Jump to content
Sign in to follow this  
Kasia Tusk

Nie zamykajcie tematów kiedy ludzie mają coś do powiedzenia

Recommended Posts

Na SB zostałem za to brzydko mówiąc z*ebany, więc zakładam nowy temat. Nie rozumiem dlaczego tematy ze skargami są tak szybko zamykane. Ludzie często nawet nie mają się szansy odnieść do nierzadko dziwacznych lub nawet bzdurnych postów administratorów. Trochę jak w tym memie "no to pora na CSa". Dzisiaj taka sytuacja miała miejsce dwukrotnie, pierwszy raz pod skargą rzufa na którą odpisał pomidor:

Cytat

Rozumiem, że go nie lubicie, ale przestańcie teraz szukać na siłę byle powodu, żeby napisać skargę i wylać swoje żale.

#edit Btw., Nie podchodzi to pod żaden punkt regulaminu.

Co jest dosyć ciekawe, bo... faktycznie to nie podpada pod łamanie regulaminu. W nim nie ma zapisane, że obrażanie graczy na serwerze jest karane. Zakładam, że to (dosyć spore) niedopatrzenie (albo ja go nie widzę, co też jest możliwe), gdyż to jest chyba jeden z najczęstszych powodów za które ludzie dostają dłuższe bany na Placu Zabaw. Jeśli nie to proszę mnie przeprosić, bo zostałem za to zbanowany permanentnie jakiś czas temu.

A druga sprawa to już jest w ogóle jakaś kpina, bo temat został zamknięty po napisaniu przez Remzo takiego czegoś:

Cytat

Dodatkowo, grupa Steam działająca przeciwko użytkownikowi @Nfz  (https://steamcommunity.com/groups/jebacnfz#members) ma zostać rozwiązana w trybie natychmiastowym. Nie dopuszczam na serwerze takich działań. Polecam jak najszybciej opuścić grupę, gdyż w przeciwnym wypadku polecą bany, tak jak miało to miejsce już nie raz podczas takich wybryków.

No i nawet nie ma szansy dyskusji, która - chyba każdy widzi - w tym wypadku jest oczywista. Za co ty chcesz banować ludzi należących do tej grupy? Za nie lubienie Narodowego Funduszu Zdrowia? Nie ma ani w opisie, ani w logu niczego co by sugerowało poniżanie jakiejkolwiek osoby. Ja zostaje nazywany śmieciem na serwerze, składam skargę i admin mi pisze, że "mamy się pogodzić", tutaj jest grupa o państwowej jednostce organizacyjnej i chcesz banować ludzi za samo NALEŻENIE do niej?

To wygląda jakbyście się bali dyskusji. Skoro jesteście tacy pewni swojego zdania to dlaczego nie dacie sobie pola do popisu? Rozumiem, że może wam się nie chcieć i macie lepsze rzeczy do roboty, ale możecie się też w ogóle nie wypowiadać jeśli macie takie podejście do graczy.

@Kasia Tusk patrząc na całokształt Twojej "wypowiedzi", a przede wszystkim na część drugą wnioskuję, że nastąpiło prawdopodobnie wyprostowanie niektórych zwojów w mózgu. Ponieważ bardzo martwimy się o zdrowie naszych użytkowników, wysyłam Cię na tygodniową przerwę od forum. Myślę, że ten okres czasu wystarczy na poprawę zdrowia i wyciągnięcia wniosków.

Pozdrawiam serdecznie,

Remzo

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this