Jump to content
Laki

[SKARGA] str|ke! :3

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: str|ke! :3

2. Steam ID osoby oskarżonej: Nie wiem, nie umiem w te komputery

3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_0:1:8039662

4. Przybliżona data zajścia: 31.01.2019 mapa de dolls i następna około godziny 16

5. Nazwa mapy: de_dolls chyba.

6. Opis sytuacji: Kolega dobitnie wyraził się o serwerze jak i jego właścicielu w sposób zaiste bezpośredni notorycznie przez 2 mapy. Miało być więcej screenów, ale jak serwer wysypał mi choinkę błędów na konsoli, to logi znikneły w trzy sekundy. Więcej info na screenshotach:

7. Coś od siebie: Przyszedłem prawilnie strzelić z ucha. Normalnie bym gościa nie sprzedawał, bo co on mi tam szkodzi, ale potem powiedział, że siatkówka to sport dla pedałów, więc kara musi być. 

Spoiler

image.png.ceca689198b9248aa7467fddad5f987a.pngimage.png.6ebefc4c99afb0ed59813f945f2bba10.png

Edited by Laki
poprawiona cenzurka mordo

Wiem że dzisiaj bardzo mnie poniosło na serwerze i zdaje sobie sprawe jakie mogą być konsekwencje tego ale wczoraj w skardze NFZ'a jeden z adminów zauważył ze nie ma punktu dotyczącego obrażania graczy na serwerze a co do danych [email protected] Remzo sam mówił że są publiczne. Jedyny punkt regulaminu jaki złamałem to

12. Nadmierne używanie wulgaryzmów jest zabronione.

Liczę na łagodny wymiar kary

Pozdrawiam strajk

Uważam że kick podczas gry na serwerze będzie dostateczną karą

Godzinę temu, xStrike! napisał:

Wiem że dzisiaj bardzo mnie poniosło na serwerze i zdaje sobie sprawe jakie mogą być konsekwencje tego ale wczoraj w skardze NFZ'a jeden z adminów zauważył ze nie ma punktu dotyczącego obrażania graczy na serwerze a co do danych [email protected] Remzo sam mówił że są publiczne. Jedyny punkt regulaminu jaki złamałem to

12. Nadmierne używanie wulgaryzmów jest zabronione.

Liczę na łagodny wymiar kary

Pozdrawiam strajk

tylko że ty to robisz notorycznie nie tylko na serwerze taki problem

I jestem totalnie za ukaraniem tego gracza

Ale tylko remzo zadecyduje co zrobić

Pozdrowienia
Nfz

Edited by Nfz

10 minutes ago, Nfz said:

I jestem totalnie za ukaraniem tego gracza

Ale tylko remzo zadecyduje co zrobić

Pozdrowienia
Nfz

Nie wiem czy rozumiesz sens istnienia tego forum które dotyczy spraw związanych TYLKO z Serwerownią. Przeczytaj regulamin a nie potem piszesz i robisz tematy że cie obrażałem pod profilem Steam.

14 minut temu, xStrike! napisał:

Nie wiem czy rozumiesz sens istnienia tego forum które dotyczy spraw związanych TYLKO z Serwerownią. Przeczytaj regulamin a nie potem piszesz i robisz tematy że cie obrażałem pod profilem Steam.

ty masz jakieś problemy polecam się przejść do lekarza 

Byłem świadkiem tego zachowania,było tak jak napisał kolega w skardze.Uważam że gracz Strike miał prawo się zdenerwować iż taka mapa jak.  De_dolls_alpha powinna zostać usunięta  z kategorii "Inne" ponieważ drużyna antyterrorystów ma tylko jedna drogę wyjścia z respawn'a, ale to już inny temat.Strike gra bardzo długo na serwerze, zdążyliśmy go doskonale poznać i wiemy ze on nie jest taki jak to wygląda na ten moment.

Nie jest mi oceniać czy gracz powinien zostać ukarany więc tyle ode mnie 

Pozdrawiam Henieq 

zapomniałem dodać "i" xD

"tylko że ty to robisz notorycznie i nie tylko na serwerze taki problem"

"tylko że ty to robisz notorycznie"

czego nie rozumiesz?

Godzinę temu, Nfz napisał:

No właśnie ty też to robisz więc skończ mu to wypominać hipokryto. 

A tak do całej sytuacji to nie sądzę żeby Strike zasługiwał na jakąś strasznie wysoką karę, szczególnie że w prawie serwera nie ma czegoś takiego jak zakaz obrażania ale mimo wszystko powinno się to tam znaleźć. Myślę że jakiś gag na kilka godzin wystarczy szczególnie że widać było po graczu, że miał jakiś gorszy dzień.

Pozdrawiam

Don

Przestańcie się w końcu bawić w adwokatów i nie zaśmiecajcie tematu, wszystkie bezsensowne posty będę usuwał.

#edit.

Proponuję poczekać na Remza i pozwolić mu podjąć ostateczną decyzję w tej sprawie.

Edited by pomidor™

Dzięki @Laki za zgłoszenie. @xStrike! biorąc pod uwagę, że gracz był już karany permanentnie (ban został zdjęty podczas amnestii, podczas której jak się okazuje niepotrzebnie byłem "za") oraz wydarzenia z ostatnich dni @xStrike! oczywiście wylatuje ze społeczności Strefy Gier z dożywotnim banem, bez możliwości odwołania się. Takim oto sposobem dołączył do na szczęście jednak wąskiego grona użyszkodników, którzy nie potrafią zachować się wśród społeczności internetowej i nie są tutaj mile widziani.

Dodatkowo nakładam flagę na forum, której posiadanie skutkuje, że każdy post napisany przez szkodnika @xStrike! będzie musiał zostać zaakceptowany pierw przez moderatora.

Pozdrawiam

Remzo

P.S Odkrywam ukryte (zresztą słusznie) posty przez moderatora, aby ukazać głupotę niektórych tu osób. Mam nadzieję, że jak zacznie wam rosnąć zarost, to przypadkiem traficie na te swoje posty tutaj i zastanowicie się nad swoim zachowaniem. Jestem ciekaw, czy co poniektórzy z was tak właśnie odwdzięczają się swoim rodzicom, którzy bezinteresownie chodzą wam koło dupy podając obiadki, a jedyne na co mogą liczyć to "oplucie" od swoich kochanych dzieci. Przykre to na prawdę. Za "moich czasów" taka sytuacja była nie do pomyślenia...

Guest
This topic is now closed to further replies.