Skocz do zawartości
Snajpero28

[TTT] Snajpero

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16). -> 15
2. Adres e-mail. -> [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. -> STEAM_0:0:157742020
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. -> Nie byłem nigdy adminem, nie posiadam doświadczenia jako administrator.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. -> W porze popołudniowej nie jest częsty widok zielonego nicku, a chciałbym to zmienić. Graczem jestem aktywnym, raczej niekonfliktowym, a dodatkowa para rąk zawsze się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, jestem na Tak,

Snajpero jako jeden z nielicznych zasługuje na rangę, zna regulamin, nie jest konfliktowy. W porównaniu do "nowych" administratorów, wyróżnia się tym że nie dostanie rangi za bycie "śmieszkiem który raz do czasu po-trolluje ale ma grono znajomych które zawsze go poprze", "byłym adminem który 3 lata temu miał rangę a więc mu się należy, a po miesiącu już go nie widać" albo "totalnego toksika który klnie o byle co, najlepiej by zbanował każdego"

Od jakiegoś czasu nie gram na serwerze z grubsza z powodu "nowych" adminów którzy według mnie wprowadzają patologie na serwer... a to że sprawdzają reporty, lub banuja ghosterów nie znaczy że są super i powinno się ich szanować...

Jeżeli snajpero dostanie rangę to bardzo możliwe że znowu sobie pogram na serwerze... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet tak patologiczny admin jak ja zna Snajpero i nie ma co do niego zastrzeżeń. Wykazuje się on dużą aktywnością i ma spory staż na serwerze z tego co mi wiadomo. Nie ma z nim większych problemów. Jedynym, małym zastrzeżeniem może być to,że przez to,że rzadko go słychać część graczy może go nie kojarzyć(nie wiem czy tak to działa, ale zakładam,że może).  Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, edzio72 napisał:

"byłym adminem który 3 lata temu miał rangę a więc mu się należy, a po miesiącu już go nie widać" albo "totalnego toksika który klnie o byle co, najlepiej by zbanował każdego"

Oni już nie są w administracji dałnie.
Co do samego podania, snajpero spoko gość, nie sprawia problemów. Można mu dać szansę.

Edytowane przez PutaMadre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie sprawia jakiś większych problemów na serwerze. Można dać mu szanse. Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co ja mogę powiedzieć podanie biednie napisane ale się nie mam prawa czepiać moje było jeszcze gorsze. człowiek który pomimo tego że gra od 2017 zjadł mnie godzinami o prawie 200h dość ogarnięta osoba jakoś spiny nigdy z nikim nie miał, a ktoś miejsca tako musi pokryć. jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi