Jump to content
Adas

[Plac Zabaw] Adaś

Recommended Posts

1. 17 lat

2. [email protected]

3. STEAM_1:1:126037993

4. http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=24382

5. Witam, Jak można wywnioskować po moim nicku mam na imię Adam. Pochodzę z woj. Mazowieckiego, konkretnie z małej miejscowości pod Warszawą. Moje zainteresowania to sport (w głównej mierze piłka nożna i skoki narciarskie) oraz gry komputerowe. Piszę to podanie, ponieważ na Placu jestem stałym bywalcem od kilku dobrych miesięcy i chciałbym zapobiec łamaniu regulaminu przez innych graczy, a takich bywa mnóstwo, oczywiście nie twierdze, że to ja jestem ten święty, mimo wszystko regulamin mam do głowy wbity jak tabliczkę mnożenia. Uważam, że jestem graczem pomocnym i takim, z którym można pogadać na wiele tematów oraz, że społeczność tworząca Placyk nie ma problemów z moją osobą. Nie byłem jeszcze administratorem na innych serwerach, lecz mam nadzieję, że jeśli zostanę nim na Placu to szybko przyswoję sobie wiedzę na temat sprawowania tej funkcji. Moja aktywność na serwerze stoi na wysokim poziomie.

Pozdrawiam, Adaś

Adaś to naprawdę stały,lubiany i miły gracz Placu.Regulamin zna  zawsze pomaga nowym graczom.Ideał 

Jestem zdecydowanie na tak

Pozdrawiam Henieq.

Jestem na tak. Co tu dużo mówić, Adaś to „swój chłop”. Jedynym problemem jaki możesz mieć to fakt że obecnie jest +\- 8 aktywnie grających adminów i to że twoje podanie jest trochę późno napisane. Regulamin znasz, na serwerze sie udzielasz, aktywny ma forum w miarę jesteś więc czego chcieć więcej? Pomimo tego że jest dużo nowych adminów, życzę Ci abyś dostał swoją szansę. Tak więc powodzenia i żebyś się spełniał w swojej roli (jak ją dostaniesz) a także samych ciepłych słów pod podaniem.

52 minuty temu, Garzki napisał:

Jedynym problemem jaki możesz mieć to fakt że obecnie jest +\- 8 aktywnie grających adminów i to że twoje podanie jest trochę późno napisane. 

Według mnie to żaden problem. Jestem zdania, że im więcej aktywnych, a tym bardziej ogarniętych graczy w administracji, tym lepiej. A co do Samego @Adas'a. Fajny, miły, ogarnięty gracz, tylko czasami mam wrażenie, że boisz się odzywać przez mikrofon, nie wiem czy się boisz/wstydzisz(?), czy jesteś po prostu małomówny, ale fajnie by bylo jakbyś się częściej odzywał, gdy jesteś na serwerze. Po za tym nie mam żadnych zastrezeżeń co do Twojej osoby. Myślę, że dasz sobie radę na stanowisku administratora serwera, więc jestem na Tak.

Pozdrawiam, rzuf.

Edited by Rzuf

Stały gracz, którego szczególnym atutem może być jego asertywność. Czasami jednak za bardzo pociągają go emocje, którym daje upust na czacie (szczególnie w postaci licznych przekleństw oraz nadmiarem komend voteban/mute). Dodając do tego jego wspomnianą wcześniej "niełamliwość" i mocne przekonanie o własnej racji, mogą pojawić się liczne konflikty na płaszczyźnie gracze-administracja.

Według mnie gracz Adaś jeszcze nie dojrzał do tego stanowiska, ale aktywność jak najbardziej na plus. 

Jestem na NIE.

spike.

Spoiler

PS. W załączniku wysyłam screeny, potwierdzające moje zdanie. Wstawiłem tylko trzy, ze względu na to, że są to screeny z ostatnich dni. Móglbym się cofnąć o miesiąc czy dwa, to może bym znalazł nawet jakieś smaczki. Tu podaję tylko wystarczający transparent. 

adaś.2.png

adaś.3.png

adaś..png

8 godzin temu, spike napisał:

. Czasami jednak za bardzo pociągają go emocje, którym daje upust na czacie (szczególnie w postaci licznych przekleństw oraz nadmiarem komend voteban/mute). Dodając do tego jego wspomnianą wcześniej "niełamliwość" i mocne przekonanie o własnej racji, mogą pojawić się liczne konflikty na płaszczyźnie gracze-administracja.

Według mnie gracz Adaś jeszcze nie dojrzał do tego stanowiska, ale aktywność jak najbardziej na plus. 

Pokaż ukrytą zawartość

PS. W załączniku wysyłam screeny, potwierdzające moje zdanie. Wstawiłem tylko trzy, ze względu na to, że są to screeny z ostatnich dni. Móglbym się cofnąć o miesiąc czy dwa, to może bym znalazł nawet jakieś smaczki. Tu podaję tylko wystarczający transparent. 

Co do przekleństw, prawda czasami, a nawet często daje ponieść się emocjom i w tym przypadku mogę tylko obiecać poprawę. A co do tych votebanów/votemutów, to jeśli już je wpisuje to są one jak najbardziej słuszne, natomiast w większości przypadków po prostu wpisuje tą komendę, ale nikogo nie votebanuje/votemutuje, tak żeby gracz łamiący regulamin (np. namawiający do rtv lub  podczas głosowania) w jakiś sposób przestraszył się tej komendy i powstrzymał się od następnych wybryków. Natomiast co do tej mojej niełamliwości, uważam, że jestem graczem, który nie wchodzi w konflikty z innymi i staram się załagadzać spory, nawet jeśli jest to na moją niekorzyść. Dzięki za opinie oraz za to, że zauważyłeś moje błędy i o nich napisałeś. 

Pozdrawiam, Adaś

jestem 100% na TAK

Adas jest pomocnym graczem czesto mi pomaga, zawsze można na niego liczyć oraz miło spędzać czas.

Czasami daje sie ponieść emocjom , ale to natura człowieka. Jest to zaufana osoba. Moim zdaniem nadaje się na pozycje admina.

Pozdrawiam Agust D

Edited by Agust D

Gracz bardzo dużo czasu spędza na serwerze w mojej opini nie jest toksyczny Jestem na tak. 

Jestem Na Tak Pomocny miły gracz zna regulamin i wiele innych rzeczy 

Gralem z toba dzisiaj. Nie wiem czy miły bo mało mówisz, ale bardzo pomocny.

Co do Adasia nie mam mu nic do zarzucenia zna regulamin i go przestrzega. Jestem na TAK

Jestem jak najbardziej za, Adaś jest pomocny i uprzejmy, nie gra pod fragi, można z nim pogadać. Nie widziałem żeby z kimś się kłócil albo kogoś prowokował. Jeden z aktywniejszych graczy zarówno na serwie jak i na forum. Wiadomo, że nie każdy jest święty, ale myślę że po dostanie adma, pomyśli dwa razy zanim przeklnie na chacie i taka sytuacja się nie powtórzy. Warto dodać, że gdy grany jest Jail, to zawsze chętnie pomaga w  CT, co według mnie jest duża zaletą z racji że graczy mogących/używających mikro jest mało, a jeżeli tacy są to czasami zostawiają CT puste lub kogoś samego, nie dającego rady. Takich adminów nigdy za wiele.

Pozdro, Zygi :)

Teraz bez prowo do legusa. Wbiłem dzisiaj pierwszy raz na serwer i zostałem nie lada zaskoczony. Zawsze myślałem, że na placyku grają sami degeneraci, ale po dzisiejszym dniu zmieniłem swoje zdanie, a jednym z powodów był @Adas, który jako pierwszy wyciągał pomocną dłoń. Gracz jest także kulturalny i na swój sposób miły. Jak najbardziej na tak.
B.R.

Jestem na TAK, ponieważ tak jak wielu wspominało @Adas jest bardzo pomocnym gracze. Może i czasami wybuchnie gniewem lecz na ogół jest miły i spokojny, a kto nigdy nie wybuchł niech pierwszy rzuci kamieniem :D

Adas to pomocny gracz, który spędza sporo czasu na serwerze. Nie widziałem żeby łamał jakkolwiek regulamin. Myślę że nada się na administratora. 

Cześć, z uwagi bardzo dobre opinie wśród graczy oraz ogólny brak widocznych problemów z twoją osobą, uważam że warto dać ci szansę aby zostać jednym z nas!

Witamy w gronie administracji, na forum dostaniesz instrukcję z informacjami co dalej :) 

Powodzenia!

Guest
This topic is now closed to further replies.