Jump to content
Sign in to follow this  
Heroes

Bezsensowny warn

Recommended Posts

Tak jak w temacie. Dostałem warna z reasonem Spam/Shitpost, od moderatora Dragonfly za napisanie pod podaniem Garzkiego. "Jestem na tak bo Marcinek lubi pić gorzką herbatkę tak samo jak ja.". Warn można by powiedzieć z d*py. To może wydawać się shitpostem dla kogoś kto nie gra na placu i nie wie o co w tej wypowiedzi chodzi, a taką osobą jest dragonfly. Masę razy widziałem w podaniach same głosy jestem na tak lub nie i bez kompletnie żadnej argumentacji i nie wydaje mi się, by ktoś za to dostawał warny, ja swoją wypowiedz uargumentowałem, to że dragonfly tego argumentu nie zrozumiał to nic na to nie poradzę. Nie chce wysuwać daleko idących wniosków brzmiących, że warn nie jest za złamanie regulaminu, a z powodu braku sympatii wyżej wymienionego moderatora względem mojej osoby, ale takie wnioski nasuwają się same.

 

Pozdrawiam Heroes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam bym Ci wlepił Warna za to. Argumentacja nie jest w żaden sposób związana z podaniem i jego meteorytyką, a jedynie dygresją do żartów na serwerze (ja wiem o co chodzi)
 

Cytat

§ 2.16 Zabronione jest wielokrotne wypowiadanie się w podaniach oraz nie uargumentowanie swojego stanowiska np. Jestem na nie.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah drogi Nonejmie, powiedz Ty mi czy ja wypowiedziałem się wielokrotnie w podaniu Garzkiego, lub nie uargumentowałem swojej decyzji pisząc "jestem na tak"? No chyba nie, uargumentowałem swoją wypowiedź, to, że komuś nie podoba się mój argument, lub go nie rozumie nie powinno wpływać na to czy otrzymam warna czy też nie, ale utwierdzileś mnie tylko swoim postem o tym o czym pisałem dzisiaj w swoim podaniu, a mianowicie o "trzymaniu wspólnego frontu", widzę że na forum również mamy doczynienia z takim zjawiskiem.

 

Pozdrawiam Heroes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twoja wypowiedź 

Cytat

Jestem na tak bo Marcinek lubi pić gorzką herbatkę tak samo jak ja.

Twój głos: jestem na tak
Argumentacja: bo Marcinek lubi pić gorzką herbatkę tak samo jak ja.

A teraz mi powiedz ile ma ta argumentacja do samego podania kandydata na admina? Czy wnosi to coś do jego postawy wobec regulaminu, gracza lub samej decyzji administracji do przyjęcia na admina? Nie rozpatruje się podań i postów z argumentacją typu " o go weźmiemy bo lubi pić gorzką herbatę tak jak heroes" . Jest ona bezsensowna i nie na temat.

Jeśli chcesz załóż sobie temat konesera herbaty bez słodzenia.
A na posty pod podaniami wypowiadaj się merytorycznie a nie tylko po to by oddać głos.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesteś szkodnikiem i trollem, pokazujesz to na każdym froncie. Już dostałeś bana na 2 tygodnie po kilku dniach od unbana, teoretycznie powinieneś dostać bana za tego posta z racji tego, że już dawno uzbierałeś taką ilość warnów, że za każdego kolejnego warna dostajesz permbana, tym razem odhaczyłem "Zablokuj dostęp do strony", ale następnym razem tego nie zrobię. Na forum rozmawiamy w taki sposób, żeby każdy nawzajem się rozumiał. Ja tutaj nie będę się domyślał co miałeś na myśli pisząc jakąś rzecz. 

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

4 godziny temu, DragonFly napisał:

Jesteś szkodnikiem i trollem

Napisałem temat odnośnie warna, którego moim zdaniem otrzymałem bezpodstawnie, więc takie prowokacje i osobiste występki w moją stronę zachowaj dla siebie, ja też mogę napisać kilka ciekawych rzeczy o Tobie, ale to nie temat od tego.

Spoiler

@DragonFly Tym zdaniem złamałeś regulamin, a dokładniej

§ 2.1 Zabronione jest obrażanie oraz rozpowszechnianie danych osobowych innych użytkowników.

Ale jesteś moderatorem, a zauważyłem że Ci na forum mają immunitet i są ponad prawem ;/

4 godziny temu, DragonFly napisał:

Już dostałeś bana na 2 tygodnie po kilku dniach od unbana

Tu również ban nadany na wyrost, co wyjaśniłem, że administrator wymyślił sobie niestworzoną historie, na podstawie której mnie zbanował.

4 godziny temu, DragonFly napisał:

Na forum rozmawiamy w taki sposób, żeby każdy nawzajem się rozumiał. Ja tutaj nie będę się domyślał co miałeś na myśli pisząc jakąś rzecz. 

Mam rozumieć, że to jest powodem otrzymania mojego warna mam więc pytanie jak odniesiesz się do tych odpowiedzi w podaniach z twojego rodzimego TTT?

 

Spoiler

odpowiedz1.thumb.PNG.9ee59f54c05e0bd017c0400e38faf9f8.PNG

 

 

Spoiler

odpowiedz3.thumb.PNG.a081137eabb648a1d343d1e0501c5d0b.PNG

 

 

Spoiler

odpowiedz2.thumb.PNG.8e90732e283f4b3048a425a22a241097.PNG

 

 

Spoiler

odpowiedz4.thumb.PNG.f4f16b3237a5cc3a410e0952a26fc0de.PNG

 

 

Te 4 odpowiedzi pochodzą tylko i wyłącznie z najnowszego podania Kreciqa na ttt, ale w reszcie podań poziom prawdopodobnie jest ten sam. Dowiedziałem się również, że nie tylko moje odpowiedzi pod podaniami częściowo zostały poukrywane, lecz też innych graczy z Placu Zabaw, na szczęście oni nie otrzymali warna tak jak ja, ale to tylko pokazuje twoje wybiórcze respektowanie regulaminu. "O tych nie lubię grają na placu to im poukrywam posty, a Ci to ziomki z TTT udam że nic nie widzę". Tak to przynajmniej wygląda.

 

4 godziny temu, nonejm napisał:

A teraz mi powiedz ile ma ta argumentacja do samego podania kandydata na admina? Czy wnosi to coś do jego postawy wobec regulaminu, gracza lub samej decyzji administracji do przyjęcia na admina? Nie rozpatruje się podań i postów z argumentacją typu " o go weźmiemy bo lubi pić gorzką herbatę tak jak heroes" . Jest ona bezsensowna i nie na temat.

@nonejm czy biorąc pod uwagę powyższe odpowiedzi pod innymi podaniami, dalej uważasz że za to dostałem warna?

 

Podsumowując nie złamałem żadnego punktu regulaminu, a w szczególności tego :

"§ 2.16 Zabronione jest wielokrotne wypowiadanie się w podaniach oraz nie uargumentowanie swojego stanowiska np. Jestem na nie."

Uargumentowałem swoje stanowisko, a jak widać na powyższych screenach niektórzy nawet tego nie robią, co jest jawnym łamaniem regulaminowego forum i nie wyciągane są wobec nich żadne konsekwencje, jeszcze dziwniejsze jest to, że niektóre z tych osób znajdują się nawet w gremium moderatorów. 

 

§ 4.2 Użytkownik może swobodnie wypowiadać się na całym forum, jeżeli jest to zgodne z regulaminem.

Moja wypowiedź była zgodna z regulaminem, i dostałem za nią niesłusznego warna, więc proszę o rozpatrzenie tej sprawy przez jakąś kompetentną osobę nienależącą do tego kółeczka bezmyślnie przytakujących sobie osób.

 

Pozdrawiam Heroes.

Edited by Heroes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na forum rozmawiamy w taki sposób, żeby każdy nawzajem się rozumiał, ale także w sposób, w który nie obrażamy innych nazywając ich szkodnikiem, szczególnie jeśli piastujemy wysokie stanowisko w danej społeczności. Nie-wulgarnych określeń na szkodliwą osobe jest miliard innych.

 

Ten post jest kierowany w głównej mierze do kappy

 

Przy okazji jeżeli rzeczywiście już rozdajemy warny za mniej lub bardziej (ale przynajmniej minimalnie) konstruktywne wypowiedzi pod podaniami o admina (co jest dla mnie absurdem, bo każda wypowiedź, nawet bez argumentacji wnosi dużo do tematu) To róbmy to w sposób rzetelny, a nie ukrywamy tylko posty osób których nie lubimy-

Spoiler

image.thumb.png.5571bbc8a1301c0250e75e3b7871430c.png

 

W przeciwności do postów: 

 

image.png.0ef215d53c4e7299a9420852451e66a6.png

image.png.c9bf1a1ace48d5b51f39a93090bc5520.png

image.png.fe856396c77f663834a64d6ce9d4c68c.png

image.png.0fab42151bfd555a20b86f85ada8281a.png

 

I fakt, te screeny pochodzą co prawda z dwóch tematów, ale obydwa pochodzą z tego samego działu podań dla TTT., złożonych w bardzo podobnym terminie, i wiszących wspólnie pare tygodni na forum. Gdzie są w takim razie warny dla mnie albo dla tako? Zwróciłeś kerakocie uwage?

 

Ba, pan sokowirówka też nie dostał warna za napierdalanie sie z kibolami:

image.thumb.png.2ca5960082ca5f8c8ab9b4b921f8b9f9.png

§ 2.2 Zabronione jest umieszczania treści które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowane seksualnie, grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo.  

 

Sam byłem jednym z was panowie moderatorzy, póki nie straciłem posady za brak aktywności, i doceniam że egzekwujecie przestrzeganie regulaminu, ale jeśli ktoś ma robić to tylko wobec osób których nie lubi, to niech nie robi tego wcale. 

 

Mam świadomość tego, że po moim poście pewnie przestaniemy się lubić i będzie foch na mnie, ale dwa lata temu, jeszcze przed moim zniknięciem z SG zwracałem ci wielokrotnie uwage, że po upadku serwera unturned robisz straszny kwas swoimi postami, i moderacjami. Aż wstyd to czytać.

Nie wiem czy to z roku na rok jest coraz gorzej, czy po prostu brakuje Draksika, który, mówiąc kolokwialnie, jako jedyny trzymał cie za mordę i był w stanie zapanować nad twoim szaleństwem.

 

Rób swoją robote tak jak należy, albo nie rób jej wcale.

Edited by Laki

Share this post


Link to post
Share on other sites
38 minut temu, Laki napisał:

Rób swoją robote tak jak należy, albo nie rób jej wcale.

Oj Laki, Laki... Nie jestem jedynym moderatorem na forum i nie zawsze sprawdzam każdy temat/post. Do podania Kreciq`a nie zaglądałem, dlatego ani Twój post, ani Kare nie został ukryty przeze mnie. W podaniu drugim, gdzie ukryłem post matelooo, ukrywałem posty do czasu, aż nie opuściłem tego tematu, nie siedzę na forum 24/7, mam swoje życie prywatne, na które przeznaczam więcej czasu, niż na forum. Nie od dziś jest wiadome, że lubię się z Tako, ale nie masz prawa mówić o jakimś nierównym traktowaniu na forum, bo każdemu daje warny (https://gyazo.com/bae1a5d76f6448812a24c6f8dafffd8e <- Warn dla Tako). Na forum jest 3 innych moderatorów + 2 administratorów ( Latający jest na wczasach, więc go nie zaliczam). Heroes przez pewien czas również traktowałem jako "Kolegę", a mimo to dostawał ode mnie warny + wiadomość na steamie, żeby się ogarnął i przestał to robić. Heroes jest inaczej traktowany, niż inni użytkownicy tego forum i to jest chyba oczywiste po 2 permbanach na forum. 

 

Jeśli na forum widzicie jakieś "wykroczenia", to dajcie reporta, a nie potem macie żal i pretensje do innych, bo ktoś coś przegapił... Nie sprawdzam wszystkiego 24/7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DragonFly No jak tak dajesz wszystkim warny to zapomniałeś go dać również sobie z powodem "obraza". Jednak dalej nie została wyjaśniona kwestia mojego warna, który nie łamie żadnego punktu regulaminu. Moja odpowiedź jest uargumentowana, może dla niektórych niezrozumiale, ale jak pograsz troszkę na placu to może się dowiesz o co chodziło. Nie czuję się zobowiązany wypowiadać się tak, by całe forum mnie rozumiało, podczas gdy wypowiadam się w dziale Placu Zabaw i adresatem moich słów mają być ludzie, którzy na nim grają.

 

51 minut temu, DragonFly napisał:

Nie sprawdzam wszystkiego 24/7.

Wszystkiego nie sprawdzasz, tylko posty osób, których nie lubisz, przecież Laki już o tym wspominał :).

 

51 minut temu, DragonFly napisał:

Heroes jest inaczej traktowany, niż inni użytkownicy tego forum i to jest chyba oczywiste po 2 permbanach na forum. 

Ogólnie jednym permbanie ten drugi zaś dałeś mi za nic, bo mnie nie lubisz i szukasz w moich słowach choćby najmniejszego przewinienia posuwając się przy tym tak daleko, że zaczynasz moje słowa interpretować na swój sposób i doszukiwać się w nich jakiejś prowokacji. Znając Ciebie teraz pewnie, też uważasz że odwołanie się od twojego warna jest z mojej strony prowokacją. 

51 minut temu, DragonFly napisał:

Jeśli na forum widzicie jakieś "wykroczenia", to dajcie reporta

Na waszym miejscu drodzy Strefowicze tak bym nie ryzykował, za zgłoszenie kiedyś posta nonejma, który łamał regulamin dostałem warna :)

Na końcu dziękuje wszystkim tym, którzy nie chcieli się tu wypowiadać, ale napisali mi kilka słów w tej sprawie na steamie lub w wiadomościach na forum.

 

Pozdrawiam Heroes.

 

Dodam tu jeszcze jedno 

Cytat

 Na forum jest 3 innych moderatorów + 2 administratorów ( Latający jest na wczasach, więc go nie zaliczam)

Skoro jest tylu moderatorów i adminów, którzy nie widzą w niektórych zachowaniach wykroczeń tylko widzisz je Ty, to nie pomyślałeś sobie, że może to z tobą jest coś nie tak?

Edited by Heroes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co za bzdury, trzy podania o administratora TTT wisiały obok siebie, post mateła napisany 19 grudnia, nasze posty były pisane 16 grudnia, drugi 16 grudnia, a trzeci tak jak mateła 19stego, więc co to za argument, że masz życie prywatne? Jakbyś nie miał czasu, to byś w ogóle nie ukrył żadnego posta, a jeśli masz tego czasu ze trzy minuty na przerwie w pracy, to chyba ukrywanie postów na forum strefygier nie jest pierwszą rzeczą za którą sie zabierasz. 

 

Szczegolnie że od momentu kiedy na SG funkcjonuje tak naprawdę tylko TTT, oraz sporadycznie Plac Zabaw, to postów dziennie pojawia sie tyle co na lekarstwo.

Nie wiem jakie jest twoje kryterium nakładania kar i ostrzeżeń, ale w żaden sposób nie jest ono ani spójne, ani logiczne. Jeśli nie jest to stronniczość, to w takim razie emocje biorą górę. 

+

Taka mała przypominajka dla ciebie

 

Nadal nie wypowiedziałeś się w temacie obrażania użytkowników SG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sory ale jesteście niepoważni

1) To rzucanie w siebie tymi zasadami z forum jak artykułami karnymi na posiedzeniu w sądzie już podchodzi pod soczystą głupotę
2) Wytykanie sobie tutaj usilnie kto co czego nie zrobił a powinien też jest kompletnie nie na miejscu - nikt nigdy nie ma możliwości zrobić wszystkiego lub też nie wszystko wypada, nie róbcie z siebie lepszych czy lepsiejszych
3) Heroes za swój post i ode mnie dostałby warna ale... (Patrz ad. 2)

Ad. 1 - Jeżeli uważacie że Kappa się nie nadaje na swój stołek to przekażcie to dosadnie ale wydaje mi się że bezsensowne jest wytykanie jakichś usilnych przykładów na zasadzie "Co mogłeś - A co zrobiłeś"

Ja z Kappą miałem też własną wojenkę z której nic nie wyszło, wydaje mi się @Laki że skoro tak mocno tutaj wchodzisz w argumentacje to warto abyś się z tym topiciem zapoznał, myślę że cie zaciekawi (a z tego co pamiętam, czytać akurat lubisz)

Ad. 2 - Co do tego tematu tutaj uważam że powinniście (MODzi) ogarnąć temat tego jak bardzo nietrafiony jest ten system wymierzania kar na forum
Dla przykładu ja mam po dziś dzień Warna za jedno słowo "ku*wa" które napisałem prawie 2 lata temu na forum - to jest akurat skretyniałe do granic możliwości
Jeżeli za każde takie przewinienie można dostać warna na tak długi czas to otrzymanie 3 warnów żeby dostać bana wydaje się mi się wręcz dziecinnie prostym zadaniem, zwłaszcza dla kogoś kto ulega emocjom pisząc posty

Ad. 3 - I chce przejść do najważniejszego czyli tego że pamiętajcie ludzie że tworzycie jakieś wspólne community
Dążcie do jakiegoś pojednania

I cytując tutaj @Świrexa: "Tym samym apeluję o odrobinę dystansu i życzliwości."

Meritum: Ten topic to bait który @nonejm oraz @DragonFly moim zdaniem niepotrzebnie łyknęliście, próbując się usilnie tłumaczyć Heroesowi wypadła gównoburza
@DragonFly my wydaje mi się że za sobą akurat nie przepadamy ale trzeba przyznać że robotę na forum jakąś robisz - proszę cię o to co napisał kiedyś Świrex, abyś nie był nadgorliwy - niestety nie widzę jak wyglądają Warny na forum kto ile czego dostaje więc nie wiem czy "jeszcze" cię ten temat tyczy, mówię to raczej prewencyjnie (A już napewno nie odnoszę się do posta Heroesa, raczej innych)

I wielka prośba do wszystkich modów - nie wiem jak duże są wasze możliwości zarządzania tymi warnami, ale wydaje mi się że macie możliwość zarządzać ich czasem - Bardzo was proszę aby warny były adekwatne do czynów, czyli jeżeli ktoś uczyni jakąś małą szkodę społeczną to niech ma tego warna przez miesiąc czy pare więcej... ale nie przez 5 lat....

I nie róbcie z naszego Community ławy karnej bo jak ja widzę że ktoś na forum rzuca artykułami prawnymi to mi się realnie chcę płakać ;( 

Myślę że ten topic jest do zamknięcia, tymbardziej jeżeli z Ad. 2 można wyjąc jakieś wnioski i wdrożyć je realnie w życie

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Timon napisał:

Meritum: Ten topic to bait który @nonejm oraz @DragonFly moim zdaniem niepotrzebnie łyknęliście

Nie to nie był bait. Przeczytaj raz jeszcze cały temat, bo ileż można tłumaczyć, że nie złamałem regulaminu i dostałem warna.

11 godzin temu, Timon napisał:

Dla przykładu ja mam po dziś dzień Warna za jedno słowo "ku*wa" które napisałem prawie 2 lata temu na forum - to jest akurat skretyniałe do granic możliwości

Uważasz, że ten warn jest nie do końca słuszny? To się od niego odwołaj, chyba nikt Ci nie broni.

11 godzin temu, Timon napisał:

2) Wytykanie sobie tutaj usilnie kto co czego nie zrobił a powinien też jest kompletnie nie na miejscu - nikt nigdy nie ma możliwości zrobić wszystkiego lub też nie wszystko wypada, nie róbcie z siebie lepszych czy lepsiejszych

Jest na miejscu. Kary nadawane przez Dragonflya są wybiórcze, ponadto jak wiele osób twierdzi dawane są za "byle g*wno". Dla mnie obecnie jego system karania wygląda tak, jakby z forum urządził sobie swoje prywatne podwórko, w którym potrafi doczepić się do najmniejszej błahostki i dać za nią warna. Teraz aż strach coś napisać, albo zgłosić posta, bo nie wiadomo czy nasze słowa będą zrozumiałe dla Dragonflya lub czy nie zostaną przez niego uznane za prowokację.

Widzę, że moderacja poukrywała posty w podaniu Kreciqa, które łamały regulamin, ale jeden został.

Peszek "jestem na tak bo nie potrafi używać drabin na dollsach" moim zdaniem ta wypowiedź nie różni się niczym względem regulaminu od mojej odpowiedzi: 

"Jestem na tak bo Marcinek lubi pić gorzką herbatkę tak samo jak ja."

Ale może tylko mi się wydaje...

To już raczej ostatni mój post w tym temacie, bo nie mam ani ochoty, ani czasu na takie przekomarzanie się na forum. To czy warn zostanie zdjęty, czy też nie nic nie zmienia, bo w obydwu przypadkach następny warn, który otrzymam kończy się permem.

 

Pozdrawiam Heroes.

Edited by Heroes

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/9/2019 at 2:39 AM, Timon said:

Dla przykładu ja mam po dziś dzień Warna za jedno słowo "ku*wa" które napisałem prawie 2 lata temu na forum - to jest akurat skretyniałe do granic możliwości

Też tak uważam, pozdrawiam. Ja mam warna sprzed prawie 6 lat, ale nikt nie chce go usunąć. Lepiej niż w polskim KK. 

Topic: nawet fajny ten warn, taki trochę niepotrzebny 

Edited by Jesus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Temat niepotrzebnie przerodził się z moim zdaniem sensownej krytyki do obrzucania się błotem i wytykania, co ktoś zrobił/nie zrobił i w jakim celu. Dla porządku rzeczy postaram się jednak od góry do dołu wyjaśnić pewne kwestie, aby wszyscy zainteresowani mieli jasność w temacie. Pod sam koniec napiszę, co z poszczególnych rzeczy wynika, aby nie było więcej takich sytuacji.

1. Zasadność warna
Oczywiście można się kłócić słownie o definicję argumentu w podaniu, ale to raczej idiotyczne - trzymając się kurczowo regulaminu, @Heroes ma rację, że nie złamał regulaminu, podczas gdy inni stwierdzą, że to nie jest żaden sensowny argument, tylko bezsens. Jak dla mnie post o którym mowa był kretyński i nie wnosił absolutnie nic do podania, ale nie złamał tego regulaminu forum pod tym względem, a więc warn może jak najbardziej być sporny.

 

2.  Stronniczość moderatora

Niestety, @DragonFly pokazał tutaj stronniczość, wybiórczo dając warna tylko i wyłącznie Heroes'owi. Rozumiem, czemu tak zrobił, ponieważ też uważam, że nie powinno się traktować ludzi na cenzurowanym identycznie z przypadkową osobą, ale to i tak przesada. Nie powinien nigdy w ten sposób nadużywać swoich uprawnień, aby "dokopać" komuś, za kim widać, że wyraźnie nie przepada. Nie tylko on zresztą, podejrzewam, że większość moderacji ma podobne odczucia do osoby, która po 2 permbanach dalej nie potrafi przyhamować podczas pisania postów na forum. Niezależnie od tego jednak należy podchodzić do czegoś takiego profesjonalnie, a nie kierować się prywatą.

3. Długość warnów

Jak dla mnie kwestia na osobny temat, ale nie jest to o tyle kwestia samej moderacji, co systemu ostrzeżeń na strefie. Bazowy czas ostrzeżenia jest nieokreślony, a żaden moderator nie ma rozpiski, czy za spam dawać warna na 2, 3, 6 czy 1000 miesięcy - prowadziłoby to do jeszcze większej niesprawiedliwości, gdzie za identyczne przewinienia kary znacząco by się różniły. Z drugiej jednak strony naprawdę ciężko jest dostać warna na tym forum, mimo tego, co paru "pokrzywdzonych przez system" się wydaję  - wpływ emocji podczas tekstu pisanego w sprawach gier komputerowych albo na forum internetowym naprawdę do mnie nie przemawia. Jak ktoś jest wzburzony to wystarczy odejść od komputera na parę minut przed wysłaniem posta i potem przeczytać go już na spokojniej. Może inaczej odczuwają to osoby, które nie są w stanie nie używać przekleństw w tekście pisanym, ale naprawdę, szanujmy innych.

Podsumowując cały mój wywód:

1. Nie usunę warna Heroes'a, ponieważ wydaje mi się, że powinno być to dla wszystkich oczywiste, że argumentacja musi w jakiś sposób łączyć się z tematem - preferencje spożywanego napoju nic nie dają ani administracji, ani innym użytkownikom podczas oceny kandydata na administratora. Jednak jako że zostały podane przykłady, gdzie takie posty przeszły bez echa, wszystkie osoby wymienione w tym temacie również dostaną za to ostrzeżenie niedługo po tym, jak pojawi się ten post.

2. @DragonFly pokazał jednoznacznie, że nie wykonuje już rzetelnie swoich obowiązków i nie nadaje się na moderatora. Należy traktować wszystkich identycznie, albo w ogóle - bez tego nie widzę możliwości pilnowania porządku gdziekolwiek. Jako, że dodatkowo obraża przy tym innych użytkowników forum (nie pierwszy raz zresztą, najwidoczniej uwagi wobec jego wypowiedzi obchodzą się bez echa w jego głowie), na chwilę obecną pożegna się na trochę z forum.

3. Co do warnów, to proponuje założyć osobny temat z propozycjami, jak lepiej mógłby działać ten system - nie na zasadzie "krótsze warny", tylko konkretne przykłady, jak coś miałoby działać. Chcecie konkretnej zmiany na forum, to zasygnalizujcie jawnie potrzebę takich zmian.
 

Pozdrawiam
 

PS: O ile Heroes w świetle tępego przestrzegania regulaminu nie zasłużył na warna, jego wpisy na shoutboxie w ostatnich dniach są już jednak bezczelną prowokacją (https://imgur.com/a/ouBvHmh). Żeby nie być posądzonym o stronniczość, zapytałem się o zdanie 3 osób spoza grona moderacji, aktywnych użytkowników naszego forum, którzy są obojętni wobec obu panów, czy to tylko moje widzimisię, ale potwierdzili oni jednak moje zdanie. W kontekście tego tematu nie widzę, aby te teksty można było odebrać w niewinny sposób. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...