Skocz do zawartości
Heroes

[Plac Zabaw] Heroes

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Wiek: 20
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:59721240 https://steamcommunity.com/profiles/76561198079708209/
4. Link do profilu hlstatx:
5. Coś o sobie: Mam na imię Bartek pochodzę ze wsi obok Tarnowa i interesuję się podróżami i alpinistyką. Składam podanie na administratora, gdyż panuje deficyt na osoby pilnujące porządku na placu i chciałbym go zapełnić. Jak pewnie wszyscy wiecie istnieje taka możliwość, że plac wkrótce zostanie zahibernowany i jednym z głównych powodów jest brak zaangażowania obecnej administracji i obciążenia Remzo z niektórych obowiązków. Chce więc zasilić szeregi administracji swoją skromną osobą, i ofiarować swój zapał, oraz wiele różnorodnych pomysłów. Wielokrotnie pełniłem już funkcję admina m.in. jako założyciel dużego plemienia w plemionach, na strefowym murderze, w cs 1.6 serwery Cod Mod, Gun Game, Paintball, na CS:GO na FFA i na naszym kochanym Placyku. Niestety z braku czasu, chęci do gry oraz zbliżającej się matury zrezygnowałem z tego stanowiska, lecz teraz gdy uporałem się z egzaminem dojrzałości i zacząłem studia, to mam więcej czasu, który mogę w części poświecić serwerowi. Doskonale pamiętam wszystkie komendy administratora, oraz regulamin. Podczas mojego adminowania nie było większych zarzutów co do mojej osoby, prócz dłuższej nieobecności, której nie zgłosiłem, oraz mniejszej restrykcji regulaminu i karaniu graczy w godzinach nocnych. Byłem również adminem, który skupiał się na rzetelnej ocenie sytuacji, odbiegając od utartego "trzymania wspólnego frontu z administracją", gdy ta ewidentnie była w błędzie. Zauważyłem, że wiele osób złożyło podanie na administratora, i część z nich dostanie [email protected], więc chciałbym świecić im przykładem i pokazać jak postępować jako administrator, by np nie robić takich błędów jak banowanie na 2 tygodnie za namawianie, zamiast użycia opcji mute. Może i mam swoje za uszami, ale ubiegając się o to stanowisko deklaruję zaniechanie zachowań, które mogłyby w złym świetle ukazywać placową administrację. Dodam jeszcze, że przez najbliższe 2 tygodnie, może mnie nie być na serwerze, gdyż obecnie mam troszkę mniej czasu, ale po tym okresie jestem do waszej dyspozycji.

Pozdrawiam Heroes.

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

jestem na TAK

gracz się bardzo poprawił i przyda się taka doświadczona osoba w administracji 

poza tym sympatycznie się zrobi na serwie :>

Edytowane przez kamil5631

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znam już trochę Bartusia i w mojej opinii pomimo tego, że ma trochę za uszami jest jednym z lepszych kandydatów na administratora serwera Plac Zabaw, gdy adminował na Placyku nie było na niego żadnych skarg, gracze na serwerze nie narzekali, że banuje lub mutuje "za byle g*wno". Oczywiście, pewnie prędzej czy później ktoś by wspomniał tutaj o jego dosyć długiej, niezgłoszonej nieobecnosci, gdy był adminstartorem, ale znając "prywatne" powody tej nieobecnosci po prostu rozumiem, że miał ważniejsze sprawy na głowie. Jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej jestem na TAK, gracz z pewnoscią sie nadaje na admina, bardzo pozytywny i sympatyczny! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK. Gracz jest pomocny i poprawił swoje zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK bo mimo wszystko jest to gracz ogarnięty i zdecydowany, na admina zdecydowanie się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli Heroes chce admina to moim zdaniem powinien go dostać ponieważ co jak co ale ma swój "autorytet" na serwerze. Jest graczem miłym spokojnym i pomocnym. Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK pomocny dla nowych graczy, wytwarza miłą, fajną atmosferę na serwerze, dobrze gdyby powrócił do swojej roli administratora placu 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pogrywał ostatnio na ttt, może i się nie popisał skillem z csa (pewnie go tam nawet nie ma hehe), ale zachowywał się przyzwoicie. Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak. Jak można nie popierać tak wielkiego fana Budki Suflera <3 

Pozdrawiam

Belg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Całkiem niedawno został Ci zdjęty perm ban, grasz na serwerze pod warunkiem, że nie będziesz łamał regulaminu, mimo wszystko dostałeś kolejnego bana na 2 tygodnie - http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&amp;searchText=STEAM_0:1:59721240&amp;Submit

Nie będę nawet czekał na decyzję Remza ani Timona, podanie odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.