Skocz do zawartości
Oliver Queen

[skarga] Januszek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: januszek

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:49947495

3. Przybliżona data zajścia: 2019.02.17 23;00

4. Nazwa mapy: ttt_mc_tiptsky_b5

5. Opis sytuacji: jak podczas próby pobicia rekordu czasu spędzonego na serwerze wyrzucił mnie z serwera żeby to się nie udało {w garry's modzie pokazywało przesto że mam minute w tamtej chwili lecz na gametracker pokazywało tak jakby mnie nie wyrzucił}

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz przybliżyć mniej więcej ile miałeś tego uptime na serwerze, żeby pomóc zrozumieć innym ile czasu włożyłeś w bicie tego rekordu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie ta skarga jest bezsensowna. Rekord powinien pokazywać ile dany grasz przegrał na serwerze a nie ile czasu afczył na spectach. Januszek widocznie uznał że tylko slota zajmujesz i ci kicka dał. Poza tym jak ja byłem na serwerze to mi specjalnie pisałeś żeby cię nie kickować z serwera bo sobie rekord w afczeniu na serwerze chcesz pobić....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Laki miałem w tedy jakieś 12 11 godzin 

Batumen tak prosiłem cie oto żebyś mnie nie kickował ale to z przyczyny takiej że mi mama kazała iść do lasu a odnośnie tego że mnie januszek wyrzucił to było tak że ja wtedy grałem już normalnie jakieś 3 godziny (bo wtedy byłem na afku bo miałem kolacje ) i wyrzucił mnie mówiąc że nie mogę pobić tego rekordy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sumie prawie wszystko się zgadza tylko mam obiekcje co do stwierdzenia że mówiłem cytuje "nie możesz pobić rekordu" akurat takie słowa nie były wypowiedziane przez moją osobe w tamtym momęcie to ja się tylko dusiłem ze śmiechu, Pozdrawiam Radke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi