Jump to content
Sign in to follow this  
MaXiuR

[skarga] Blansz

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: ✪Blansz✪ #YT

2. Steam ID osoby oskarżonej:STEAM_1:0:108395505

3. Steam ID osoby zgłaszającej:STEAM_1:1:184048132

4. Przybliżona data zajścia:16:35 02.02.2019

5. Nazwa mapy:jb_bravo

6. Opis sytuacji:Wybrałem fd z życzenia. W następnej rundzie nie otrzymałem go.

7. Coś od siebie: Nie otrzymałem fd gdyż w rundzie podczas której miałem go dostać Blansz się zabił z powodu fk którego zrobił na sup_foxie (Nie wiem czy fk na tym graczu miał miejsce, nie mi to oceniać) parę rund temu. Powołam się na regulamin jaili: 9. Antyterrorysta, który popełnił błąd, ma zakaz dalszego prowadzenia i musi uśmiercić się w ciągu 30 sekund w taki sposób, żeby Terroryści nie mogli podnieść broni. fk z x rund raczej nie zmieścił się w tych 30 sekundach. Ponadto uważam, jeżeli nie mam racji we wczesniejszym argumencie, to moim zdaniem życzenie nie zostało wykonane to powinno zostać w jak najszybszym czasie.

Jeszcze na koniec chciałbym powiedzieć ze nie chodzi mi o samego freeday'a lecz o sam fakt że go nie otrzymałem.

Pozdrawiam,

Maxiur

Jako iż nie chciałem zakładać drugiego tematu na forum, a sprawa dotyczy też częściowo mnie, chciałbym tutaj szybko dopisać swoją skargę na gracza Blansz. Podczas trwania tej samej mapy, na początku rundy antyterrorysta wydał polecenie zakazu bicia secreta po tym, jak usłyszał, że ktoś go rozbija (w tym przypadku byłem to ja). Po wypowiedzeniu polecenia natychmiast przestałem ruszać wejście do secreta i chciałem stanąć przy kratach, by prowadzący widział, że zastosowałem się do zakazów. Jednak pan Blansz bardziej ceni sobie uzyskanie zabójstwa do statystyk, niż przestrzeganie regulaminu i całkiem długo po poleceniu postanowił mnie zabić. Po poinformowaniu CT o fk Blansz całkowicie zignorował moją skargę i prowadził dalej rundę. Cała sytuacja jest zapisana na  tym samym demku co skarga MaXiuRa.

Pozdrowienia,

sup_fox

byłem na serwerze jak te 2 zdarzenia się wydarzyły i potwierdzam że blansz popełnił błąd 2 krotnie.

jestem za ukaraniem tego gracza na około 1-ną godzine banem na CT

ale nie mi tu oceniać

Pozdrawiam

Nfz/EyeZo

Edited by Nfz

Obejrzałem sobie demko i zacznę od skargi sup foxa. Faktycznie Blansz popełnił błąd i zabił supfoxa bez powodu. Dlaczego Blansz siebie nie uśmiercił po "freekillu" i po zwróceniu uwagi przez supfoxa tłumacze sobie tym, że Blansz prawdopodobnie miał go zmutowanego. 
Teraz do skargi Maxiura: Tak Maxiur wybral sobie "Freedaya" w następnej rundzie. Blansz z nieznanego mi powodu uśmiercił sie na początku następnej rundy. Tym oto sposobem pozbawił gracza Maxiura jego "freedaya". Maxiur domagał się o spełnienie jego życzenia w nowej rundzie, jednak Blansz stwierdził że runda w której Maxiur miał "Freedaya" się skończyła. Troszkę chamskie zagranie
Werdykt jest taki: Za celowe niespełnienie życzenia i za jednego Freekilla gracz  ✪Blansz✪ #YT dostaje bana na CT na okres jednego tygodnia od chwili kiedy będzie następnym razem na serwerze.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this