Jump to content
Nfz

[Skarga]o fuck! Pan Franciszek

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej:o fuck! Pan Franciszek

2. Steam ID osoby oskarżonej:STEAM_1:0:211317314

3. Steam ID osoby zgłaszającej:

4. Przybliżona data zajścia:02.07.2019

5. Nazwa mapy:jb_bravo

6. Opis sytuacji: zaczęła się runda nie usłyszałem polecenia pan Franciszek powtórzył "Macie być środku celi na kucaka potylicą skierowaną na południe" wykonałem polecnie jak trzeba o bezruchu nic nie powiedział to sobie skakałem po czym zginąłem bez powodu

7. Coś od siebie:Szczerze nie lubie tego gracza za prowadzenie jailbreaka po chamsku i pod kille normalnie bym nie składał tej skargi

Runda 1:2

Edited by Nfz

Byłem na serwie jak to sie wydarzyło Nfz polecam zbadać uszy dokładnie bo ewidentnie jest cos nie tak 

1 minutę temu, Majami napisał:

Byłem na serwie jak to sie wydarzyło Nfz polecam zbadać uszy dokładnie bo ewidentnie jest cos nie tak 

polecam obejrzec demko

a runde lub 2 wczesniej gracz zagrał totalnie pod kille ponieważ miałem free daya

Teraz, Nfz napisał:

polecam obejrzec demko

ale ja nie muszę nic oglądać byłem i jestem ciągle na serwerze...

Nie powiedziałem macie być w środku celi tylko bezruch w celi.

Nfz, Nfz, Nfz.

Człowieku polecam Ci zacząć uczęszczać na lekcje Polskiego które chyba omijałeś szerokim łukiem. Twoje zdania są niepoprawnie złożone a dodatkowo chyba nie wiesz co to jest interpunkcja. Twoje skargi na forum są naprawdę błache, popatrz sam na to co piszesz. Moim zdaniem powinieneś dostać bana na jakiś czas żebyś przemyślał to jak bardzo nie szanujesz czasu innych a także to jakie są twoje skargi które cały czas piszesz. Dopiero co Timon zamknął twoją "skargę" którą napisałeś na Bogusia, przypominam że timonek wspominał żeby szanować nas samych i nie latać na forum przez jednego freekilla. Naprawdę chcesz żeby ktoś musiał bawić się około 30 minut (pobranie demka, odpalenie go + znalezienie całej akcji) żeby rozstrzygnąć jednego głupiego freekilla? Szkoda mi administracji (i całej społeczności) że musi się z Tobą użerać bo jest to na pewno męczące. Zastanów się czy może to ty nie popełniłeś błędu skoro nawet @Majami mówi że to była twoja wina. Jeśli skarga jest niepotrzebna proszę (zapewne w imieniu większości społeczności PZ) o ukaranie Nfz'a na pewien czas, by zastanowił się czy wszystko co robi jest konieczne i to czy jego sprawy są tak bardzo ważne żeby latać z tym na forum.

Spoiler

Daruj Sobie, męczysz wszystkich ludzi na serwerze. Robisz wielkie coś z niczego. Zapamiętaj że to tylko głupie pikselki o które ty ciągle płaczesz.

Do czasu sprawdzenia i wydania decyzji przez administrację temat zamykam.

Obejrzałem demko i było wyraźnie słychać komendę: ,,Bezruch na kucaka potylicą na południe". 
Zostałeś zabity jak najbardziej słusznie.

Edited by Nex17

Guest
This topic is now closed to further replies.