Skocz do zawartości
rEZUS

[Plac Zabaw] rEZUS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: cos tak między 20 a 30 wiosenek
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_1:1:10499307  https://steamcommunity.com/profiles/76561197981264343
4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=279
5. Coś o sobie: Cos o mnie? No to jestem rezusem i narazie od 3 miesięcy seks mam tylko z kciukiem i jego czterema córkami. Żyje sobie w kraju z wysokimi górami, a mianowicie w Austrii. Tak jak przypadło na austriaka to do moich hobby zaliczam jazdę na nartach i wspinaczkę. Dlaczego ja mam dostać admina? Potrafię klaskać jedną ręką, gotuje naprawde dobre Wiener Schnitzle, oglądam amerykański football, kibicuje Chicago Bears no i gram na placu juz sporo lat. Nie wiem które z tych wymienionych punktów jest więciej wart. Nie mi to oceniać. Mam takie przeczucie ze dla graczy tego serwera jestem miłą osobą. Mogę się mylić. No cóż, na koniec dodam jeszcze powiedzenie mojego ojca: "Młody nie masz co robić? Nudzi się ci? To kup sobie kij i po jajach się bij"
Pozdrawia posiadacz paszportu z polsatu rEZUS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten pan grał na Placu Zabaw jeszcze w czasach, gdy połowa obecnych graczy walczyła o życie w klinice aborcyjnej. pamiętam cie z bardzo dawna. im wiecej na placu starych graczy tym lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zdecydowanie na TAK. Często pomaga i zna regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem na TAK. Rezus to złoty człowiek, którego nie chwaląc się, miałem zaszczyt poznać osobiście. Jest bardzo kulturalny, usłyszenie jakichkolwiek wulgaryzmów z jego ust graniczy z cudem. Piastuje obecnie stanowisko serwerowego DJ, na którym czuje się jak ryba w wodzie. Jest bardzo towarzyski i potrafi rozkręcić placową atmosferę. Ponadto jest aktywnym graczem i nie można doczepić się do jego aktywności na serwerze. Jedynym minusem jest to, że jada takie średnie w smaku kebaby i uważa je za najlepsze, ale daje mu głos na tak, który jest równoznaczny z kredytem zaufania, mam nadzieję że zacznie jadać smaczniejsze kebaby.

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Oj Rezus, Rezus czasami są kłopoty z tobą związane z nielegalnych prowadzenia dyskotek na placu :D oczywiście na plus chodź czasami za bardzo się nakręcasz w roli DJ :P Mimo tego nie widzę do ciebie zastrzeżeń miałem dużo czasu aby cię poznać więc do rzeczy. Gracz jest po prostu rarytasem czego brakuje u nas na serwerze, świetnie zabawia, czasami uczy i co najważniejsze jest nastawiony do wszystkich przyjaźnie ;) większych problemów z nim nie ma więc jestem na TAK abyś dołączył do grona administracji :)

Edytowane przez profeska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie że TAK! Jeden z najlepszych i najbardziej opanowanych graczy na serwerze + jest serwerowym DJ’em.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz jest bardzo przyjazny i pozytywnie nastawiony do innych graczy. Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ja jestem na nie. Często puszcza muzykę przeszkadzając w graniu oraz nie pilnuje się regulaminu na jailu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że TAK . Rezus tworzy najlepszą atmosferę na tym serwerze no i jest bardzo kulturalny i ogarnięty. Jak będzie trzeba to i bana wlepi. No i halo... On potrafi klaskać jedną ręką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak. Stwarza swietna atmosfere, sympatyczny gracz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AHAHAHAHA REZUS SERIO???? Jestem na Tak najlepszy kandydat na to stanowisko duzo gra zna regulamin i ogolne spoko koles :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KakaŁko voted to ban rEZUS (1/1)

Jak takie osoby będą pisały podania, to może jeszcze do Was kiedyś zajrzę. 

rEZUS to weteran, nic więcej nie trzeba dodawać. Regulamin zna, bo kiedyś nagminnie go łamał XD ,ale znam go i wiem, że skoro napisał podanie to takie zachowania znikną.

Tak

Pozdrawiam,

KakaŁkoooooooooooooooooo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i jesteś lubiany, może i robisz za serwerowego DJ'a, ale niestety nie widzę Cię w roli administratora.

W różny sposób próbujesz naginać regulamin, a to, że sugerujesz innym wpisywanie RTV na mapie, która Ci się nie podoba, też nie przemknie niezauważone.

Niestety, jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*zmienione zdanie*
Po małej wymianie zdań, nie wiedziałem że dla rezusa administrator to osoba która tylko i wyłącznie powinna banować ludzi którzy oszukują bądź freekilują wybacz mi, jako człowiek przyjemnie się z tobą rozmawia ale od tego co usłyszałem od twoich ust po prostu przekreśliłeś moje zdanie z tak na NIE, mimo tego od złożenia podania łamiesz regulamin częściej niż to było dotychczas czyli praktycznie ciągle przeszkadzasz tymi swoimi "bindami". Ujmując najprościej nie pokazałeś się przez te kilka dni z dobrej strony tylko tej gorszej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, przeprowadziliśmy dłuższe dyskusje w gronie administratorskim i doszliśmy finalnie do wniosku że biorąc pod uwagę twoje duże doświadczenie z serwerem zasługujesz co najmniej na okres próbny w administracji

Witamy w gronie administracji, na forum dostaniesz instrukcję z informacjami co dalej :) 

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.