Skocz do zawartości
Matrix.PL

|Skarga| RaKNeT

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick osoby oskarżonej: RaKNeT
2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:110865511
3. Przybliżona data zajścia: ~13:30
4. Nazwa mapy: ttt_goldenplixprison_v3
5. Opis sytuacji: Generalnie po tym jak go zabiłem w pierwszej rundzie (z tym że nie powinienem tego robić raczej było trochę racji, ale to swoją drogą) postanowił, że będzie mnie RDMować i obrażać.
W pierwszej rundzie go zabiłem (nieświadomy, ale RDM :v)
W kolejnej poleciał na mnie kos na start i jakiś inno stracił karmę zanim jeszcze skończyłem odpisywać na report.
W następnej dostałem w głowę jak tylko mnie zobaczył. (Demko to jest powtórka z tej sytuacji. Nie wiem czy kogokolwiek to będzie interesować, ale zrobiłem) replay.dem
Czwarta nasza runda wyglądała tak, że biegałem za nim i czekałem aż mnie zabije. Ograniczyło się do obicia do 5hp i nazwania debilem (nagrywałem tę rundę, ale to raczej nic szczegółnego, ciężko znaleźć warty uwagi moment. Poza tym plik jest za duży, żeby go wstawić). Za to też wstawiłem screen z tego co mu napisałem po rundzie (tak w o odniesieniu do tego jak mnie nazwał :v)

Spoiler

818492347_dyskusjanapoziomie.png.c21e2512659127d0056d5679b1500af9.png

6. Coś od siebie: Generalnie nie lubię wchodzić na serwer i słyszeć, że "mam mało karmy, więc na pewno dużo RDMuje". A z tym "kolesiem" podobno już jakieś problemy były, ale nic mi o tym dokładniej nie wiadomo. Dorzucam jeszcze jak wyglądały odpowiedzi na reporty, które mu wysłałem w międzyczasie.

Spoiler

report1.png

report2.png

P,S, Jeszcze podobało mi się jego stwierdzenie, gdy ktoś przytoczył, że "Kreciq jest operatorem i miał ~670 karmy, więc co w tym dziwnego, że też mam niską". On stwierdził, że Kreciq to może, ale jakiś random to już nie #Równouprawnienie

Edytowane przez Matrix.PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas trwania mapy  ttt_goldenplixprison_v3 RaKNeT zabijał i wyzywał Matrixa. Na własne oczy widziałem jak zrobił revenge RDM - zabił, sprawdził ciało, wyrzucił za płot. Według mnie, lepiej byłoby zwrócić uwagę na mapę poprzednią (ttt_minecraft_b5) na której działo się coś więcej oprócz rdmów ze strony oskarżonego. Osoba na którą złożona jest ta skarga wypowiedziała mniej więcej takie słowa jakie napisał Matrix w punckie 6. Wtedy to przytoczyłem karmę Kreciqa "666" na co RaKNeT odpowiedział "ale on to może". Matrix jako zdrajca dał kosa na RaKNeTa podczas trwania mapy ttt_minecraft_b5). Gdy oboje już byliśmy martwi RaKNeT stwierdził, że Matrix to "debil". Gdy spytałem się oskarżonego o powód czemu nazwał tak Matrixa, nie znalazł żadnego argumentu.
To tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od siebie dodam,że ten gracz również mi podpadł wyzywając mnie osobiście po tym jak dostał slayia za śmieciowe zgłoszenie, następnie otrzymał kolejne za wyzwiska w stronę administracji. Jednak po odczekaniu kary przeprosił i postanowiłem nie karać go bardziej, jednak jak widzę nie tylko ja miałem z nim "problemy".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przejmuję sprawę. Oskarżony dostaje bana na miesiąc. Skargę można zamknąć.
EZ CLAP

Edytowane przez PutaMadre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.