Jump to content
Unknown

[Skarga] Nfz

Recommended Posts

Podałeś niesprecyzowane polecenie. Nie określiłeś dokładnie jak mam to wykonać więc według mnie wszystko było dobrze wykonane, lecz "freekill" był już nieuzasadniony.

Mam na myśli polecenie "Wchodzicie na skakankę", gdzie rozumiem to w sposób taki, że mam znajdować się na skakance.

Edited by Unknown

Teraz, Unknown napisał:

Podałeś niesprecyzowane polecenie. Nie określiłeś dokładnie jak mam to wykonać więc według mnie wszystko było dobrze wykonane, lecz "freekill" był już nieuzasadniony.

nie mam zamiaru juz ci na nic odpowiadac bo ty serio jakiś głupi jesteś

Powiem tak wyzywasz graczy na serwerze nie raz przykładem jest @Rzuf dostałeś kilkukrotnie bana za złamanie/naginanie regulaminu po czym i tak robiłeś to sam i pisanie, że niektórzy mają 1 iq na serwerze jest śmieszne bo patrząc na twoje wypowiedzi i merytoryke zawartą stwierdzam, że jesteś niewyżytym nastolatkiem z problemami psychicznymi. I odnosząc się do wykonania polecenia jak miał wykonać polecenia jak skakanka by go zabiła przy "wskoczeniu na skakanke".

Nfz jaki jest powód, że mnie wyzywasz ? Może to ty jesteś zacytuje "głupi" i nie potrafisz przyznać się do błędu. Sprawy by nie było gdybyś potrafił się przyznać do wszystkich swoich błędów, które popełniasz.

Edited by Unknown

Unknown, proszę Cię 😁. Obaj dobrze wiemy, że miałeś znajdować się na zabawie, nie nad zabawą.

Już jakiś czas grasz na Placu, wcześniej takich problemów nie było, tylko akurat teraz zaczęliście czepiać się Nfz'a. Ok, może jest specyficzny i niektóre rzeczy rozumie na swój sposób, ale tak się go z serwera nie pozbędziecie. Spotkajcie się gdzieś na TeamSpeak'u i wypunktujecie mu to, co robi źle.

4 minuty temu, pomidor™ napisał:

wcześniej takich problemów nie było, tylko akurat teraz zaczęliście czepiać się Nfz'a.

No właśnie, wcześniej tego problemu nie było. Przypadek?

5 minut temu, pomidor™ napisał:

ale tak się go z serwera nie pozbędziecie. 

Nie chcemy się go pozbyć całkowicie z serwera (chyba). Ale ban na CT jest absolutnie tutaj potrzebny. Pragnę tylko zwrócić uwagę na to że jest to już któryś z kolei ban/ct ban więc raczej wątpię że to jest problem z innymi a nie z Nfz.

9 minut temu, pomidor™ napisał:

niektóre rzeczy rozumie na swój sposób

bardzo ciekawy eufemizm na notoryczne łamanie regulaminu

w dodatku nikt go nie chce się pozbyć z serwera co ty sugerujesz, jedynie zablokować mu możliwość prowadzenia jaili.

Edited by Kasia Tusk

Rozumiem @pomidor™ twoją odpowiedź, nie pisałbym tej skargi gdyby zrobił to pierwszy raz. Napisałbym na chacie FK i tyle. Ale.. zdałyło się to już, który raz z kolei, dlatego też interweniuje. Gdyby przyznał się do błedu sprawy by nie było, lecz cały sens jest w tym, że on tego nie widzi i nie rozumie, gdy wypomina się mu to po raz setny.

O patrzcie nagle nikt nie chce mnie się z serwera pozbyć 

nie wiem czy się mam cieszyć czy smucić 

Póki co mamy podstawy tylko do bana na CT.

Chociaż mocno pracujesz na to żeby ludzie chcieli się ciebie pozbyć. Już w tym temacie nazwałeś niektórych "głupkami z IQ poniżej 1". Masz jakieś problemy?

Edited by Kasia Tusk

Jeżeli na WFie nauczyciel powie wam przykładowo zdanie "Dzisiaj gramy w piłkę nożną na sali, ponieważ pada deszcz.", to wchodzicie na dach budynku i tam gracie w piłkę? Litości.... Poza tym jeżeli chcecie cwaniakować, polecam zapoznać się z zasadami używania zaimka "do" i "na".

Być może NFZ popełnia jakieś czyny niezgodne z regulaminem i powinny zostać ukarane, jednak w tym temacie nie zostały one wykazane, także skargę uznaję za bezpodstawną i odrzucam.

Dodatkowo, grupa Steam działająca przeciwko użytkownikowi @Nfz  (https://steamcommunity.com/groups/jebacnfz#members) ma zostać rozwiązana w trybie natychmiastowym. Nie dopuszczam na serwerze takich działań. Polecam jak najszybciej opuścić grupę, gdyż w przeciwnym wypadku polecą bany, tak jak miało to miejsce już nie raz podczas takich wybryków.

Pozdrawiam

Remzo

3 minuty temu, Don Al Bercikone napisał:

No właśnie, wcześniej tego problemu nie było. Przypadek?

Mam na myśli wydanie konkretnej komendy, w tym przypadku - "wchodzicie na skakankę", nie całokształtu.

Ok, frustracja, bo gość łamie regulamin, tyle że w tej sprawie miał prawo zabić osobę, która źle wykonała polecenie.

PS. Resztę jasno i klarownie opisał Remzo.

Guest
This topic is now closed to further replies.