Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1.Nick na który została nałożona kara: Tylkozombie

2.Steam ID:[U:1:453899736]

3.Administrator który nałożył karę: Arczi

4.Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:226949868&advType=steamid&Submit

Opis sytuacji: nie wydaje mi się że perm ban mi się należał,w powodzie było napisane że to "współpraca z inno" gdy byłem traitorem, komicznie to brzmi co nie? nie chciałem go zabić od razu (inno),chciałem go zostawić na koniec i się z nim pojedynkować na łomy,a to chyba nie jest karane? Ufał mi to czemu nie skorzystać?I skorzystałem,a dostałem za to perm bana,gdyby to był na 12 godzin to ok,ale dostałem perma

5.Coś od siebie:By uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji admini i moderatorzy powinni wyjaśnić sobie tą sytuację z "oskarżonymi",jak zwał tak zwał,a niewłaściwe bany,muty i gagi karać czasowym degradem albo zablokować dostęp do takich komend.

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dlatego jest tu taki dział jak "skargi i odwołania" gdzie można wszystko sobie wyjaśnić. Nie wiem jak sytuacja wyglądała. Jeśli kupiłeś mu item traitora to jest karane druga sytuacja jeśli wiedział że jesteś T i cię nie zabił to też jest karane. 

Edytowane przez peszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na początku rundy Ten innocent,który mi ufał nie wiedział że jestem traitorem,gdy się rozeszliśmy powiedziałem mu że jestem traitorem,nie musiał mi wierzyć,odpowiedział ok,potem zaczołem mordować ludzi pod jego nieobecność aż zostały 3 osoby: ja mój kolega traitor i on,powiedziałem mu że został sam,wtedy niespodziewanie mój kolega traitor go zabił,kiedy chciałęm się z nim pojedynkować,a na koniec rundy dostałem niespodziewanego perm bana.

1.Nie nic mu nie kupiłem z sklepu traitora.

2.Tak on wiedział i mnie nie zabił,nie dał na mnie kos'a,ale ta kara chyba nie jest dla mnie?

Edytowane przez [email protected]
musiałem dopisać koniec tej smutnej historii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler
L 01/16/2019 - 18:57:47: [ULX] [Psay]: Tylkozombie do FoxeÅ: jestem traitorem ale ciiii
L 01/16/2019 - 18:57:55: [ULX] [Psay]: FoxeÅ do Tylkozombie: ok

Z mojej perspektywy- napisałeś Foxełowi, że jesteś traitorem, nie strzelałeś do niego od tamtego czasu. Dwa razy go minąłeś przy okazji strzelając do innych innocentów. Miałeś okazję go zabić, nie zrobiłeś tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi