Jump to content
Nfz

[Ban]EyeZo

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara:EyeZo

2. Steam ID:STEAM_0:0:144847495

3. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:144847495&advType=steamid&Submit

4. Opis sytuacji:Byłem na serwerze była mapa surf i powiedziałem zagrał bym sobie jaila i jak to powiedziałem zaczął się vote na mapę a ja nie wiedziałem że tak owy będzie i dostałem mute na 120 min. bardzo się zdenerwowałem i napisałem "*DEAD* EyeZo : niech ci kurwa stary zdechnie spierdalaj" wiem to było głupie i nie rozsądne jeżeli dostane jeszcze jedną szanse aby wrócić na plac to jej nie zmarnuję

5. Coś od siebie: Proszę o odbanowanie wiem że z 90% społeczności serwera mnie nie lubi ale spróbuję to naprawić

Przepraszam cię @pomidor™ zachowałem się jak ostatni idiota

No niestety, za głupotę się płaci. A to nie pierwszy raz, kiedy kogoś wyzwałeś.

Edited by Adas

Byłeś, jesteś, będziesz nielubiany a na dodatek jesteś troszkę arogancki.  Szansa może i Ci się należy ale bez zmiany swojego zachowania na serwerze jak i na forum nie widzę dla Ciebie szansy. 

19 minut temu, Adas napisał:

No niestety, za głupotę się płaci. A to nie pierwszy raz, kiedy kogoś wyzwałeś.

Ja tu tylko to zostawię.

Spoiler

2019-01-17 21:06:12    niech ci kur*a kot zdechnie .
2019-02-04 20:49:38    spier*alaj z tymi dollsami.
2019-01-30 19:19:01    ty sie tam nie odzywaj psie.
2019-01-29 21:29:29    popie*doliło was?.
2019-01-28 19:16:44    a ty sobie złóż podanie o przyjęcie do ośrodka psychiatrycznego.
2019-01-27 22:11:20    je*ane gowno co placze ze go zbaijam i nie umie dop awp doleciec i jest pi*da nie polecam nie umie zamknac mordy.
2019-01-20 14:13:50    (Team) pier*ol sie nex.
2019-01-15 22:25:41    ZASIADZ NA BUTLI KU*WO PIER*OLONA.

Pierwszy raz widzę żeby ktoś miał taki tupet i pisał odwołanie od perma dzień po otrzymaniu. Może zasługujesz na kolejną szanse ale na pewno nie w najbliższym czasie. Już kilka razy mówiłeś, że się zmieniłeś i jak widać kłamałeś. Zresztą te odwołanie napisane tak samo na szybko jak twoje inne posty. Obraziłeś rodzinę pomidora, który tyle razy ci darował i bronił. Na tą chwile absolutne NIE.

9 godzin temu, Nfz napisał:

wiem że z 90% społeczności serwera mnie nie lubi

Z tego co pamiętam to upierałeś się, że tylko ja mam z tobą problemy. Najwidoczniej trzeba było posunąć się aż do permbana abyś w końcu zrozumiał swoje złe zachowanie :/

mówicie że ja się zachowuje jak dzieciak to chociaż przestańcie z tym 

Untitled.png

Edited by Nfz

@Nfz nie było mnie na serwerze bo juz długo nie gram, ale powiem ci jedno to co poza serwera nie obchodzi nikogo. Jeżeli ktos by cie zwyzywal na serwie to dostanie bana/mute/gaga więc twoje zdjęcie spod profilu na 100% nie da bana dla tych osob które to pisaly, zawsze możesz komentarze usuwać co za problem? 

A wracając do skargi po tym co widzę na forum to kolega na unbana nie zasługuje

Pozdrawiam Kuba

Edited by Jakub Jakub ;)
Małe poprawki

1 minutę temu, Jakub Jakub ;) napisał:

twoje zdjęcie spod profilu na 100% nie da bana dla tych osob które to pisaly

czy napisałem aby ktoś ich zbanował?

napisałem żeby przestali

Przekażę tobie bardzo wartościową informację. Można wyłączyć możliwość komentowania na profilu :^

3 minuty temu, Nfz napisał:

napisałem żeby przestali

No bo forum to idealne miejsce do tego no tak...

A tak wgl to z tego co pamiętam napisałeś coś podobnego do Strike kiedy to on dostał bana :) Wstaw tu jeszcze kilka screenów z profilu jakby to miało coś ci dać :/ 

18 minut temu, Nfz napisał:

Untitled.png

Nfz my zrobiliśmy to samo co ty u Str1ke pod profilem :))

Nfz więc tak, tak jak kolega wyżej napisał musiałeś dostać bana zebyś może trochę się czegoś nauczył. Taka sytuacja wydarzyła się nie pierwszy raz. Np na mikrofonie po tym jak np. Admin nie dał "respa" na course, ktoś ciebie zabił, albo zabrał broń to " Plułeś na graczy" wielokrotnie... mało tego obrażałeś nas,graczy placu zabaw o byle "gówno".. Wyluzuj trochę.Sam nie jestem święty ale to co ty zrobiłeś było przegięciem.Poczekaj trochę czasu dopiero minęło dopiero  kilkanaście godzin od pbana a ty napisałeś odwołanie.Może kiedyś Pomidor ci wybaczy

Pozdrawiam Henieq.

Godzinę temu, Nfz napisał:

Untitled.png

Nfz - w tym momencie dostajesz warna za prowokacje oraz offtopic. I cyk dwójeczka.

Ogarnij się chłopie bo twoja kariera na placu skończy się szybciej niż weekend. 

22 minuty temu, nonejm napisał:

Nfz - w tym momencie dostajesz warna za prowokacje oraz offtopic. I cyk dwójeczka.

Ogarnij się chłopie bo twoja kariera na placu skończy się szybciej niż weekend. 

powiesz mi czym prowokuje?

Okej może trochę nie na miejscu ale jak na to patrzę to aż się śmieję. Piszecie o tym ze sie źle zachowuje a sami się z lepszej strony nie pokazaliście tymi komentarzami. Pomimo tego że ban jest słuszny a to odwołanie bezsensowne (na ten moment) to muszę powiedzieć że jeśli ktoś się zachował jak ostatni debil to nie znaczy że wy też musicie się tak zachowywyać (chodzi o pisanie tych komentarzy). Przepraszam za lekki offtopic ale trzeba się ogarnąć bo nie jesteśmy zwierzakami, tworzymy społeczność i nawet jeśli ktoś nie zachowuje się fair wobec nas to nie oznacza to ze tez mamy sie tak zachowywac. Gra ma być przyjemnością a nie pluciem jadem, ogarnijcie sie.

1 minutę temu, Garzki napisał:

Okej może trochę nie na miejscu ale jak na to patrzę to aż się śmieję. Piszecie o tym ze sie źle zachowuje a sami się z lepszej strony nie pokazaliście tymi komentarzami. Pomimo tego że ban jest słuszny a to odwołanie bezsensowne (na ten moment) to muszę powiedzieć że jeśli ktoś się zachował jak ostatni debil to nie znaczy że wy też musicie się tak zachowywyać (chodzi o pisanie tych komentarzy). Przepraszam za lekki offtopic ale trzeba się ogarnąć bo nie jesteśmy zwierzakami, tworzymy społeczność i nawet jeśli ktoś nie zachowuje się fair wobec nas to nie oznacza to ze tez mamy sie tak zachowywac. Gra ma być przyjemnością a nie pluciem jadem, ogarnijcie sie.

Nie widzę tu jakiegoś plucia jadem a jedynie karmę która go spotkała. To było czysto ironicznie nawet napisane dokładnie tak samo . Nie ciągnijmy tego dalej i zajmijmy już się graczem, który ewidentnie nie zasługuje na unbana :/ 

Godzinę temu, Nfz napisał:

powiesz mi czym prowokuje?

Powiem to raz i zwracam się do wszystkich o zaprzestanie offtopicow. Rowniez do Ciebie NFZ. Od wyjaśnień są pw jeśli nie rozumiesz co zrobiłeś. 

Zadaj sobie pytanie. Czy taka błahostka była warta życzenia śmierci osobie, której nie znasz? Nie pojmuję czegoś takiego...

Gwarantuję, że gdybyś powiedział do mnie tak w rzeczywistości, to zęby wylądowałyby na podłodze. Jesteś gówniarzem, który myśli, że wszystko mu wolno, utrzymują Cię rodzice i jeszcze cały ch*j wiesz o życiu. Ciekawe, co byś zrobił, gdyby ktoś z Twojej rodziny zginął, zachowałeś się jak totalny pajac. Dla mnie jesteś nic niewart.

Spoiler

qPVh8EZ.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.