Jump to content
Rzuf

[skagra] NFZ

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: Nfz

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:144847495

3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_1:0:47358537

4. Przybliżona data zajścia: 30.01.2019, 16:03

5. Nazwa mapy: surf_dust2_2015_csgo

6. Opis sytuacji: Gracz kryjący się pod pseudonimem NFZ już nie pierwszy raz oskarżał mnie o czitowanie, obrażając mnie od cheatera. Jak wszyscy wiemy, jestem graczem już starej daty i wszyscy na serwerze znają moje niewątpliwie wysokie umiejętności. Jednak takie oskarżenia wpływają na to jak mnie widzą inni gracze, jako oszusta - którym w tym przypadku jest jedynie gracz Nfz już nie pierwszy raz mający problem z przestrzeganiem prawa serwerowego. W dodatku sprzyja to psuciu atmosfery na serwerze.

Oskarżanie kogoś o poważne wykroczenie, w tym przypadku cheating, bez podania nawet JEDNEGO małego dowodu. Jedna z bardziej obrzydliwych rzeczy jaką można zrobić drugiemu człowiekowi. To się nazywa pomówienie i według polskiego prawa jest karane.

Jako osoba trzecia, patrząca na sytuację z boku, wnoszę o pernamentnego muta dla tego gracza, a co za tym idzie bana na ct.

Nie wnioskuję o bana/permbana na wejscie serwa, niech se chłop poszkacze i postrzela, byle przy okazji się nie wypowiadał. :)

Długo gram na serwerze i ewidentnie widać, że rzuf ma wyskokie umiejętnośći co do grania czy to na mapach "SURF", "FFA" czy "MG". Oskarżenie w stronę rzufa moim zdaniem bezpodstawne.

Rzuf ma racje. Jest on już stałym serwerowym graczem który  tworzy na serwerze miła atmosferę a gracz Nfz chyba chce ja nam zepsuć... 

Pozdrawiam szanowny Gracz Henieq.

Edited by Majami

Rozumiem, że go nie lubicie, ale przestańcie teraz szukać na siłę byle powodu, żeby napisać skargę i wylać swoje żale.

#edit Btw., Nie podchodzi to pod żaden punkt regulaminu.

Edited by pomidor™

Guest
This topic is now closed to further replies.