Jump to content
dennis

skarga krecik

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: krecik ;)

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:52063297

3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_0:0:199982998

4. Przybliżona data zajścia: od ultimatum do dzis ;)

5. Nazwa mapy: ~

6. Opis sytuacji: dnia 11 styczen 2018 roku gracz o nicku krecik ;) otrzymal nastepujace ultimatum https://imgur.com/a/5KKeZho od tego czasu minal juz ponad rok a w tym czasie zdazyl on zebrac https://imgur.com/a/7kZQb9C https://imgur.com/a/R7VU94i 4 bany (tak wiem malo ale i tak duzo zwazywszy na to ze po prostu administracja nie chce banowac tego gracza , oraz 19 gagow oraz mutow w wiekszosci za namawianie i obraze .

7. Coś od siebie: no skoro wyzej wymieniony gracz zlamal ultimatum poraz 23 razy dostajac kare, oraz niezliczona ilosc razy niedostajac mysle ze najlepiej by bylo gdyby wyzej wymieniony gracz zostal pernametnie zbanowany.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę że kogoś ewidentnie boli dupa, mógłbyś to chociaż napisać ze swojego normalnego konta. Krecik zapewne wie co  to jest ironia wiec temu się obraża z innymi na serwerze (nie wydaje mi się żeby naprawdę kogoś na poważnie wyzywał a troszkę go jednak znam). Nie oszukujmy się, gdyby patrzeć na gagi i mute o takie pierdoły (bo inaczej nie można tego nazwać) to większość serwera powinna wylecieć z banem (przykład Rezus który ma XX gagów/muteów za namawianie). Warto dodać że dwa te bany są z votebana który nie w każdym przypadku jest słuszny. Przyznam że czasami mu puszczają nerwy ale każdemu się to zdarza. Wyobraź Sobie że lepiej żeby się wyżyć na jakimś serwerze (dodatkowo 4fun więc tu nie powinno się brać niczego na poważnie) w GRZE(!) niż w normalnym życiu (przynajmniej taka moja opinia). Teraz to co zawsze mówię: Weźcie trochę zluzujcie bo to jest tylko gra która ma być dla nas przyjemnością. Rozumiem że czasem trzeba kogoś „usunąć” ale czy Krecik na tyle przeszkadza że jest do usunięcia? Pamiętajnie że to 4fun i wszystko powinno być bez spiny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku,  że byłem jednym z inicjatorów amnestii chcialbym przypomnieć jedną kwestię. 

 

Cytat

Każde złamanie regulaminu może oznaczać przywrócenie poprzedniej kary w pełnym wymiarze bez możliwości odwołania się od niego i składania kolejnych próśb o cofnięcie kary! 

Dodatkowo mogą zostać nałożone indywidualne ograniczenia/warunki dla danego gracza.

chodzi to o "może " . Te sformuowanie to furtka dla administracji jak i graczy a o co chodzi? A o to że jeśli ktoś będzie po amestii i załóżmy zrobi np freekilla a ktosby zlozyl skarge, czy za takie coś należało by mu sie znów perm? No właśnie i tu wkracza ten punkt. Nie jestesmy zakladem karnym o zaostrzonym rygorze , a kazdy zasluguje na szanse, niemniej jednak nienznaczy to ze graczowi wolno wszystko. Jego postepowania sa oceniane indywidualnie za kazdym razem. Amnestia miala dac okazje wykazania sie gracza ze faktycznie zmienil sie i opanowal, a nakladanie mu kaganca nie ma sensu. Nikt nie jest swiety i za byle co bana nie dostaje. Rownie dobrze sam mogles dostac warna na forum za niezastosowanie sie do wzoru skladania skarg a sam temqt powinien wyladowac w koszu. Ale po co ? A no jestesmy tylko ludzmi i kazdy popelnia bledy wieksze za co dostaje sie kare jak i mniejsze ktore sie wybacza. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypowiedź Garzkiego w zupełności wystarczy.

 

Co do Krecika, jak zasłuży na bana, to go dostanie, zresztą jak każda inna osoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×