogarniętego typa, grasz na naszym serwerze już sporo czasu więc wierze też w to że jesteś doświadczony, liczę tylko że trochę bardziej się otworzysz na serwerze i więcej będziesz z nami gadał

Co do zasady, uważam że zasługujesz na okres próbny a co za tym idzie...

Witamy w naszym gronie, na forum dostaniesz instrukcję z informacjami co dalej :)

Powodzenia!

Guest
This topic is now closed to further replies.