Jump to content
Nfz

[Skarga]o fuck! Pan Franciszek

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej:o fuck! Pan Franciszek

2. Steam ID osoby oskarżonej:STEAM_1:0:211317314

3. Steam ID osoby zgłaszającej:

4. Przybliżona data zajścia:02.06.2019

5. Nazwa mapy:ba_2017_minecraft

6. Opis sytuacji: Zaczeła się runda Gracz Guzior Zrespil się w celi z secretem to zaczął go bić a Pan franciszek bez podania żadnego polecenia zabił Guziora po czym powiedział ze to nie był free kill 

"11. Antyterroryści mają prawo zabić Terrorystę, który nie słucha poleceń, posiada broń, przebywa w miejscach niedozwolonych, np. zbrojownia, secret."

a Guzior nie znajdował się w takim oto miejscu 

po czym runde lub 2 później zaczął wyzywać Guziora.

7. Coś od siebie:Jestem za aby Pan Franciszek Dostał bana na CT oraz mute 

Gdy zaczęła się runda wydałem polecenie: po otworzeniu się waszych cel macie bezruch w celach, kto ma granat, lub broń ginie. Więc nie pisz, że bez wydania żadnego polecenia. Poza tym, gdy zaczął bić secreta, w bardzo szybkim tempie wydałem polecenie secret dziabany ginie, chwile po wydanym poleceniu zabiłem Guziora. Uważam, że nie popełniłem żadnego błędu zabijając Guziora ponieważ po wydaniu polecenia nadal bił secreta. Jeszcze dodam, że gracz piszący na mnie skargę próbował się kłócić o to, że zabiłem go kiedy zostało wydane polecenie: teraz idziecie na skrzynię, a on poszedł na skrzynie dalej, a w regulaminie serwera jest jasno napisane: 7. Wszystkie polecenia należy wykonać najszybszym tempem i najkrótszą drogą, chyba że zostało powiedziane inaczej. A poza tym niby za co miałbym dostać tego mute'a i bana na CT?

Edited by qbas

Podając podpunkt jedenasty z regulaminu tak naprawdę sam sobie odpowiedziałeś na tą skargę "przebywa w miejscach niedozwolonych, np. secret". Kiedy terrorysta,w tym przypadku Guzior bił secreta, to miał w tym jakiś określony cel (wejście do tego secreta) więc uważam, że prowadzący zabił go jak najbardziej słusznie i nie musiał mówić o tym, że kto bije secreta ginie. Jestem za tym, żeby nie karać Pana Franciszka.

Pozdrawiam

10 minut temu, Adas napisał:

Kiedy terrorysta,w tym przypadku Guzior bił secreta, to miał w tym jakiś określony cel (wejście do tego secreta)

Aby ct mógł zabić tt na mocy ppkt. 11 z regulaminu to terrorysta najpierw musi wejść do tego secreta by nie było fk. Pisząc, że "tt najprawdopodobniej  miał zamiar wejść do secreta" nie upoważnia prowadzącego do zabicia zanim terrorysta faktycznie nie znajdzie się w secrecie

Godzinę temu, BoguS napisał:

Gdy zaczęła się runda wydałem polecenie: po otworzeniu się waszych cel macie bezruch w celach, kto ma granat, lub broń ginie. Więc nie pisz, że bez wydania żadnego polecenia. Poza tym, gdy zaczął bić secreta, w bardzo szybkim tempie wydałem polecenie secret dziabany ginie, chwile po wydanym poleceniu zabiłem Guziora. Uważam, że nie popełniłem żadnego błędu zabijając Guziora ponieważ po wydaniu polecenia nadal bił secreta. Jeszcze dodam, że gracz piszący na mnie skargę próbował się kłócić o to, że zabiłem go kiedy zostało wydane polecenie: teraz idziecie na skrzynię, a on poszedł na skrzynie dalej, a w regulaminie serwera jest jasno napisane: 7. Wszystkie polecenia należy wykonać najszybszym tempem i najkrótszą drogą, chyba że zostało powiedziane inaczej. A poza tym niby za co miałbym dostać tego mute'a i bana na CT?

w ciągu dalszym nie powiedziałeś żadnego słowa o secrecie do czasu kiedy ci powiedziałem ze nic takiego nie powiedziałeś

Polecam obejrzeć demko

Wydałem polecenie secret dziabany ginie

3 minuty temu, BoguS napisał:

Wydałem polecenie secret dziabany ginie

z 20 sek po tym jak zrobiłeś FK

Która to była runda? Ktoś? Coś?

Nie chce mi się oglądać całego demka, żeby jedną sytuację znaleźć 😎.

Z uwagi na małą szkodę społeczną temat zamykam, nie mam zamiaru wymuszać na żadnym z moich adminów tracenia swojego osobistego czasu żeby ściągać demko i badać sytuacje pojedynczego FK który z samej definicji jest już do zakwestionowania

Wy macie takie sytuacje załatwiać na serwerze - jeżeli jest admin to z jego pomocą a jeżeli nie to z pomocą jakichś starszych weteranów, jak będziecie z każdą pierdołą zaraz latać na forum to nikt nie będzie miał czasu na nic.

Ukarany nic nie dostanie a w razie bezsensownego ciągnięcia dyskusji na ten temat będę banował tych kręcących niepotrzebną aferę z dupereli - ogarnijcie się.

Co do samej sytuacji - nie wchodząc w nadmierną interpretację regulaminu, jeżeli dany gracz X bije secreta to praktycznie zdaje sobie sprawę w 100% że igra ze śmiercią gdyż defaultem jest to żeby tego nie robić

Tutaj jednak wielka prośba do wszystkich prowadzących Jaila, w tym @BoguS żeby nie dążyć na siłę do sytuacji w której można zabić więźnia
Dobry CT prowadzi jak najdłużej zabawy - tak aby na końcu została jedna osoba która wygrała a reszta miała frajdę
Dobry TERRO szuka możliwości żeby zabić CT

Ot taka (moja) idea Jaila - Więc jeżeli ktoś go prowadzi, to powinien być jak najbardziej pobłażliwy w miarę możliwości - tak aby każdy mógł uczestniczyć w zabawach

Reszta tego tematu to abstrakcja więc zasypuje to gruzem, tam gdzie tego miejsce

Guest
This topic is now closed to further replies.