Skocz do zawartości
PANDAMONIUM

odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. PANDAMONIUM #MUSIC , STEAM_0:0:442317506

2. Data i godzina otrzymania bana:  02-02-19

3. Serwer:  ██

4. Długość Bana:  PERMANENT

5. Ban na serwer 

5. Powód bana: Auto BH

6. Admin banujący: Pomidor

7. Opis : Jeżeli chodzi o moją osobę to naprawde mogę napisać tak pisze odwołanie ponieważ ban jaki dostałem nie jest słuszny na tamten moment ok Posiadam auto BH na swoim systemie komputera ale nie był on stosowany na serwerze  ██ ★ cs-PlacZabaw.pl ★ JAILBREAK ★ GANGI  dlatego też proszę o rozpatrzenie mojego unbana :) 

8. Link do bana na stronie http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&page=3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam Pande jako ogarniętego i rozsądnego gracza. W dodatku szczerze przyznał się do posiadania auto bh, więc myślę, że opamiętał się, żałuje tego (nie wiem, czy faktycznie używał wtedy tego  bh czy nie) i uważam, że jeszcze jedna szansa mu się należy i na pewno jej nie zmarnuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panda zawsze był miły i ogarnięty a przynajmniej takim go zapamiętałem. Wiadomo że cheaty to zło ale jeżeli nigdy nie używał auto bh na serwerze i nie stwarzał sobie tym samym przewagi nad innymi graczami z serwera to myślę że zachował się fair w stosunku do społeczności Placu i należy mu się UB. Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo, że chłop jak widać pisał podanie na szybko to gdyby mu nie zależało to tego by w ogóle tu nie było. Serio pamiętam jak Panda wbijał na Plac to zawsze kulturalnie się witał i robił atmosferę. Jeżeli faktycznie używał skryptów na placu to mega słabo ale mimo wszystko za HEHE "całokształt" gracza należy się chociaż skrócenie kary :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, pomidor™ napisał:

Ups, chyba wzór skopiowany nie z tego forum co trzeba 😂.

Masz rację, na wyżej wymienionym przez Ciebie serwerze może i ze skryptów nie korzystałeś, ale na naszym już tak.

Wiesz ,,Pomidor" Powiem tylko tyle Jeżeli chodzi o powód bana ok wiem nie powinienem itd ale wiesz ze społecznością waszego serwera naprawdę było fajnie i liczę jednak na to że mógłbyś dać drugą szansę jednak wiesz zrozumiałem błąd i wiem że brakuje mi czegoś takiego jak resocjalizacja w ramach rekompensaty mogę powiedzieć tylko tyle że jest mi bardzo przykro nie widzę innego rozwiązania Dzięki za rozpatrzenie tego wniosku tak czy owak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, pomidor™ napisał:

Czyli jednak się przyznajesz, tak?

Powiem krótko tak przyznaje się że używałem wspomagacza AUTO BH 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze , że się przyznałeś , ale nie podoba mi się to, że pisząc to odwołanie okłamałeś nas.

W dniu 12.02.2019 o 11:46, PANDAMONIUM napisał:

Posiadam auto BH na swoim systemie komputera ale nie był on stosowany na serwerze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, qbas napisał:

Dobrze , że się przyznałeś , ale nie podoba mi się to, że pisząc to odwołanie okłamałeś nas.

Jeżeli chodzi o kłamstwo noo to tak skłamałem ale jednak wolałem mieć już sprawę za sobą a za kłamstwo przepraszam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie ban zostaje do 1 marca, za kłamstwo się płaci.

Powiem więcej, jakiś czas temu zarzekałem się, że więcej unbanów za używanie skryptów nie będzie, ale zważywszy na to, że byłeś raczej lubiany na serwerze, to ostatni raz zrobię wyjątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi