Skocz do zawartości
hasaci2

[Ban] Hasaci

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Hasaci

2. Steam ID: STEAM_0:1:207512011

3. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Hasaci&advType=name

4. Opis sytuacji: Ghosting

5. Coś od siebie: Proszę o nową szasę na serwerze 

Z okazji że po prawie 4 godzinach został napisany nowy post (a nie mam zamiaru potwierdzać wszystkiego by poprawić kilka słów) pozwoliłem sobie wkleić go i poprawić. 

1. Nick, na który została nałożona kara: kotlet

2. Steam ID: STEAM_0:1:207512011

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:207512011&advType=steamid

4. Opis sytuacji: Ghosting wiem to jest bardzo zla rzecz 

5. Coś od mnie: Bardzo przepraszam administracje i graczy za moje zachowanie i proszę od banowanie i taka sytuacja się więcej nie powtórzy Mam nadzieje że jeszcze zagram na serwerze przepraszam z góry jeszcze raz 

Dla każdego kto to czyta - Proszę pamiętać że przez pewien okres czasu macie możliwość edytowania swoich postów. Gdy ten czas minie a chcecie poprawić swoją wypowiedź możecie skontaktować się z Administratorem odpowiedniego działu by dokonał zmian.

Do tego prosiłbym o jasne określenie się czy jesteście "za" czy "przeciw" zdjęciu bana najlepiej używając większej ilości argumentów niż "brak przeprosin" oraz "brak skruchy" (tak jak dwóch Panów poniżej). Może oba są ważne lecz nie najważniejsze w tego typu sprawach.
NavySealPL :) 

Edytowane przez NavySealPL
Drugie odwołanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poważnie?

Nawet nie przeprosiłeś , nie wykazaleś skruchy za coś tak złego jak ghosting? Nie wiem jak ty ale ja bym na twoim miejscu się wstydził za takie odwołanie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam 

Zaczynając to widzę w twoim odwołaniu skruchę i że zależy tobie na tym aby móc dalej grać na serwerze a że od twojego bana też minęło już dość sporo czasu to myślę że zasługujesz na to by dać tobie drugą szansę ale ostateczna decyzja należy do @Alucardd

Pozdrawiał Pan Czarny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taaa... to ja może zacznę od początku.
Napisałeś 3 odwołanie z czego:
-Pierwsze było nie na temat.
-Drugie było napisane na "odwal się".
-Trzecie (ukryte) zostało napisane po dokładnie 3 godzina i 49 minutach bo zostało Ci wytknięte że brakuje dość ważnych elementów.

Dodam do tego bardzo krótki "opis sytuacji" w którym widnieje tylko czyn jaki popełniłeś.
Teraz gdy zsumuję sobie wszystko to jednak tak nie do końca zgodziłbym się byś dostałego unbana.
Dlatego teraz wszelkie przeprosiny ale czas na plusy :P 

Może te podania były "słabo wykonane" lecz pokazują jak bardzo chcesz wrócić na serwer. Każdy twój błąd który został Ci pokazany starałeś się poprawić lecz nie do końca wiedziałeś jak tego dokonać. Mogłeś zostawić ale dalej się starałeś co doceniam i szanuję. Dodam jeszcze

14 minut temu, Mr.Black napisał:

od twojego bana też minęło już dość sporo czasu

i w tym momencie jestem na TAK dla twojego podania :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi