Jump to content
FeoF

Bezpodstawne slapowanie

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: Niestety nie mam, admin na serwerze 4FUN

2. Steam ID osoby oskarżonej: Nie jestem w stanie znaleźć, potrzebny mi jest owego admina nick.

3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_0:1:85514021

4. Przybliżona data zajścia: Dzisiaj, piątek. 25-01-2019 między 20:30 a 21:00

5. Nazwa mapy: jb_undertale

6. Opis sytuacji: Admin (wnioskuje że admin po możliwości dawania slapów) bezpodstawnie rozdaje slapy, dzieje się to kilka razy, myślę że nie tylko mi to przeszkadzało. Widać że nadużył praw admina. Istotne są ss'y które wklejam. Według mnie jest to warte 'zanotowania' na forum.

7.Coś od siebie: Kilka razy pytałem na [email protected] kto jest adminem aby mieć po prostu informacje i aby w pełności wypełnić kod. Jednak admin mnie olał i nie odpisał mi. Uprzedzam pytania dlaczego nie mogłem się tego zapytać na czacie: Nie mogłem zapytać się na czacie ponieważ posiadam gag'a za obrażanie.

Tutaj wstawiam link do imgur'a. Wystarczy zescrollować na dół po reszte ss'ów. Gdzieś w tabeli powinien znaleźć się admin.

https://imgur.com/a/2eGyrQg

Slapowani gracze to byli ludzie którym to nie przeszkadza 

i pewnie tylko tobie to przeszkadzało bo miałeś problem za to za dostałeś gaga za obrażanie 

to jest serwer 4fun [cyk]

nie szukaj na siłę powodu do napisania skargi na admina który ci dał gaga.

Pozdrawiam Agust D 

Rozumiem emocje, ale piszmy do siebie (w miarę możliwości) z szacunkiem ~ Pomidor.

Edited by pomidor™
:)

3 godziny temu, FeoF napisał:

myślę że nie tylko mi to przeszkadzało.

XD

Czyli admin slapuje innego gracza a Tobie to przeszkadza? Jak dla mnie to szukanie czegokolwiek na siłę żeby się do czegoś doczepić. Demka nie oglądałem ale oceniam to "z boku" tak, jak mi to wygląda. Co prawda, August slapował ale czy slapował Ciebię? Czy Tobie to aż tak przeszkadzało? Jak dla mnie cała skarga wydaje się dziwna tak samo jak osobom które dały tę samą reakcję co ja. Pomimo tego że może jest to błacha skarga to dalej powinna zostać "rozpatrzona" lecz nie wydaje mi się żeby August/Rezus robili to po to by wam dokuczyć, raczej robili to z intencją dobrej zabawy i nowości.

Myśle że gracz chciał się odegrać tą skargą za gaga, którego dostał pare minut wczesniej, za obraze na mojej osobie, kiedy go zabiłem po złym wykonaniu polecenia. W sposób niekulturalny stwierdził ze zrobilem fk, chociaz nie bylo o tym mowy, bo polecenie bylo jasne i zrozumiale dla innych graczy. Dodatkowo po calej sytuacji popisal sie swoja intelektualnoscia i umiescil mi taki komentarz na profilu 

"*******legie ***** warszawsko 100% *********** ********cie ***** ślepa tylko lech (7)"

Autorze tematu, robisz z igły widły.

Rozumiem, że na dłuższą metę coś takiego może być irytujące, ale nie przesadzaj. Krzywda nikomu się nie stała, na serwerze nie było nie wiadomo ile osób i chyba innym [z wyjątkiem Ciebie] to nie przeszkadzało.

Proponuję wypić troszkę meliski i wszystko będzie ok 😎.

PS. Oczywiście proszę administratorów, żeby nie nadużywali swojej mocy bez potrzeby.

Spoiler

Tak, mówię to ja nAYs3Bu.png

12 godzin temu, kamil5631 napisał:

i pewnie tylko tobie to przeszkadzało bo miałeś problem za to za dostałeś gaga za obrażanie 

Nie mam problemu za gaga za obrażanie, gag w stu procentach słuszny. Gdybym pisał tą skargę na siłę, napisał bym także prośbę o ungaga.

12 godzin temu, Garzki napisał:

Czyli admin slapuje innego gracza a Tobie to przeszkadza?

Tak, przeszkadza mi to. Nie lubię gdy admin bawi się komendami bo ma taką możliwość.

Godzinę temu, Adas napisał:

Dodatkowo po calej sytuacji popisal sie swoja intelektualnoscia i umiescil mi taki komentarz na profilu 

No nie powiem, jest to prawda, zostawiłem taki komentarz pod twoim profilem. Ale powiedz mi, wnosi to coś do tej skargi? Gdybym cie zwyzywał w taki sposób na serwerze, to rozumiem.

Godzinę temu, pomidor™ napisał:

Autorze tematu, robisz z igły widły.

Rozumiem, że na dłuższą metę coś takiego może być irytujące, ale nie przesadzaj. Krzywda nikomu się nie stała, na serwerze nie było nie wiadomo ile osób i chyba innym [z wyjątkiem Ciebie] to nie przeszkadzało.

Proponuję wypić troszkę meliski i wszystko będzie ok 😎.

PS. Oczywiście proszę administratorów, żeby nie nadużywali swojej mocy bez potrzeby.

O! Wreszcie jakaś sensowna i obiektywna odpowiedź ;D. Nie że bronimy admina jak tylko się da i że skarga bez sensu. Może i trochę przesadzam z tą skargą, ale jeśli (według mnie) admin nadużywa jego 'mocy', to czemu by nie napisać o tym na forum? Nie toleruje meliski, tylko zielona ;). Chciałbym tylko poinformować wyższą administrację moją skargą jak zachowuje się admin. Może nikomu innemu to nie przeszkadzało, ale mi tak :P 

43 minuty temu, FeoF napisał:

No nie powiem, jest to prawda. zostawiłem taki komentarz pod twoim profilem. Ale powiedz mi, wnosi to coś do tej skargi? Gdybym cie zwyzywał w taki sposób na serwerze, to rozumiem.

Jaka jest różnica napisania komuś niemiłych słów przy kolegach, a w prywatnej wiadomości. Napisałeś mu ten komentarz pod profilem ze względu na to, że zabił cię na serwerze. Dostałeś tam gaga to obraziłeś go na jego profilu. 

Według mnie było to chamskie.

51 minut temu, FeoF napisał:

Może i trochę przesadzam z tą skargą, ale jeśli (według mnie) admin nadużywa jego 'mocy', to czemu by nie napisać o tym na forum?

Admin nie nadużywał, według mnie swoich mocy aż tak drastycznie, by pisać na niego skargę. 

16 minut temu, Nex17 napisał:

Jaka jest różnica napisania komuś niemiłych słów przy kolegach, a w prywatnej wiadomości. Napisałeś mu ten komentarz pod profilem ze względu na to, że zabił cię na serwerze. Dostałeś tam gaga to obraziłeś go na jego profilu. 

Według mnie było to chamskie.

Według mnie to też było chamskie, no i? Nie napisałem mu komentarza ze względu na to, że zabił mnie na serwerze. Napisałem mu coś pod profilem ponieważ, wnioskuje że jest za legią. Ale nawet jeśli, to spraw 'prywatnych' nie przenosi się na serwer. Jestem dalej zdania że ta wypowiedź nie wnosi nic do tej skargi.

19 minut temu, Nex17 napisał:

Admin nie nadużywał, według mnie swoich mocy aż tak drastycznie, by pisać na niego skargę

Ale według mnie nadużył (slapował aaaż do nieba 😃) swojej mocy i jest to warte napisania na forum.

Po co teraz w ogóle poruszać sprawę z tym gagiem i profilem steam? Temat dotyczy czegoś innego.

Co do głównego wątku, powiem tak, wszystkim nie dogodzisz, każdy jest inny i nic na to nie poradzisz. Rozumiem, że akurat Tobie może coś przeszkadzać, ale w tym przypadku sprawa jest na tyle błaha, że nie ma nawet sensu wyciągać żadnych konsekwencji.

Dajcie sobie buziaka i po problemie.

3 godziny temu, pomidor™ napisał:

Po co teraz w ogóle poruszać sprawę z tym gagiem i profilem steam? Temat dotyczy czegoś innego.

Dokładnie 😉

sprawa jest na tyle błaha, że nie ma nawet sensu wyciągać żadnych konsekwencji

Myślę że jest więcej ludzi z innym zdaniem, chętnie bym usłyszał co inni o tym sądzą

Dajcie sobie buziaka i po problemie.

Ale kogo mam całować? Bo nawet admin nie przyszedł się przyznać 😁

Agust został poproszony o to, żeby w rażący sposób nie nadużywać tej opcji.

Temat uważam za wyczerpany 😉.

Guest
This topic is now closed to further replies.