Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick, na który została nałożona kara: Jonasz Feldman

2. Steam ID: STEAM_0:1:100435167

3. Administrator, który nałożył karę: Wizio

4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Jonasz&Submit=Search

5. Opis sytuacji: Tak więc, dnia 5 grudnia, gdy grałem na serwerze TTT z Red Laggerem w godzinach wieczornych postanowiliśmy zacząć trollować z racji tego, że zwykła rozgrywka zaczęła nas nudzić. Wydarzenia odgrywały się na mapie ttt_dolls. Pierwszą rzeczą, którą robiliśmy, było to, że jeśli ktoś z nas był zdrajcą to kupował 2 Newton Guny z czego jeden przekazywał drugiej  osobie. Ustawialiśmy się w wentylacji i staraliśmy się nie dopuścić nikogo do niego przy użyciu naszych dział. Robiliśmy tak, aż do momentu nadania bana. W międzyczasie nie brakowało RDMów, czy innych głupot. Następnie postanowiliśmy zmienić sobie nick na nick jednego z administratorów, który w tamtym momencie przesiadywał na serwerze, czyli Wizia. Mimo wcześniejszej przestrogi, że osoby o takim nicku będzie banować permanentnie zrobiliśmy to i następną rundę zagraliśmy pod nickiem Wizo. Naszym następnym pomysłem było zmienienie nazwy steam na kolejną, co mi udało się jeszcze zrobić przed ukaraniem, przez co nick na którym został nałożony ban jest taki, a nie inny.

6. Coś od siebie: Na samym początku chciałbym przeprosić m.in. Wizia oraz graczy TTT, za to, że uprzykrzałem im grę na serwerze na wiele sposobów, przez spory okres czasu.  Od nadania bana minął już miesiąc i kilka dni, przez ten czas przemyślałem sprawę kilkukrotnie oraz powiedziałem sobie, że to najwyższy czas się zmienić. Przez ten miesiąc czasu w wielu chwilach brakowało mi tego serwera, na którym spędziłem tyle czasu, kiedy inne gry mi się nudziły, zazwyczaj wchodziłem na TTT, lecz w tym momencie jest to niemożliwe z powodu bana. Jeszcze raz chciałbym przeprosić społeczność tego serwera i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania.

Teemo

Edited by jakubek1810

@Wszyscy On jest good boy i zasługuje na ub.Jako najwiekszy i najbardziej toksyczny hipokryta z TTT, daje ci moje błogosławieństwo.Wróc i szerz dobrą nowinę wśród graczy TETETE

na Tak

Imo każdy zasługuje na kolejną szansę, jeśli rzeczywiście się poprawisz to, czemu by nie.
Za pozytywną odpowiedź pod odwołaniem należy się 5 skrzynek z tfa, po więcej informacji pisz do mnie na priv.

W sumie nie wiem jak zapełniony był wtedy serwer ale widzę że była późna godzina, co biorę za okoliczność łagodzącą. Kiedyś była dobra opcja że po 22 jak było mało osób to grało się na luzie bez spiny i takie akcje były czymś normalnym. Myślę że można by było znowu zrobić coś takiego, a jako że osobiście do Teemo nic nie mam to jestem za unbanem.

Drogi  Teemo,

ilości razy, w których mi podpadłeś nie byłbym w stanie zliczyć na palcach obu rąk. Ciągłe trollowanie, propkille, wymuszanie utraty karmy, kolejne trollowanie, celowe zabójstwa, współpraca z traitorem, podszywanie się pod administratora, gdy ten jest na serwerze oraz ciągłe targetowanie mnie jako obiekt do, uwaga, trollowania; mógłbym tak wymieniać cały czas, aczkolwiek nie od tego tutaj teraz jestem. Początkowo moim zamiarem było odrzucanie każdego odwołanie ze strony waszej dwójki przez najbliższy rok, aby móc sobie trochę od waszej dwójki odpocząć, aczkolwiek nie musi tak wcale być. Odwołanie zostało napisane ładnie i jest miłe dla oka, tutaj masz plus. Pozwoliłem też sobie dać te 2 dni na przemyślenie całej sprawy i doszedłem do wniosku, że jestem w stanie dać Tobie kolejną i ostatnią szansę. Mam nadzieję, że to co tutaj napisałeś to nie są puste słowa, jak w przypadku pewnej osoby, która dostała bana za to samo zachowanie zaraz po warunkowym unbanie. Miej jednak na uwadze, że jeśli znowu coś przeskrobiesz i pokażesz swoje dawne "ja", to do bana permanentnego wrócisz, i to już prawdopodobnie na stałe. Mam wielką nadzieję, że nie będę żałował tej decyzji, a przede wszystkim chciałbym wierzyć, że rzeczywiście się zmieniłeś i przemyślałeś swoje zachowanie. 

Ban zostaje warunkowo zdjęty. 

Pozdrawiam

Wizio

Edited by Wizio

Guest
This topic is now closed to further replies.