Jump to content
Unknown

[Skarga] Nfz

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: Nfz

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:144847495

3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_0:0:149994171

4. Przybliżona data zajścia: Środa | 30.01.2019 | godz. 16:51

5. Nazwa mapy: jb_desert_fortress_v

6. Opis sytuacji: Wyżej wymieniony gracz (Nfz) rozpoczął zabawę "skakanka" przy której popełnił "freekill" podając niesprecyzowane polecenie, które brzmiało zacytuje "Wchodzicie na skakankę". Z racji, że wpisałem !rtd i otrzymałem "Froggy legs" wskoczyłem na murek, który otaczał skakankę. Oskarżony od razu zareagował i wydał polecenie, zacytuje "Nie możecie stać na murku". Postanowiłem, zeskoczyć do wnętrza skakanki i wskoczyć na ramę skakanki. Oskarżony nie podając kolejnych poleceń zabił mnie, tłumacząc, zacytuje kolejny raz "Mówiłem, że nie możecie stać na murku" w sytuacji, w której nie stałem na murku tylko na ramie skakanki jak wcześniej wspomniałem.

7. Coś od siebie: Nie wiem, które to już oskarżenie (pomyliłem się w liczeniu) i który zarzut w stronę oskarżonego (Nfz). Wielu graczy skarży się na gracza, za jego nieuzasadnione zachowania na mapach typu "JAIL" itp. Nie raz słyszałem, że społeczność serwera domaga się permanentnego bana dla oskarżonego na drużynę CT na mapie typu "JAIL" pod czym i ja się podpisuje i w zupełność się zgadzam. Podsumowując, według mnie karą dla gracza (wiem, że nie zależy to ode mnie) powinien być permanentny ban na drużynę CT na mapach typu "JAIL". Być może nauczy to gracza sposobu prowadzenia map typu "JAIL" i zrozumie swoje przewinienia, których wnioskując nie rozumie.

Jestem całkowicie ZA banicją w drużynie CT dla tego gracza. Gracz niby przeczytał regulamin kilka razy lecz chyba go nadal nie  rozumie lub czytał co 2 podpunkt. Nie uznaję żadnych FK bo on oczywiście ma racje a nawet jak nie ma to " Emmmeme no wiesz jak ci sie nie podoba to zawsze możesz wyjść co nie bez kitu?" 

"wskoczyć na ramę skakanki." dopiero jak zacząłem strzelać to zszedłeś

skarga bez sensu

11 minut temu, Don Al Bercikone napisał:

Jestem całkowicie ZA banicją w drużynie CT dla tego gracza. Gracz niby przeczytał regulamin kilka razy lecz chyba go nadal nie  rozumie lub czytał co 2 podpunkt. Nie uznaję żadnych FK bo on oczywiście ma racje a nawet jak nie ma to " Emmmeme no wiesz jak ci sie nie podoba to zawsze możesz wyjść co nie bez kitu?" 

a co do ciebie to powinieneś mieć gaga bo non stop wyzywasz mnie jak i nowych graczy ja też wszystkich wyzywałem dostałem kilka banów i się opanowałem. a skargi nie mam zamiaru na nikogo składać.

Pozdro

Nfz 

Od momentu, gdy powiedziales "Macie zakaz stania na murku" od razu zeskoczylem na ramę skakanki i stałem tam przez dalszy czas do momentu nieuzasadnionego "freekilla"

A i tak w ogóle Unknown kto się na mnie skarży Don i Donald Tusk (tych co najbardziej ;) ) a jak by się wszyscy skarżyli to bym miał bana albo już by było z 20 skarg na mnie a to jest pierwsza ;P

I nie mam zamiaru dalej prowadzić tego cyrku niech jakiś admin się wypowie

@Remzo @pomidor™

Po pierwsze to nie slyszałem, żeby Donald Tusk się skarżył. Mając na mysli społeczność serwera mam na mysli graczy, którzy wspominali "twoje wyczyny na JAIL-u". Po drugie inni nie piszą na Ciebie skargi ze wzgledu na to, że wnioskując po prostu im się nie chce i czekają na wyczekiwaną reakcję administratora.

Jestem za Ban'icja dal Nfz na Ct. Ja sam nie jestem święty ale ten gracz wielokrotnie pokazywał nam nieznajomośc regulaminu jail.

"Wielu graczy skarży się na gracza"

tylko 3

a spamujesz linkiem non stop z donem ;P

15 minut temu, Nfz napisał:

a co do ciebie to powinieneś mieć gaga bo non stop wyzywasz mnie jak i nowych graczy

Wiem, że jestem bardzo toxic co do innych tylko szkoda że właśnie te "wyzywanie" jest postrzegane jako coś okropnie złego, ponieważ często wyzywam ludzi, których po prostu lubię tak jak to jest w przyjaźni(internetowej to takie XD ale też )

Tak szczerze to na tym serwerze szczerze nie lubię może 2 lub 3 osób i nie kryję się z tym za bardzo, tzn jeżeli ktoś mnie nie zaczepi to sam kłótni raczej nie rozpoczynam. Za to ty potrafiłeś napisać na admin chacie do agusta "Pie*** sie" bo zabił cię na jailu z twojej winy oczywiście. Po 2 zewsząd wylewa się twoja hipokryzja. Ostatnio wstawiłeś post na forum ze screenem na którym strike wyzwał cię na profilu. Szkoda tylko że nie zrobiłem ani ja ani Gritix screenów gdy zrobiłeś to samo i wyzwałeś nas jeszcze gorzej. Czy ty na prawde myślisz że tylko ja, donald tusk i unkown się na ciebie "uwzieliśmy"? Mógłbym tu wskazać kilku o ilu nie kilkunastu nicków stałych i aktywnych graczy, którzy również się ucieszą z twojego bana, lecz nie będe tu wymieniał po nickach bo jeżeli mają na tyle odwagi żeby się wypowiedzieć to to zrobią. 

Pozdrawiam

Don

Kolejna bzdura, którą przedstawiasz Nfz na "swoją obronę". Nie spamuje linkiem ze skargą non stop. Wysłałem bodajże 2 razy. W kwestii "Wielu graczy" już się wypowiedziałem.

Edited by Unknown
Odpowiedż do konkretnego gracza

pisz nicki smiało

a co do sprawy z strike to pierwszy jego komentarz usunąłem ale później pisał jeden za drugim a napisał za pierwszym razem mniej wiecej to samo co ja do ciebie i gritixa 

Wyjaśnijcie sobie to na pv , ustawcie się na mieście  cokolwiek, bo te wasze "przepychanki" znudziły się chyba większości graczy.

Może jesteś starszy ode mnie i pewnie wiesz więcej ode mnie, ale swoim zachowaniem prezentujesz postawę 5 latka. :)

Czekam na odpowiedź administratorów w tej sprawie, bo nie mam zamiaru się kłócić kto jest "mądrzejszy.

Edited by Unknown

2 minuty temu, Unknown napisał:

Wiem, że jesteś starszy ode mnie i pewnie wiesz więcej ode mnie, ale swoim zachowaniem prezentujesz postawę 5 latka, gdzie swoim wiekiem powinnieneś swiecić przykładem dla młodszych. :)

zapewniam cie że nie jestem taki stary jak ci się wydaje :P

4 minuty temu, Nfz napisał:

pisz nicki smiało

Może jednak ktoś sobie tego nie życzy ? Jeżeli ktos będzie chciał się wypowiedzieć to to zrobi.

5 minut temu, Nfz napisał:

a co do sprawy z strike to pierwszy jego komentarz usunąłem ale później pisał jeden za drugim a napisał za pierwszym razem mniej wiecej to samo co ja do ciebie i gritixa 

Różnica jest taka, że my nie wstawialiśmy tego na forum i go nie zaśmiecaliśmy :/ 

5 minut temu, Nfz napisał:

zapewniam cie że nie jestem taki stary jak ci się wydaje :P

Nie obchodz mnie to, czy jesteś starszy czy młodszy. Być może mamy tyle samo lat. Próbuje ci pokazać, że zachowujesz się jak dziecko tylko cały problem w tym, że ty tego nie dostrzegasz.

1 minutę temu, Unknown napisał:

Nie obchodz mnie to, czy jesteś starszy czy młodszy. Być może mamy tyle samo lat. Próbuje ci pokazać, że zachowujesz się jak dziecko tylko cały problem w tym, że ty tego nie dostrzegasz.

jak byś nie zauważył próbuje to zmienić ;P

6 minut temu, Nfz napisał:

jak byś nie zauważył próbuje to zmienić

To może najpierw się zmień a później wchodź do ct bo twoje dziecinne rozumowanie przeszkadza w swobodnym graniu Jaila. 

3 minuty temu, Don Al Bercikone napisał:

To może najpierw się zmień a później wchodź do ct bo twoje dziecinne rozumowanie przeszkadza w swobodnym graniu Jaila. 

to nieźle dziecinne to chyba nie popatrzyłeś na swoje i nie wypowiadaj się jeżeli nie jesteś związany z skargą 

Edited by Nfz
orto

2 minuty temu, Nfz napisał:

nie wypowiadaj się jeżeli nie jesteś związany z skargą 

Teraz to się podpisałeś... Mam pełne prawo się wypowiedzieć na ten temat szczególnie że dotyczy całej społeczności Placu Zabaw, której jestem jakąś tam częścią. Po to jest forum ... Aż nie wierzę że mogłeś coś tak głupiego napisać... Postawię tu jedno POTĘŻNE XD.

1 minutę temu, Nfz napisał:

nie wypowiadaj się jeżeli nie jesteś związany z skargą 

XD, Nie wiem czy wiesz ale 

"4.2 Użytkownik może swobodnie wypowiadać się na całym forum, jeżeli jest to zgodne z regulaminem."

A co do skargi. Jestem za tym aby nfz został zbanownay na ct, ponieważ gracz ten w ogóle nie nadaje się do prowadzenia jaila.

Gracz wielokrotnie wykazywał nieznajomość lub niezrozumienie regulaminu na mapach typu jail. Rozważyłbym ban na CT dla niego na kilka miesięcy, aż się nauczy, podpatrzy jak robią to profesjonaliści (na przykład ja) i może zacznie ich naśladować. Nie zawsze admin jest na serwerze, a tak oczywiste freekille jakie momentami robi ten gracz są wysoce irytujące. W dodatku w rozmowie z nim na serwerze można zauważyć ubytki w rozsądnym myśleniu.

2 godziny temu, Unknown napisał:

gracz (Nfz) rozpoczął zabawę "skakanka" przy której popełnił "freekill" podając niesprecyzowane polecenie, które brzmiało zacytuje "Wchodzicie na skakankę".

Uwaga! Słowo, a raczej zdanie klucz: "Wchodzicie na skakankę".

7. Wszystkie polecenia należy wykonać najszybszym tempem i najkrótszą drogą, chyba że zostało powiedziane inaczej.

Zostałeś zabity jak najbardziej słusznie. Mam nadzieję, że wszystko jasne 😊.

5 minut temu, pomidor™ napisał:

Uwaga! Słowo, a raczej zdanie klucz: "Wchodzicie na skakankę".

Zrozumialem to w taki sposób, że mamy znajdować się nad skakanką więc według mnie wszystko zrobiłem zgodnie z regulaminem.

Edited by Unknown

Guest
This topic is now closed to further replies.