Skocz do zawartości
qbas

[Plac Zabaw] qbas

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek:16
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary :STEAM_0:1:124667173 https://steamcommunity.com/profiles/76561198209600075/
4. Link do profilu hlstatx http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=10206
5. Coś o sobie: Jestem Kuba, na placu gram dosyć długo (może nie tyle co " Starzy wyjadacze" , choć dalej uważam że okres ~2 lat to wcale nie tak mało). Zawsze chciałem być bezkonfliktowy i mam wrażenie, że żadnemu z graczy Placu nie działam na nerwach. Być może składam to podanie można by rzec "na fali mody admina" , jednak od dłuższego czasu zastanawiałem się nad złożeniem tego podania co mogą potwierdzić @Rzuf oraz @Człowiek Atrapa. Na placu bywam codziennie, w tym roku troszkę moja aktywność spadła , jednak już wracam na właściwe tory. Chciałby, aby nasz kochany plac również powrócił " na te prawidłowe tory" i żeby bawiło się na nim tak świetnie jak możemy usłyszeć od niektórych "starszych graczy".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miły gracz 

Pomocny 

Lubiany 

Zna Regulamin przestrzega go 

Jestem Zdecydowanie na tak 

Pozdrawiam Heneiq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK. Qbas jest aktywnym graczem, który przestrzega regulaminu i nie jest konfliktowy. Gracze go lubią co sprawia, że idealnie nadaje się na administratora. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Qbas to miły, ogarnięty, pomocny i bezkonfliktowy gracz, w mojej opini to wzorowy członek społeczności placu zabaw, ponieważ przez ponad dwa lata gry na placyku Najprawdopodobniej  nigdy nie złamał regulaminu serwa(!) więc nie powinno nikogo dziwić to, że ma czystą kartę na sourcebans, co jest niespotykanym zjawiskiem. Ponadto nie ma problemu zeby sie z nim dogadac i jak na spolecznosc placu zabaw jest wyjatkowo kumaty, po prostu chodzacy ewenement. Myślę, że poradzi sobie jako administrator, trzymam kciuki @qbas  aby Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, JESTEM NA TAK!

Pozdrawiam, rzuf.

Edytowane przez Rzuf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak. Przestrzega regulaminu, spora aktywnosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK, pomaga innym, przestrzega regulaminu, a dodatkowo często bywa na serwerze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK . Nigdy nie widziałem żeby gracz ten kogoś zwyzywał bez powodu  do tego jest bardzo miły i zna regulamin. Wydaję się być dobrym materiałem na admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK. Zna regulamin i pomaga nowym na PZ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przypominam sobie, by ten przesympatyczny gracz złamał kiedykolwiek regulamin albo był dla kogoś niemiły. Z przyjemnością zobaczę go w gronie administratorów. TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że tak. Bardzo dobrze zna regulamin a także jest miły i pomocny. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak, aktywny, nie jest toksyczny, regulamin zna dobra mordeczka jestem pewien, że się nada :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę żadnych przeciwwskazań, żebyś dostał szansę, ale popraw trochę swoją aktywność 😉.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, z uwagi bardzo dobre opinie wśród graczy oraz ogólny brak widocznych problemów z twoją osobą, uważam że warto dać ci szansę aby zostać jednym z nas!

Witamy w gronie administracji, na forum dostaniesz instrukcję z informacjami co dalej :) 

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.