Jump to content
Ansiii

(Plac zabaw ) ANSII

Recommended Posts

1 17 

2 [email protected]

https://steamid.io/lookup/STEAM_0:1:198281820

http://steamcommunity.com/profiles/76561198356829369

5 dzień dobry mam na imię Łukasz kwiecień pochodzę z małej miejscowość pawłów mam troje rodzeństwa w tym brata sam farta . Mojm zajteresowaniem jest ochrona łosi jeleni ,sarn , dziki ,lisy ,borsuk , kuny , jenoty , wilki i rysie Z ptaków kuropatwy , bażanty, dzikie kaczki, gęsi.Nigdy nie bylen adminem Ale szybko się uczę i sodze ze dam sobie radę jak administrator tego serwera . Jestem miły koleżeński pomocny i lubię pomagać Nowym graczom  

Dziękuję za uwagę  pozdrawiam 

Skoro podanie traktujesz po macoszemu to tak samo będziesz spełniał swoją funkcję (Gdybyś ją dostał). Nie wyróżniasz się kompletnie niczym na tle innych graczy (chyba że nieumiejętnością napisania zdania) a także podane piszesz z multikonta. Mogę też dodać że na hlstatx masz zaledwie 1 dzień gry na serwerze. Skoro masz problem z zabezpieczaniem swoich własnych kont jako gracz to myślisz że nie będziesz tego miał jako admin? Polecam Ci się trochę ogarnąć i wtedy spróbować.

Jestem oczywiście na NIE.

P.S Na przyszłość mógłbyś napisać jakieś fajne, kreatywne i przyciągające uwagę podanie. Wnioskuję że adminom niezbyt się ono spodoba ze względu na niepoważne traktowanie tematu (Można tutaj dać przykład Janka wtedy gdy zareagowali na jego odwołanie które też zlekceważył i możliwe że do teraz tego żałuje że nie mógł już wcześniej grać) i mogą to uznać za spam bo już jedno twoje podanie odrzucili.

Zastanów się co piszesz bo kiedyś będziesz tego żałował.

Garzki, perfekcyjne podsumowanie sytuacji. Sam chciałem napisać coś podobnego, ale uprzedziłeś mnie swoim postem, dzięki 😉.

Mój głos również brzmi - nie, może za jakiś czas, gdy się ogarniesz i wydoroślejesz.

Ps. Rozumiem, że chciałeś napisać humorystyczne podanie, ale trochę Ci nie wyszło, bardziej działa "odpychająco" - przynajmniej na mnie.

16 godzin temu, pomidor™ napisał:

Garzki, perfekcyjne podsumowanie sytuacji. Sam chciałem napisać coś podobnego, ale uprzedziłeś mnie swoim postem, dzięki 😉.

Mój głos również brzmi - nie, może za jakiś czas, gdy się ogarniesz i wydoroślejesz.

Ps. Rozumiem, że chciałeś napisać humorystyczne podanie, ale trochę Ci nie wyszło, bardziej działa "odpychająco" - przynajmniej na mnie.

Jak zauważyłem poda każdym podaniem na admina jesteś na nie. Ale co ja wiem przecież jestem nie ogarnięty i dziecinny ale ja będę walczył o swoje 

16 godzin temu, Garzki napisał:

Skoro podanie traktujesz po macoszemu to tak samo będziesz spełniał swoją funkcję (Gdybyś ją dostał). Nie wyróżniasz się kompletnie niczym na tle innych graczy (chyba że nieumiejętnością napisania zdania) a także podane piszesz z multikonta. Mogę też dodać że na hlstatx masz zaledwie 1 dzień gry na serwerze. Skoro masz problem z zabezpieczaniem swoich własnych kont jako gracz to myślisz że nie będziesz tego miał jako admin? Polecam Ci się trochę ogarnąć i wtedy spróbować.

Jestem oczywiście na NIE.

P.S Na przyszłość mógłbyś napisać jakieś fajne, kreatywne i przyciągające uwagę podanie. Wnioskuję że adminom niezbyt się ono spodoba ze względu na niepoważne traktowanie tematu (Można tutaj dać przykład Janka wtedy gdy zareagowali na jego odwołanie które też zlekceważył i możliwe że do teraz tego żałuje że nie mógł już wcześniej grać) i mogą to uznać za spam bo już jedno twoje podanie odrzucili.

Zastanów się co piszesz bo kiedyś będziesz tego żałował.

Jak coś to przepraszam za moją pisownię ale mam dyslekcje i nie potrafię ułożyć poprawnie zdań a jak byś  Garzki przebywał więcej nie serwerze to byś się dowiedział więcej o mnie i o mojm starym koncie które zostało skradzione chyba już jakiś miesiąc temu. A po drugie mówiłem adminom a nowym koncie  więc zapraszam częściej na serwer bo teraz dużo gram to możemy sobie o tym porozmawiać 

1 godzinę temu, Ansiii napisał:

Jak zauważyłem poda każdym podaniem na admina jesteś na nie. Ale co ja wiem przecież jestem nie ogarnięty i dziecinny ale ja będę walczył o swoje 

Dokładnie Garzki prawie pod każdym podaniem jest na Nie. Garzki może wbij częściej na serwer i poznaj graczy lepiej zanim się wypowiesz ? 

Sorry Ansi, ale to podanie jest po prostu głupie. Nie widzę sensu pisania drugiego, skoro pierwsze zostało odrzucone jakiś miesiąc temu. Poprzednio byłem na tak, teraz jestem na nie.

Ansii jakbyś nie zrozumiał to nie chodziło mi o to że mało grasz tylko o to że nie potrafisz zabezpieczyć samego Siebie (chodzi tutaj o konta które ciągle tracisz). Po drugie nie wiem jakby miało wpłynąć to wchodzenie na serwer skoro jak już mówiłem jesteś graczem który się w ogóle nie wyróżnia od innych.

Henieq mówisz że mam poznać graczy lepiej lecz tego w ogóle nie rozumiem. Po co mam poznawać graczy skoro Cię znam od dawna i to Ciebie oceniam przy podaniu a nie innych. Mogę też fajnie wspomnieć sytuacje z wczorajszego wieczoru kiedy to wszedłeś na serwer i od razu obrażałeś jakiegoś gracza. Bardzo dobrze że był przy tym @pomidor i od razu zobaczył że nakłamałeś w podaniu, mówiąc że nie jesteś już toksyczny.

Na zakończenie chce wam panowie powiedzieć że nie pod każdym podaniem jestem na nie. Po prostu głosuję na nie w wypadku kiedy widzę że ktoś się do tej roli kompletnie nie nadaje. Warto dodać że każdy mój głos argumentuję w taki sposób że nawet nie potraficie tego „obalić”. 

16 minut temu, Garzki napisał:

Ansii jakbyś nie zrozumiał to nie chodziło mi o to że mało grasz tylko o to że nie potrafisz zabezpieczyć samego Siebie (chodzi tutaj o konta które ciągle tracisz). Po drugie nie wiem jakby miało wpłynąć to wchodzenie na serwer skoro jak już mówiłem jesteś graczem który się w ogóle nie wyróżnia od innych.

Henieq mówisz że mam poznać graczy lepiej lecz tego w ogóle nie rozumiem. Po co mam poznawać graczy skoro Cię znam od dawna i to Ciebie oceniam przy podaniu a nie innych. Mogę też fajnie wspomnieć sytuacje z wczorajszego wieczoru kiedy to wszedłeś na serwer i od razu obrażałeś jakiegoś gracza. Bardzo dobrze że był przy tym @pomidor i od razu zobaczył że nakłamałeś w podaniu, mówiąc że nie jesteś już toksyczny.

Na zakończenie chce wam panowie powiedzieć że nie pod każdym podaniem jestem na nie. Po prostu głosuję na nie w wypadku kiedy widzę że ktoś się do tej roli kompletnie nie nadaje. Warto dodać że każdy mój głos argumentuję w taki sposób że nawet nie potraficie tego „obalić”. 

Garzki zacznijmy od tego ze nie tylko mnie oceniasz w podaniu ale tez innych graczy  po drugie powiedz mi gdzie napisałem ze nie jestem już "toksyczy" ? a co do wczorajszego wydarzenia na placu to tak zachowałem się arogancko w stosunku do gracza Nfz ale  potem przeprosiłem. przyznam ze nie  lubiłem tego gracza ale po spędzonym czasie na placu widać ze ten gracz wcale się nie różni niczym od innych graczy i można naprawdę się z nim zaprzyjaźnić  i grać naprawdę bez żadnej sprzeczki 

Tyle ode mnie i jeszcze raz "Nfz"(masz jakiś inny nick ale nie zna) Przepraszam za moje zachowanie 

Pozdrawiam Henieq.

3 minuty temu, Majami napisał:

Garzki zacznijmy od tego ze nie tylko mnie oceniasz w podaniu ale tez innych graczy

Po tym co napisałeś to sam się zaorałeś XDDDDDD Naprawdę nie nadałbyś się na to stanowisko po tym co piszesz.

9 godzin temu, Ansiii napisał:

Hmm, ciekawe.

Chyba nic więcej dopisywać nie muszę...

Edited by pomidor™

Panowie, przypominam bez off topicu

@Ansiii zacytuję odpowiedź @Timon

Cytat

@ANSI:)

Z uwagi na problemy u ciebie z kontem itd. chwilowo podanie odrzucam

Jak już sobie wszystko poogarniasz i pograsz z nami jescze trochę na serwerze to gorąco cię zachęcam do złozenia ponownego podania na admina

Na chwilę obecną temat zamykam ;)

Jak widać dalej masz problemy z kontem więc nie widzę osobiście sensu byś dalej się produkował co kilka tygodni z podaniem na admina

Jednocześnie -proszę mi wskazać na prywatnej wiadomości z którego konta na forum korzystasz.
W przeciwnym razie ban zostanie dany na wszystkie za multikonto
Jeżeli założysz kolejne konto podzielisz los swojego kolegi J. 

Cześć, na razie zgłoszenie odrzucam - za mało czasu spędziłeś jeszcze na swoim obecnym koncie, chce mieć pewność że będzie to twoje konto finalne i nic się nie wydarzy

Co do samego podania to prośba aby następnym razem napisać lepiej względem wzoru i w wielkim podsumowaniu tyle...
Zgłoś się za jakiś czas :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...