Jump to content
Garzki

[PLAC ZABAW] Garzki™

Recommended Posts

1. Wiek: 16
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary:  STEAM_0:0:98123278 ;https://steamcommunity.com/id/garzki
4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=553
5. Coś o sobie: Na imię mam Marcin, chodzę do LO na profil matematyczny. Na serwerze gram prawie 3 lata a od 1.5 roku jestem można to nazwać "grzecznym" graczem (przynajmniej się staram XD). Podanie piszę ponieważ jest teraz taki okres że będę miał więcej czasu i większą możliwość gry na serwerze a także chciałbym się sprawdzić jako admin. Jestem "starym" graczem, rozumiem regulamin i mam chęci do gry pomimo tego że w ostatnim czasie miałem niższą aktywność (święta+wyjazd za granicę). Przez część graczy jestem bardziej lubiany przez część może mniej. Staram się brać czynny udział w życiu serwera.

Pozdrawiam

Fajny Marcinek, chętnie bym go zobaczył w administracji bo jest miłym, przyjacielskim i pomocnym graczem.

Miły gracz, potrafi pomóc.

Czasami humorystyczny, ale w poważnych sytuacjach umie się zachować :)

Jestem na Tak.

Garzki jest miłym i pomocnym graczem który przestrzega regulaminu. Jestem na TAK

Jeśli na placyku zachowujesz się tak samo, jak na forum to nie mam żadnych przeciwwskazań, jestem na tak. 

Oj Garzki... Jesteś idealnym kandytatem na administratora. Spokojny, taktowny gracz z wyczuciem i kunsztem. Taki chłopak w administracji jest na miare złota! Definitywne TAK

Cześć, niestety jestem zmuszony twoje podanie odrzucić, głównie z uwagi na brak wystarczającej aktywności (ostatnimi czasy) na serwerze

Jeżeli w przyszłości nadrobisz trochę godziny to zachęcam cię do założenia ponownego zgłoszenia o admina!

Guest
This topic is now closed to further replies.