Jump to content
Bonsu

[ban] Bonsu

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Bonsu

2. Steam ID: STEAM_1:1:50474557

3. Link do bana na Sourcebanshttp://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:50474557&advType=steamid&Submit

4. Opis sytuacji: Grałem sobie spokojnie na placu , jaka była to dokładnie mapa nie pamiętam ale na pewno jakiś surf. Jako, że w cs'a gram dość  długo, to  bhop'a na scrollu nawet ogarniam, gdyż grałem na wielu serwerach typu 4fun, kz, czy bhop w cs:go jak i w cs 1.6. Gdzieś w połowie czasu trwania mapy zostałem zbanowany przez admina Profeske. Wszedłem na sourcebans by sprawdzić o co chodzi i zobaczyłem, że ban został cofnięty jednakże nie zauważyłem powodu bana, więc trochę zmieszany zaistniałą sytuacją ponownie wszedłem na serwer by kontynuować rozgrywkę. Pograłem może z minute i  zostałem zbanowany na 231 miesięcy za autobh, którego w życiu nie używałem i nawet nie wiem na jakiej podstawie admin stwierdził, że posiadam ów cheat'a. Przez ten czas, jaki zdążyłem zagrać na placu zauważyłem, że moje bh jest słabe w porównaniu do innych graczy, więc mam nadzieje, że to zwykła ludzka pomyłka i zostanę odbanowany. Pozdrawiam

5. Coś od siebie: W życiu nie dostałem na żadnym innym serwerze bana w cs:go oraz nigdy nie używałem cheatów w tej grze, bo nie chce psuć rozgrywki innym jak  i sobie. Na serwerze nie pograłem za długo, więc proszę o unbana by pograć jeszcze na placu przed "hibernacją".

Tak zgadza się ja nałożyłem bana i przez błąd dostałeś bana na -1 co było dziwne więc ponownie nałożyłem ci na X czasu, to jak bh na scrollu jest podejrzane ponieważ ciągle ci się ten "skok" nie zamyka tak jak by był to jakaś pomoc programowa. Dla wyobrażenia i przykładu podam jak to wygląda u mnie: 4-6(scroll) u ciebie 8-12 skoków w chwili dotknięcia ziemi. Mapa na której dostałeś owego bana to surf_megagreen_pb 2019-01-09 . Co do innych sytuacja wygląda podobnie do mnię jak wyżej przedstawiłem i widzę jakich klawiszy używają i to czy wejdzie czy też nie kwestia synchronizacji. Zostawiam to dla reszty administracji jeżeli faktycznie jesteś "czysty" dostaniesz ub. Pozdrawiam i przepraszamy za problemy :)

Skoki nawet były czasami  w miejscu, bo jakoś cały czas używałem tego scroll'a, a tak to nawet nie wiedziałem, że tak wiele skoków wykonuje, a sam bhop wtedy nie zawsze mi wychodził, a nawet mnie spowalniał, więc to raczej kwestia przypadku. Dzięki za odpowiedź. :) A pretensji i tak nie mam bo każdy sie może pomylić.

Edited by Bonsu

Ban zdjęty zapraszamy ponownie na serwer :)

Guest
This topic is now closed to further replies.