Jump to content
Sign in to follow this  
Unknown

[skarga] Mały A'Tuin

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: Mały A'Tuin

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:153422726

3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_0:0:149994171

4. Przybliżona data zajścia: Poniedziałek | 18.02.2019 | ok. 17:00

5. Nazwa mapy: mg_oaks_laboratory_fix

6. Opis sytuacji: Gracz, który jest obecnie administratorem na serwerze Placu Zabaw nadużywa swoich praw. Notorycznie slap'uje się na mapach typu "COURSE" na koniec mapy i obraża graczy, gdy opuszcza serwer od zacytuje "nara gówiarze i gówniarki". Odnosząc się do sytuacji na mapie mg_oaks_laboratory_fix gracz, a zarazem administrator postanowił mnie zamrozić co uniemożliwiło mi przejście mapy i pobicia rekordu. Ponadto na wyżej wymienionej mapie postanowił odrodzić wszystkich graczy tylko po to by zdobyć nic nie warte zabójstwa. 

7. Coś od siebie: Drogi administratorze nie wiem czym ci podpadłem, co zrobiłem źle, czy cię uraziłem. Wytłumacz mi tylko dlaczego mnie slap'ujesz, freeze'ujesz nie podając przy tym uzasadnienia. Robisz to notorycznie. Nie wiem czy czerpiesz z tego radość, bo mnie to wcale nie rozwesela. Dałem ci do zrozumienia, byś zaprzestał, lecz ty masz to głęboko w "D". Być może zabranie praw administratora, by ci "pomogło", bądź kara wymierzona przez wyższy organ na tym serwerze. 

Edited by Unknown

Potwierdzam wszystkie stawiane zarzuty w niniejszej skardze. Zachowuje się ten gracz/administrator bardziej jak marny troll niż jak władza serwerowa... Sytuacja sprzed chwili: ktoś notorycznie wybiera tę samą minimapę na mapie mg_yolo_multigames_v2, ja mówię do niego żeby sprawdził to na demku później i ukarał delikwenta to nie dołączę się do skargi, reakcja? "Nie będzie mi się chciało". To fajny administrator.

Teraz, spike napisał:

Mały A 'Tuin to jedna z najbardziej w porządku osób na całej serwerowni. Uprzejmy, miły i pomocny. Jeden z najlepszych administratorów "nowego pokolenia" ;).

Już tyłek wylizany, to może napisz co sądzisz o opisanej w skardze sytuacji?

Edited by Kasia Tusk

Unknown widać że została przez ciebie wymuszona ta skarga. Nie są to czyny godne zabrania administratora, jedyne co powinno wyjść z tej bezsensownej skargi to przeprosiny od Małego A'tuina.

Zabiegi Małego A' Tuina na pewno miały charakter bardziej humorystyczny, niż złośliwy.

Spoiler

A odpowiadając na stwierdzenie Katarzyny T: "tyłek wylizany" odpowiem tak: 

Dzisiaj wszystkim łatwo jest hejtować i obrażać administracje, a próba obrony kogokolwiek z nich od razu wiąże się własnie z tym wczesniej napisanym niedojrzałym stwierdzeniem. Według mnie postawinie gracza, który jest administratorem na równi z innymi graczami (dając mu możliwość popełnienia błedów) jest dużo bardziej odpowiedzialnym podejściem, niż wchodzenie w owczy hejt - "Adminitracja to.."; 'Remzo to..."; "Jeb*ć "tego".

W dzisiajszych czasach od dużo większym aktem odwagi jest bronienie kogoś, gdy ten popełnił bład niż atak jak jakieś piranie. Nie mówie tego tylko, ze względu na zaistniałą sytuację, ale patrząc za ogół forum. Less hate please. ;)

Edited by spike

Ale nie wszystkich to bawiło, a on tego nie rozumiał.

Ostatni raz przypominam, żeby nie tworzyć zbędnych postów nie na temat.

Piszemy argumenty broniące/obciążające osobę oskarżoną, które mają jakikolwiek związek z zaistniałą sytuacją. Cała reszta będzie ukrywana.

Od dyskutowania o pierdołach jest PW.

Nie było mnie na serwerze, kiedy miała miejsce ta sytuacja, ale wydaje mi się, że skarga zupełnie niepotrzebna. Dajcie sobie buzi i po problemie. Żyjmy w zgodzie<3

Dzień dobry,

na początek chciałem powiedzieć, że przepraszam gracza Unknown za moje zachowanie na mapie mg_oaks_labolatory_fix i rozumiem, że może być co najmniej niezadowolony z mojego zachowania na owej mapie. Przez to niezadowolenie jednak wyolbrzymia moje zachowanie.

Teraz odwołam się do zarzutów przeciwko mojej osobie.

Cytat

Notorycznie slap'uje się na mapach typu "COURSE" na koniec mapy ...

Owszem używam komendy sm_slap, lecz po pierwsze - nie tylko na sobie, po drugie - nie na koniec mapy, po trzecie - nic na tym nie zdobywam, gdyż ani nie używam tzw czasomierza, ani nawet nie dochodzę (specjalnie lub niespecjalnie) do końca mapy po "wyslapowaniu" się.

31 minut temu, Unknown napisał:

... i obraża graczy, gdy opuszcza serwer od zacytuje "nara gówiarze i gówniarki".

Od pewnego czasu używam, myślę, zabawnych (no może trochę żenujących i dziecinnych) powiedzonek/epitetów o graczach na pożegnanie, gdy wychodzę z serwera. Tego konkretnego użyłem tylko raz. Uważałem za oczywiste, że moje pożegnania miały charakter tylko i wyłącznie satyryczny, lecz jeżeli kogoś (np. Uknown'a) moje poczucie humoru uraziło to przepraszam.

40 minut temu, Unknown napisał:

Odnosząc się do sytuacji na mapie mg_oaks_laboratory_fix gracz, a zarazem administrator postanowił mnie zamrozić co uniemożliwiło mi przejście mapy i pobicia rekordu.

Ta sytuacja wyglądała w następujący sposób: podczas przechodzenia mapy wszystkie (dwie) przeszkody, które wymagają poświęcenia (najczęściej punktów zdrowia lub czasu) przechodziłem ja, a Unknown czekał aż umożliwię mu przejście "do następnego poziomu" i nie ukrywam, że ten fakt mnie zirytował. Przy pierwszej pułapce zaznaczyłem (raczej w żartobliwy sposób), że wolę jeżeli każdy sam sobie umożliwi przejście, lecz zrobiłem to też Unknown'owi. Przy drugiej takiej pułapce postanowiłem, że zaznaczę to w bardziej dosadny sposób, więc zamroziłem tego gracza. Gdy już go minąłem odmroziłem go i przeszedłem na następny poziom po czym kontynuowałem przechodzenie mapy. Właściwie nie wiem, co się z nim dalej stało, zauważyłem tylko jego dezaprobatę. Myślę, że nie było to bardzo krzywdzące, zważywszy na to, iż zrobiłem to tylko raz.

57 minut temu, Unknown napisał:

Ponadto na wyżej wymienionej mapie postanowił odrodzić wszystkich graczy tylko po to by zdobyć nic nie warte zabójstwa.

Tak, zrobiłem to, lecz jak sam zauważył autor skargi, były one nieznaczące, tym bardziej, że większość graczy popełniła wtedy samobójstwo (oczywiście w grze), czyli zdobyłem tych tzw fragów jeszcze mniej niż mogłem. A propos zdobywania zabójstw. Gracz, który zarzuca mi, że chciałem zdobyć ich o 3/4 więcej sam uniemożliwił mi zdobycie ich znaczącej ilości, bo (o ile mnie pamięć nie myli) 990, które dostaje się za przejście mapy wykorzystując błąd mapy - zastrzelenie mnie z p250, gdy został przeteleportowany do pokoju gdzie nie powinien mieć tej broni.

Godzinę temu, Unknown napisał:

Drogi administratorze nie wiem czym ci podpadłem, co zrobiłem źle, czy cię uraziłem. Wytłumacz mi tylko dlaczego mnie slap'ujesz, freeze'ujesz nie podając przy tym uzasadnienia. Robisz to notorycznie. Nie wiem czy czerpiesz z tego radość, bo mnie to wcale nie rozwesela. Dałem ci do zrozumienia, byś zaprzestał, lecz ty masz to głęboko w "D".

Oczywiście niczym mi nie podpadłeś, ani mnie nie uraziłeś tak żebym cię nękał albo źle traktował na dłuższą metę i chyba temu nie możesz zaprzeczyć. Jeżeli jednak, to bardzo mi przykro.

Wytłumaczyłem, dlaczego cię zamrażałem wyżej. A slap'owałem cię może dwa razy, dlatego uważam, że używanie słowa ,,notorycznie" w tym przypadku jest bezcelowe i przesadzone. Co do uzasadnienia to wydawało mi się, że swoją postawą pokazywałem o co mi chodzi, ale jeżeli tego nie dostrzegłeś to jest mi przykro dwukrotnie.

Nie czerpię radości z tego, że ktoś cierpi w jakikolwiek sposób. Nie odniosłem wrażenia, że chcesz abym przestał (nie miałeś nawet czasu na to, bo robiłem to za mało razy), najwyraźniej znam cię za krótko, żeby zauważyć kiedy masz mnie dość, postaram się to naprawić, oczywiście przepraszam.

Teraz wypowiem się raczej ogólnie.

Tę skargę uważam za niekonieczną, gdyż używaniem komend aby dostać się dalej na mapach typu course nie wyrządzam nikomu krzywdy, a i sam na tym niewiele zyskuję, a na graczach częściej używam komend pomagających niż utrudniających rozgrywkę. Większość moich działań powinno się odbierać jako żartobliwe, a nie złośliwe. Proszę brać to pod uwagę oceniając moje wyczyny w przyszłości.

Dziękuję i pozdrawiam

Mały A'Tuin

Przeprosiny przyjęte. Ja również mocno przepraszam za zastrzelenie cie na mapie mg_oaks_laborarory_fix co uniemożliwiło Ci zdobycie zasłużonych zabójstw za przejście mapy jako pierwsza osoba. Mam nadzieje, że nasze relacje się polepszą i nie będą przeistaczały się w nienawiść do drugiej osoby. Myślę, że ograniczysz nadużycie praw autorskich. Rozumiem również sytuację z twojej perspektywy, więc najlepiej byłoby dla wszystkich jakby temat został zamknięty.

Unknown

Edited by Unknown

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this