Jump to content
Nex17

[Plac Zabaw] Nex

Recommended Posts

1. Wiek: 16
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_1:0:238764832
4. Link do profilu hlstatsx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=24395
5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd.:Nazywam się Adam i chodzę do 1. klasy matematyczno fizycznej. Moją pasją są gry oraz sporty wszelkiego rodzaju. W wolnej chwili gram w cs go, gta V oraz inne tego typu gry. Przed dołączeniem na serwer byłem adminem na deathrunie, a jeszcze wcześniej pomagałem w zarządzaniu serwera minigames (oba serwery już nie istnieją). Na 1. serwerze sprawowałem się bardzo dobrze i sądzę, że nadaje się na admina. Mam dość dużą wiedzę i doświadczenie odnośnie komend sourcemod'a, a kolejną zaletą jest to, że szybko się uczę. Gram głównie w weekendu, gdyż do szkoły muszę dojeżdżać i w domu bywam późno, a trochę trzeba się też pouczyć, lecz to nie znaczy, że np. w środę mnie nigdy nie zobaczycie. Są również momenty, że mam zawalony tydzień i nie mogę poświęcić czasu na przyjemności, a między innymi był to właśnie miniony weekend. Powodem tego był projekt, który organizuję ze znajomymi na olimpiadę pt. ,,Zwolnieni z teorii". 

Mógłbym się dalej rozpisywać, ale kiedyś trzeba skończyć. Proszę o komentarze. 

Miły, Pomocny, Ogarnięty. Na Tak.

Posted (edited)

Ja również jestem na tak. Nex jest rozmownym i przestrzegającym regulaminu graczem. Moim zdaniem warto dać mu szansę.

Edited by Heroes

Jestem na tak. Spoko gracz, aktywny na serwerze, przestrzega regulaminu.

Nie znam Cię, nigdy nie widziałem Cię na serwerze, twoj Total connection to około 3 dni. Jestem na NIE

8 godzin temu, Jakub Jakub ;) napisał:

Nie znam Cię, nigdy nie widziałem Cię na serwerze, twoj Total connection to około 3 dni. Jestem na NIE

Mimo to, dużo osób na serwerze poznałem łącznie z Tobą. Widywalem Cię na serwerze przez około tygodnia a potem się mijaliśmy, mimo to przeprowadziłeś że mną nie jeden dialog.

Po drugie przeczytałem regulamin kilka razy i wiem jak go interpretować. 

Po trzecie mam duży staż bycia adminem, a dokładniej:

-Admin na serwerze 4fun ponad miesiąc, bo został zamknięty 

-Admin na serwerze mg_course 2 miesiące. Nie jestem nim z powodu różnych zdań o właścicielu, dowodem były screeny jak oscamował innego gracza tego serwera. 

-Admin na serwerze deathrun prawie rok. Na serwerze zmienił się właściciel, a został nim człowiek, który nie nadawał się do tej roli. 

Nex w ostatnich 2-3 tygodniach sporo grał na serwerze i nie wpadał mi negatywnie w oko. Wielkim plusem jest tez fakt że ma znaczące doświadczenie byciem adminem na innych serwerach. Ja jestem na Tak. 

Oczywiście, że na TAGracz miły, ogarnięty i wg mnie nadaje się na admina szczególnie że miał w tym już jakieś doświadczenie.

Widać dużą aktywność na serwerze, problemów raczej nie stwarzałeś (przynajmniej sobie nie przypominam), można dać Ci szansę i zobaczyć jak sobie poradzisz 😃.

Cześć, z uwagi bardzo dobre opinie wśród graczy oraz ogólny brak widocznych problemów z twoją osobą, uważam że warto dać ci szansę aby zostać jednym z nas!

Witamy w gronie administracji, na forum dostaniesz instrukcję z informacjami co dalej :) 

Powodzenia!

Guest
This topic is now closed to further replies.