Jump to content
Majami

Podanie na Administratora Placu Zabaw

Recommended Posts

1. Wiek: 17

2. Kontakt e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:459223956

4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=25956

5. Coś o sobie: Witam nazywam się Wiktor mam 17 lat  i mieszkam w małej miejscowości na pomorzu, w Człuchowie.Moim hobby jest wędkarstwo,motoryzacja i wszystko inne związane z komputerami.Chciałbym zostać administratorem serwera plac zabaw, ponieważ, spędzam na serwerze dużo czasu.Na obecnym koncie czas gry szybko rośnie, jest tam niewiele ponad 3 dni lecz w przeszłości  grałem na innym koncie które nieszczęśliwie straciłem. Gram bardzo dużo na serwerze, i chciałbym być jak admini którzy pilnują graczy przed łamaniem regulaminu,psuciu atmosfery panującej na serwerze.Była by to dla mnie wielka motywacja do zmiany psychicznej,swojego zachowania ponieważ  niektórzy gracze określają mnie jako "toxica" 

Marzenia się spełniają 

Pozdrawiam Henieq. 

Jestem na tak. Miły, przyjazny gracz. Zna regulamin

Jestem Za Chyba mnie nie lubi (XD) ale jest to dobry materiał na admina

Jestem na nie. Henieq zbyt często daje ponieść się emocjom. Z tego co pamiętam też jest toksyczny (Jak to przyznał) i czepiał się każdej "pierdoły" u wszystkich jeśli coś nie było tak jak on chciał. Patrząc na obecną kadrę jest wystarczająco osób w administracji, nowi admini jak narazie dobrze się sprawują więc nie widzę potrzeby podmiany/dodania nowego admina. 

Na serwerze masz przegrane ledwo ponad 3 dni co nie jest oszałamiającym wynikiem. Patrząc na twoje sourcebansy to dostałeś gaga prawie dwa tygodnie temu za "spam", skoro się starasz o admina to nie powinieneś dostawać kar za rzeczy które są tak oczywiste. Ogólnie masz też dużo gagów za cwaniakowanie i namawianie więc nie są to zbyt dobre zachowanie.

Więc jak już mówiłem, jestem na NIE.

Godzinę temu, Garzki napisał:

Jestem na nie. Henieq zbyt często daje ponieść się emocjom. Z tego co pamiętam też jest toksyczny (Jak to przyznał) i czepiał się każdej "pierdoły" u wszystkich jeśli coś nie było tak jak on chciał. Patrząc na obecną kadrę jest wystarczająco osób w administracji, nowi admini jak narazie dobrze się sprawują więc nie widzę potrzeby podmiany/dodania nowego admina. 

Na serwerze masz przegrane ledwo ponad 3 dni co nie jest oszałamiającym wynikiem. Patrząc na twoje sourcebansy to dostałeś gaga prawie dwa tygodnie temu za "spam", skoro się starasz o admina to nie powinieneś dostawać kar za rzeczy które są tak oczywiste. Ogólnie masz też dużo gagów za cwaniakowanie i namawianie więc nie są to zbyt dobre zachowanie.

Więc jak już mówiłem, jestem na NIE.

Tak dostałem ostatio Gag'a od rezusa na życzenie.. A co do Tych emocji.zachowania mojego to napisałem w podaniu :))

@majami tak napisałem to, nie musisz się przed tym bronić bo też to wspominałem że to napisałeś w podaniu.

Jestem na TAK, tylko czasami zluzuj i tak się nie denerwuj bo wtedy wyłazi z ciebie niezły TOXIC, ale generalnie ogarnięty toxic i wiem że możesz się zmienić na lepsze co już zaczynasz robić. 

Nie mam pojęcia w jak mocnym stopniu on się czepia byle czego, lecz da się tego pozbyć (sam na początku reagowałem na byle gó*no). Jeśli jest to jedyny problem to myślę, że można dać mu szansę, żeby wyluzował podczas okresu próbnego. Po to chyba jest ten junior i okres próbny ;)

Edited by Brzęczyszczykiewicz

W dniu 30.01.2019 o 19:50, Majami napisał:

chciałbym być jak admini którzy pilnują graczy przed łamaniem regulaminu,psuciu atmosfery panującej na serwerze.Była by to dla mnie wielka motywacja do zmiany psychicznej,swojego zachowania ponieważ  niektórzy gracze określają mnie jako "toxica" 

„Gdzie ja napisałem że nie jestem toxicem?” Skoro była to motywacja żeby się zmienić to zmieniłeś się z toxica na jeszcze wiekszego toxica i ubiegasz się o admina? Chciałbyś pilnować atmosfery żeby się nie psuła? Powiem Ci coś, atmosfera psuje się przez takich toxiców jak ty. Nie chcę Cię martwić ale sam się pogrążasz. :)

W dniu 30.01.2019 o 19:50, Majami napisał:

chciałbym być jak admini którzy pilnują graczy przed łamaniem regulaminu,psuciu atmosfery panującej na serwerze.Była by to dla mnie wielka motywacja do zmiany psychicznej,swojego zachowania

20190202212828_1.thumb.jpg.e996b7bfc5b77c522b00b2de31fac822.jpg

Może ktoś  zamknąć temat ? Garzki chyba lepiej bedzie sie nadawał na admina przecież to porządny  człowiek \

Dziękuje 

Edited by Majami

Guest
This topic is now closed to further replies.